Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Wyniki testu
żele Unimil
Chcę testować
Octenisept
Chcę testować
kosmetyki glov
Wyniki testu
krem la roche-posay
Wyniki testu
health labs
Laureaci
health labs
Laureaci
sensodyne
Laureaci
kosmetyki yope
Wyniki testu
kosmetyki aa
Wyniki testu
aa
Wyniki testu
farby do włosów L'Oréal Paris
Laureaci
Garnier Body Superfood
Laureaci
kosmetyki veoli botanica
Laureaci
kosmetyki garnier
Laureaci
kosmetyki ziaja
Wyniki testu
szminka avon
Laureaci
maskara avon
Laureaci
kosmetyki aa wings of color
Wyniki testu
ONS
Styl życia

Małgorzata Kożuchowska szczerze o swoim związku: "Od dwóch lat nie byliśmy w kinie, ani na kolacji".

Aktorka od zawsze bardzo broniła swojej prywatności i raczej stroniła od ujawniania informacji o życiu rodzinnym. Tym razem jednak po raz pierwszy opowiedziała nie tylko o swoim mężu – Bartku Wróblewskim, ale również o dziecku.

Kożuchowska w rozmowie z „Twoim Stylem” zdradziła wiele szczegółów z życia prywatnego. Kiedy pojawił się jej syn Jaś, życie gwiazdy wywróciło się do góry nogami i wiele spraw wymagało reorganizacji. Ale mimo napiętego planu dnia, mąż nadal potrafi ją zaskakiwać. Ostatnio zrobił jej wyjątkową niespodziankę, która pomogła aktorce wypocząć.

Niedawno Bartek wysłał mnie na dwa dni do Paryża. Odkąd pojawił się Jaś, to był pierwszy wyjazd niezwiązany z pracą. Przede mną zdjęcia do kolejnej serii „Drugiej Szansy” i „Rodzinki”, grafik mam ustawiony do kwietnia. Doceniam, że Bartek zauważył, jak bardzo potrzebowałam pobyć sama, wyspać się – mówi Kożuchowska.

Ale kiedy w napiętym planie dnia Małgorzaty Kożuchowskiej znajdzie się odrobina wolnego czasu, stara się to maksymalnie wykorzystać. Staje się wówczas prawdziwą gospodynią domową.

Dziś pracuję dużo, ale jednocześnie walczę o zachowanie proporcji. W kontrakcie mam zapisane wolne dni i skrupulatnie ich pilnuję. Muszę mieć czas, żeby pobyć mamą, normalną kobietą. Kiedy zostaję w domu, nadrabiam zaległości. Piorę, sprzątam, prasuję, ale przede wszystkim spędzam czas z Jasiem. Jeśli to tylko możliwe, staramy się dokądś wyjechać. Taki wspólny czas jest dla dziecka i dla nas bezcenny – dodaje.

A jak układa się między aktorką a jej mężem? Czy dziecko odmieniło ich związek? Czy mają jeszcze czas, aby wybrać się na randkę?

Z tym jest… ciężko. Od dwóch lat nie byliśmy w kinie, ani na kolacji. Teoretycznie moglibyśmy zrobić sobie wolne, z Jasiem zostałaby opiekunka albo babcia. Ale codzienna logistyka pochłania nas tak bardzo, że gdy przychodzi piątkowy wieczór, nie mam już siły. Zależy nam, by razem wykąpać synka i razem usypiać. A potem robi się za późno na wyjście. Przygotowujemy więc z Bartkiem kolację, rozmawiamy, oglądamy mecze, filmy na VOD. Stałam się domatorką i dobrze się z tym czuję – kontynuuje aktorka.

Partnerka starsza od partnera? Te gwiazdy pokazują, że wiek nie ma znaczenia! Rekordzistów dzieli 31 lat

Zrozpaczona kobieta w ciąży
Styl życia
Spodziewam się dziecka mężczyzny, którego nie kocham. Przez nie straciłam prawdziwa miłość
Ta ciążą była wpadką. Przez nią porzucił mnie ukochany mężczyzna. Czy podołam samotnemu macierzyństwu, mając na sercu taki ciężar?

Jestem w ciąży z moim byłym narzeczonym. Narzeczonym, którego zostawiłam dla Bartka – faceta, w którym zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Kiedy patrzę na wydarzenia ostatnich miesięcy mam wrażenie, że gram role w jakimś kiepskim filmie Trzy miesiące temu miałam wyjść za Tomka. Byliśmy ze sobą dwa lata. Ślub miał być skromny (wiadomo, pandemia), tylko my i świadkowie.  I wtedy poznałam Bartka - był kuzynem mojej przyjaciółki. Wpadł do niej, gdy miałyśmy babską  nasiadówkę. Miał coś pożyczyć i uciekać, a skończyło się, że przesiedział z nami do końca i odwiózł mnie do domu. Zapytał, czy pójdę z nim na kawę. To była taka prawdziwa filmowa miłość - od pierwszego wejrzenia. Zaczęły się telefony, esemesy, spotkania. Nie było mi łatwo, ale wiedziałam, że to, co czuję do Bartka, to nie jest zwykłe zauroczenie. Od początku byłam pewna, że spotkałam miłość swojego życia. Rozstanie z narzeczonym zajęło mi jednak trochę czasu – ponad miesiąc zbierałam się, by mu powiedzieć. Czekałam na odpowiedni moment, próbowałam przygotować na to Tomka. Ale czas naglił. Ślub był coraz bliżej... Poza tym chciałam być już blisko Bartka, mieszkać z nim, poczuć się jak jego dziewczyna. Postanowiłam, że nie pójdę z Bartkiem do łóżka dopóki nie zerwę z Tomkiem. Taka już jestem. Brzydzę się zdradą i nielojalnością. Bartek mnie rozumiał. Myślę, że zaimponowałam mu taką postawą. Jest pani w  ciąży! Tomek był w szoku. Zupełnie nie spodziewał się takiego obrotu sprawy. Zagoniony swoją pracą, był pewien, że wszystko jest okej. Powiedziałam mu prawdę. Że się zakochałam, że chcę odejść, że nasz związek w tej sytuacji nie ma sensu. Nie zrobił mi awantury, powiedział, że mnie kocha, ale rozumie i że jeśli jestem pewna tego, co czuję,...

Paulina Gruszecka i Bartek Gruszecki z synem
Instagram@gruszeccy_official
Newsy
Paulina Gruszecka z "The Voice of Poland" opowiada o porodzie. Zdrowie jej synka było wielką niewiadomą
Paulina Gruszecka, chora na rdzeniowy zanik mięśni uczestniczka "The Voice of Poland", urodziła ślicznego synka. Teraz opowiedziała, że do ostatniej chwili drżała jednak o jego zdrowie.

Paulina Gruszecka  i jej mąż  Bartek Gruszecki  wystąpili wspólnie w 10. edycji "The Voice of Poland". Zupełnie niespodziewanie doczekali się pierwszego dziecka. Niedawno oboje pojawili się w porannym programie "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiadali o stresie związanym właśnie z ciążą i porodem . Jak wygląda syn Pauliny Gruszeckiej? Mimo że chłopiec pojawił się na świecie w połowie września , szczęśliwi rodzice dopiero teraz zdecydowali się opowiedzieć o tym, jak bardzo przeżywali wiadomość o ciąży, ale też kolejne dziewięć miesięcy.  Ani Paulina, ani Bartek nie przypuszczali, że uda im się założyć rodzinę . Obawiali się, jak ciąża wpłynie na zdrowie Pauliny, dlatego odkładali myśl o dziecku. Trudno im się dziwić, że mieli wątpliwości i byli pełni obaw. W końcu wiele pytań pozostawało bez odpowiedzi. W życiu nam nawet przez myśl nie przeszło, że ja mogę być w ciąży. Jak się dowiedzieliśmy, byliśmy w lekkim szoku i nie byliśmy pewni, jak nasze życie się zmieni - mówili.  Kiedy Paulina dowiedziała się, że jest w ciąży, nie kryła strachu.  Choruje na rdzeniowy zanik mięśni , który powoduje problemy z poruszaniem się. Z wiekiem objawy niestety postępują. Ciąża nie była więc bez znaczenia w tym przypadku. Istniało też ryzyko, że dziecko odziedziczy po Agnieszce chorobę . Do ostatniej chwili zastanawiali się czy z ich synkiem wszystko będzie dobrze .          Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez GRUSZECCY (@gruszeccy_official) Szczęśliwie...

bartek królik z córeczką jagodą chorą na zespół downa
Styl życia
Znany muzyk wyznaje: 'Szczęśliwie nie zdołałem nakłonić żony do aborcji '
Muzyk Sistars Bartek Królik w zeszłym roku po raz drugi został tatą, ale niewiele brakowało, a jego córeczka nie przyszłaby na świat.

Współtwórca zespołu Sistars i producent Agnieszki Chylińskiej, Bartek Królik ,  w lipcu zeszłego roku został tatą córeczki, która urodziła się z zespołem Downa . Jej narodzinami od razu pochwalił się na Instagramie, dodając hasztagi oznaczające solidarność się z osobami borykającymi się z tą wadą genetyczną. Polecamy:   Zdjęcie ciężarnej Magdy Mołek wywołało dyskusję. Dziennikarka naraża zdrowie swojego dziecka? MOJA CÓRECZKA JAGODA ur. 7.07.2017 #bardziejkochani #downsyndrome #t21 #zespoldowna #liniaprosta #trisomy21 #21chromosomes - czytamy pod zdjęciem.  A post shared by Bartek Królik (@bartekkrolik) on Jul 8, 2017 at 5:26am PDT Bartek Królik wyznał, że narodziny Jagody mimo wszystko były dla niego ciężkim momentem. Towarzyszyły mu skrajne emocje. Wypierałem to, co widzę. Doświadczyłem takiego wyparcia, jak zwierzę, które nie akceptuje swojego chorego kociątka.  Nie miałem jednak wątpliwości, że mam w sobie miłość do mojego dziecka. Tylko na tym polega paradoks, że z jednej strony czujesz miłość, z drugiej fizycznie odrzucasz, nie chcesz się zgodzić z tym losem. To nie jest tak, że nie chcę się zgodzić na to dziecko. Nie chcę się zgodzić na konsekwencje, które sobie wymyśliłem w głowie, a to wynika z niewiedzy - opowiadał w rozmowie z Katarzyną Olubińską w "Dzień Dobry TVN". Polecamy:   Piękna "Żona Hollywood" jest w ciąży. Fani wypominają jej zaawansowany wiek! Na jego Instagramie obecnie nie brakuje zdjęć Jagódki. Widzimy m.in. urocze zdjęcie córeczki, które podpisał: "Oni widzą Zespół Downa - my widzimy OSOBĘ" , pod którym znajdziemy masę pozytywnych komentarzy internautów.  A post shared by Bartek Królik (@bartekkrolik) on Dec 15, 2017 at 4:13am PST Bartek Królik o aborcji Wiele osób wzrusza sposób, w jaki muzyk pokazuje oraz opisuje dziewczynkę, jednak jego najnowsze szczere...

Bartek Graczyk Dominika Konował rozstali się
Newsy
Bartek z "Hotelu Paradise" o swoim rozstaniu z Dominiką: "Doszło między nami do sprzeczki"
Bartek Graczyk ujawnił kulisy swojego rozstania z Dominiką. Ich wersje nie do końca się zgadzają...

Bartek nareszcie wypowiedział się na temat rozstania Dominiką! Po szokującym wywiadzie, w którym Ata i Artur nie zostawili na Domi suchej nitki , była dziewczyna Bartka opublikowała oświadczenie na Instagramie. Dominika Konował zapewniała w nim, że nigdy nie była w Bartku zakochana, ale że to tak naprawdę on zdecydował o zakończeniu ich znajomości. Graczyk twierdzi, że było inaczej.         View this post on Instagram                       A post shared by Dominika Konował (@dominika.hotelparadise2) Bartek Graczyk z "Hotelu Paradise" zdradził powody rozstania z Dominiką Bartek Graczyk opublikował na Instagramie selfika i zamieścił przy nim opis, w którym wyjaśnia, dlaczego nie jest z Dominiką Konował . W oświadczeniu Graczyka czytamy między innymi: Zacznę od tego, że wszystko, co było pomiędzy mną a Dominiką, zakończyło się od razu po zakończeniu programu. Dominika jeszcze na Bali, po naszym odejściu z Hotelu Paradise, nie chciała ze mną przebywać. Nie miała dla mnie czasu, twierdziła, że chce odpocząć. Doszło między nami do sprzeczki, po której zrozumiałem, że relacja która nas łączyła podczas programu już się zakończyła... Niczego nie udawałem w programie i zależało mi na rozwijaniu tej relacji również po jego zakończeniu, ale nic na siłę. Przecież obydwie strony musiałyby chcieć... Po powrocie do Polski wyjaśniliśmy sobie wszystko. Podczas trwania programu staraliśmy się działać razem i wspierać się po koleżeńsku, ale niestety to się obróciło przeciwko mnie.        ...

Nasze akcje
kobieta pod prysznicem
Pielęgnacja
Wakacje przez cały rok? Z tymi kosmetykami to możliwe!
Partner
Pielęgnacja włosów farbowanych
Fryzury
Wygraj specjalny box z trzema wariantami kuracji do włosów 7 Sec od Gliss!
Partner
kosmetyki-glov
Pielęgnacja
Czy linia GLOV Natural Harmony to pielęgnacyjne trio doskonałe? Przetestowały ją Wizażanki!
Partner
kobieta w łazience
Pielęgnacja
Na ratunek suchym i zniszczonym włosom! Poznaj duet, dzięki któremu odzyskają zdrowy wygląd
Partner
Polecane
Najnowsze
Wybrane dla Ciebie
suche włosy
Fryzury
Suche włosy - przyczyny przesuszania i proste rady, jak o nie dbać!
Laura Grzelak Milena Majak
Blizny na twarzy po trądziku
Pielęgnacja
Blizny po trądziku – jak się ich pozbyć? Najlepsze preparaty i zabiegi
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
modny warkocz francuski
Fryzury
Warkocze - TOP 15 fryzur z warkoczami, które zapleciesz w ekspresowym tempie
Laura Grzelak
Trendy w paznokciach 2022
Manicure
Modne paznokcie 2022: Trendy z Instagrama - TOP 17 stylizacji 
Laura Grzelak Sylwia Przygoda
laminowanie rzęs w domu
Pielęgnacja
Laminowanie rzęs w domu – jak je wykonać i ile się utrzyma?
Agnieszka Mojsiej
fryzura z długich włosów
Fryzury
Fryzury z długich włosów, które zrobisz samodzielnie w 5 minut. TOP 15 inspiracji [Zdjęcia]
Aneta Zygmuntowicz
Paznokcie panterka
Manicure
Jak zrobić panterkę na paznokciach? TOP 15 inspiracji z Instagrama na paznokcie w panterkę
Aneta Zygmuntowicz Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Roller do twarzy
Pielęgnacja
Roller do twarzy – który wybrać i jak wykonywać nim masaż?
Marta Średnicka Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Mezoterapia twarzy
Pielęgnacja
Mezoterapia – na czym polega zabieg i jakie daje efekty?
Aneta Zygmuntowicz Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
najlepsze diety odchudzające efekty
Styl życia
Najlepsze diety odchudzające 2022 - ranking U.S. News & World Report
Aneta Zygmuntowicz
Pomarańczowe paznokcie szpice
Manicure
Jak zrobić paznokcie szpice krok po kroku? TOP 15 inspiracji z Instagrama na najciekawsze wzory
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Wypadanie włosów
Fryzury
Wypadanie włosów – przyczyny i skuteczne sposoby na nadmierną utratę włosów
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Paznokcie ballerina
Manicure
Paznokcie ballerina – jak piłować? TOP 15 inspiracji z Instagrama na najciekawsze wzory
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Paznokcie w kolorach złotym, różowym i czarnym
Manicure
Pomysły na paznokcie – 25 najciekawszych inspiracji z Instagrama na modny manicure
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Ranking wcierek do włosów
Pielęgnacja
Najlepsze wcierki na porost włosów - ranking hitów włosomaniaczek z KWC
Dominika Zabost