klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

Ma 52 cm w talii, ale to za dużo, więc chce wyciąć sobie żebra. Oto brytyjska żywa Barbie

Za pieniądze, które wydała już na operacje plastyczne Kerry Miles mogłaby kupić sobie mieszkanie. Ale jej wciąż mało! Właśnie szykuje się do kolejnego zabiegu. A wszystko po to, żeby wyglądać jak żywa lalka Barbie.
Matylda Nowak
sierpień 21, 2018

Kerry Miles na operacje plastyczne wydała już 130 tys. funtów (czyli ponad 620 tys. złotych). 34-letnia matka i mężatka z Essex od lat konsekwentnie spełnia swoje wielkie marzenie - chce wyglądać jak żywa lalka Barbie. Miles przeszła już trzy operacje powiększania piersi, wszczepiła sobie implanty pośladków, zmniejszyła szczękę i nos, regularnie powiększa sobie usta, a teraz będzie pracować nad talią...

Miałam obsesję na punkcie Barbie odkąd byłam nastolatką, ale dopiero pięć lat temu zaczęłam się ubierać tak jak ona - tłumaczy Kerry. - Lubię wyglądać tak, jakbym była zrobiona z plastiku.

Zobacz także: Tak wygląda najstarsza żywa Barbie świata!

Nagroda Redaktor Naczelnej Wizaż.pl dla firm kosmetycznych, które wspierają kobiety - oto laureaci!

Żywa Barbie chce mieć węższą talię

Kerry Miles od dłuższego czasu pracuje nad "poprawieniem" swojej talii. Niestety, restrykcyjna dieta i regularne noszenie gorsetu nie przyniosło oczekiwanych rezultatów - według Kerry jej talia nie jest wystarczająca wąska. 52 cm w obwodzie to dla brytyjskiej Barbie zdecydowanie zbyt wiele, dlatego Miles szykuje się do kolejnej operacji. Zapłaci 15 tys. funtów (ponad 70 tys. złotych) za wycięcie kilku żeber.

Dzięki nietypowemu podejściu do urody brytyjska żywa Barbie zdobyła nagłą popularność i trafiła do rodzimych, jak i zagranicznych mediów. Wydaje się jednak, że sława ją przerosła, bo dziś usunęła swoje instagramowe konto. Zdjęcia Brytyjki nadal możecie zobaczyć w naszej galerii.

Zobacz także: Trendy jesień-zima 2018/19: Taki makijaż będziemy nosiły w tym sezonie! Nasza wersja kosztuje niecałe 80 zł!

Zdjęcia: Instagram

1 z 4

Metamorfoza z kobiety w lalkę Barbie

Metamorfoza z kobiety w lalkę Barbie
instagram.com/uk.barbie https://www.instagram.com/p/BjIYecilrcH/?taken-by=uk.barbie

Pierwszą operację plastyczną Kerry przeszła około 2011 roku. Jako 20-latka (zdjęcie po lewej) wyglądała zupełnie inaczej.

2 z 4

Stylowa jak lalka

Stylowa jak lalka
instagram.com/uk.barbie https://www.instagram.com/p/Bft37-DD_N3/?taken-by=uk.barbie

Pięć lat temu Kerry zaczęła ubierać się jak lalka Barbie. W jej garderobie przeważa kolor różowy.

3 z 4

Talia osy, czyli plastikowej lalki

Talia osy, czyli plastikowej lalki
instagram.com/uk.barbie https://www.instagram.com/p/BlQDycoDpXP/?taken-by=uk.barbie

Brytyjka za wszelką cenę chce mieć tak (proporcjonalnie) wąską talię jak Barbie. Żeby to osiągnąć jest gotowa się głodzić i wyciąć sobie kilka żeber.

4 z 4

"Luksusy", na które stać żywą Barbie

instagram.com/uk.barbie https://www.instagram.com/p/BlODI18D83D/?taken-by=uk.barbie

Żywa Barbie wszystkie pieniądze przeznacza na swoją transformację w żywą lalkę. W związku z tym, jedyny luksus, na który może sobie pozwolić, to rozkładany basen w przydomowym ogródku.

Komentarze