klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Paisley Langworth bez makijażu [ZDJĘCIA]
Styl życia

Ma tylko 9 lat, ale w makijażu wygląda jak dorosła kobieta

Wizerunek Paisley Langworth jest dopracowany w każdym calu. Na scenie robi wszystko, by wyglądać jak dorosła kobieta, ale bez tej makijażowej otoczki jest wręcz nie do poznania...
Milena Majak
maj 13, 2019

Konkursy piękności dla dziewczynek cieszą się ogromną popularnością. Mimo wielu kontrowersji wokół tego wydarzenia, frekwencja wcale nie spada i tego typu eventy wykreowały już kilka młodych gwiazd. Nie ma chyba osoby, która nie kojarzyłaby chociażby Honey Boo Boo

Obecnie to Paisley Langworth może pochwalić się największą kolekcją tytułów konkursowych. Charyzmy i swobody poruszania się na scenie mogłaby pozazdrościć jej niejedna gwiazda. Ale ta urocza kilkulatka bez makijażu i przaśnych dodatków wygląda zupełnie inaczej. Aż trudno uwierzyć, jak bardzo 9-letnie dziecko potrafi się zmienić dzięki magii kosmetyków.

Nagroda Redaktor Naczelnej Wizaż.pl dla firm kosmetycznych, które wspierają kobiety - oto laureaci!

Jak Paisley Langworth wygląda bez makijażu?

Już tylko na podstawie jej występów można bez problemu zauważyć, jak radykalną metamorfozę muszą przechodzić kilkuletnie dziewczynki, aby zostać w ogóle zauważone przez surowe jury. Jednak kiedy gasną światła reflektorów... Paisley zamienia się w bardzo ładną, ale jednak niepozorną 9-latkę.

Przyznajemy, że same wielokrotnie oglądałyśmy konkursy piękności dla dziewczynek. Kiedy ruszała machina przygotowań do konkursu, matki nie szczędzą pieniędzy na swoje dzieci. Kupują wszystko, co może je przybliżyć do zwycięstwa. Fundują latoroślom opalanie natryskowe, tipsy u kosmetyczki, nakładki na zęby... Nie wspominając już o gigantycznych perukach oraz cukierkowych kreacjach z mnóstwem falban. Nierzadko z rodzinką jeździ też profesjonalny sztab stylistów.

Zobacz także: Jak teraz wygląda Eden Wood, najpiękniejsza mała miss?

Jednak gdy już jest po wszystkim, pozbywają się scenicznych gadżetów i całej oprawy wizerunkowej, stają się wówczas normalnymi dziewczynkami, w których trudno rozpoznać divy sprzed kilku minut. Porównując jednak zdjęcia przed i po konkursowej metamorfozie, nietrudno zauważyć, jak wiele zmian dokonuje się w wyglądzie kilkuletniej dziewczynki.

Nie zmienia to jednak faktu, że takie konkursy piękności bardziej spełniają ambicję rodziców, niż marzenia dzieci. Stąd też wzięła się opinia, że bycie małą miss uczy już od małego niezdrowych wzorców. Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie metamorfozę Paisley.

Zdjęcie główne: Instagram.com/paisleylangworthy

1 z 4

Paisley Langworth bez makijażu

Paisley Langworth bez makijażu
Instagram.com/paisleylangworthy https://www.instagram.com/p/BtD63u8hACv/
2 z 4

Paisley Langworth bez makijażu

Paisley Langworth bez makijażu
Instagram.com/paisleylangworthy https://www.instagram.com/p/BrVztPJB_7g/
3 z 4

Paisley Langworth bez makijażu

Paisley Langworth bez makijażu
Instagram.com/paisleylangworthy https://www.instagram.com/p/BwIQQZjBy9f/
4 z 4

Paisley Langworth bez makijażu

Paisley Langworth bez makijażu
Instagram.com/paisleylangworthy https://www.instagram.com/p/Bn1W_GzgvFC/
Komentarze