klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

Ma 23-lata i jest wschodzącą gwiazdą polskiej siatkówki. A jego dziewczyna to prawdziwa piękność!

Artur Szalpuk ma zaledwie 23 lata, a już teraz uważany jest za gwiazdę pokroju Roberta Lewandowskiego. Dowiedz się więcej o przystojnym siatkarzu.
Milena Majak
wrzesień 18, 2018

Dopiero co wszyscy mówili o 22-letnim Janie Bednarku, który strzelił najpiękniejszą bramkę podczas Mundialu. Ale na kolejne objawienie sportowe młodego pokolenia nie trzeba było długo czekać. Nawet jeśli nie interesujesz się siatkówką, będziesz z uwagą śledziła to, co dzieje się na boisku pod siatką. Wszystko przez 23-letniego Artura Szalpuka, który w meczu Polska - Iran zdobył kluczowe punkty dla naszej reprezentacji. Teraz wszyscy mówią tylko o nim!

KWC 2021: hity do makijażu, które pokochały Wizażanki

Kim Jest Artur Szalpuk?

Mecz Polska - Iran przejdzie do historii polskiej siatkówki. Spodziewano się zaciekłej walki, która będzie rozgrywać się być może nawet na przestrzeni pięciu setów, a tymczasem wszystko zakończyło się wręcz błyskawicznie w trzech setach, które wygrali oczywiście Polacy. Lwią część tego sukcesu możemy zawdzięczać Arturowi Szalpukowi, który zaliczył już trzecie tak dobre spotkanie w turnieju Mistrzostw Świata w siatkówce

Zobacz także: Te szampony do przetłuszczających się włosów działają fenomenalnie!

Pierwszy mecz przeciwko Kubie zakończył z bardzo dobrym wynikiem aż 20 zdobytych punktów. W kolejnym spotkaniu, gdzie rywalem była Finlandia, okazał się najlepszym zawodnikiem z 68-procentową skutecznością. Spotkanie z Iranem zakończył z 50-procentową skutecznością, 10 zdobytymi punktami, imponującą serią zagrywek oraz dwoma asami serwisowymi.

Jest młody, bardzo ambitny i już teraz możemy chyba powiedzieć, że te pięć minut chwały nie zawróci mu w głowie. Bardzo skupia się na grze i doskonaleniu siatkarskich umiejętności. W wywiadzie dla sport.pl powiedział, że "często po meczu od razu wie, co zrobił źle i nie przepada za oglądaniem tego".

Artur pochodzi z Olsztyna i w PGE Skra Bełchatów gra dopiero od sezonu 2018/2019. Mimo to w reprezentacji Polski rozegrał już ponad 20 meczów. Młody sportowiec już w dzieciństwie miał styczność z siatkówką. Jego ojciec jest byłym siatkarzem, więc często zabierał syna na treningi. Jego przyjaźń z Fabianem Drzyzgą (również jest siatkarzem) zaczęła się podobno w piaskownicy. Prywatnie spotyka się z piękną Aleksandrą. Na Instagramie mają mnóstwo wspólnych zdjęć.

W naszej galerii możecie zobaczyć kilka najładniejszych.

Zdjęcie główne: Instagram.com/arturszalpuk

1 z 5

Artur Szalpuk z dziewczyną, Aleksandrą

Artur Szalpuk z dziewczyną, Aleksandrą
Instagram.com/arturszalpuk https://www.instagram.com/p/BHVLoJjhIzN/?taken-by=arturszalpuk
2 z 5

Artur Szalpuk z dziewczyną, Aleksandrą

Artur Szalpuk z dziewczyną, Aleksandrą
Instagram.com/arturszalpuk https://www.instagram.com/p/6NhaTUQm7l/?taken-by=arturszalpuk
3 z 5

Artur Szalpuk z dziewczyną, Aleksandrą

Artur Szalpuk z dziewczyną, Aleksandrą
Instagram.com/arturszalpuk https://www.instagram.com/p/BGg85xewm1g/?taken-by=arturszalpuk
4 z 5

Artur Szalpuk z dziewczyną, Aleksandrą

Artur Szalpuk z dziewczyną, Aleksandrą
Instagram.com/arturszalpuk https://www.instagram.com/p/BiaF_3pn0uJ/?taken-by=arturszalpuk
5 z 5

Artur Szalpuk z dziewczyną, Aleksandrą

Artur Szalpuk z dziewczyną, Aleksandrą
Instagram.com/arturszalpuk https://www.instagram.com/p/BWnMyDQHfwF/?taken-by=arturszalpuk
Komentarze