klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Małgorzata Rozenek-Majdan figura po ciąży
Styl życia

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała się w kostiumie kąpielowym!

Jesteśmy pod wrażeniem! Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na Instagramie zdjęcie, do którego zapozowała w kostiumie kąpielowym. Fani dziękują jej za szczerość i autentyczność.
Matylda Nowak
lipiec 04, 2020

Małgorzata Rozenek-Majdan zrobiła coś, na co jak dotąd nie odważyło się zbyt wiele znanych kobiet. Pokazała jak naprawdę wygląda jej ciało niecały miesiąc po porodzie. Gwiazda TVN zdradziła też, że jej "świetna figura po ciąży" to tak naprawdę w dużej mierze efekt odpowiedniego pozowania do zdjęć. Rozenek-Majdan zdradziła też, ile zostało jej pociążowych kilogramów. 

View this post on Instagram

Dziewczyny, wiele z Was pisze do mnie co zrobiłam, że tak szybko wróciłam do formy Każdej z Was odpisuje, że do formy to mi jeszcze bardzo daleko. Zdjęcia, które oglądacie na insta to często jedno zdjęcie wybrane z bardzo wielu zrobionych. Po tylu latach po prostu wiem jak się ustawić żeby wyglądać lepiej, szczuplej, korzystniej, ale nie chcę, tworzyć jakiejś nieistniejącej rzeczywistości i dlatego pokazuje Wam jak teraz wyglądam Wciąż zostało mi 12 nadprogramowych kilogramów (to zdjęcie, tez jest najlepszym z kilkudziesięciu jakie mi Tadzio zrobił ) 12 kg które będę chciała w miarę szybko, ale najważniejsze zdrowo zrzucić ‍♀️ ️‍♀️ ‍♀️ Do końca połogu (wtedy można zacząć ćwiczyć po cc) zostało mi 3 tyg. Zaczynam już powoli myśleć jak się za cały proces zabrać. Chce to zrobić z głową i bez krzywdy dla siebie i pokarmu. Chciałabym Henia jeszcze dłuższy czas pokarmić. Wiem ze nie będzie łatwo, ani ze nie ma drogi na skróty, ale niemożliwe nie istnieje, wiec wierzę, że się uda a tymczasem jestem grubaską ‍♀️ ale najważniejsze że jestem bardzo szczęśliwą grubaską. Bo naprawdę są na świecie ważniejsze rzeczy niż rozmiar, który nosimy ‍♀️ wiec jak znowu pomyślicie, że szybko wróciłam do formy, wróćcie do tego zdjęcia tymczasem Henryk zażyczył sobie cycatego (mleka) więc opuszczę Was po angielsku dla nie wtajemniczonych: jeżeli jest mleko łaciate, to jest też cycate życzę Wam jeszcze na koniec dużo ciekawszej soboty niż moja, chociaż każda prawdopodobnie będzie, bo poprzeczka nie jest zawieszona bardzo wysoko

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Małgorzata Rozenek-Majdan kopiuje markę Oli Żuraw z „Top Model”? Padły poważne oskarżenia. Gwiazda TVN odpowiedziała

Ciało Małgorzaty Rozenek-Majdan niecały miesiąc po porodzie

Na opublikowanym przez Małgorzatę Rozenek-Majdan zdjęciu widać ją w kostiumie kąpielowym, który nosiła będąc w zaawansowanej ciąży. Gwiazda ma pełniejsze uda i biodra oraz niezmiennie bardzo zgrabne nogi. Ta fotka robi wrażenie, ale znacznie więcej emocji wzbudza zamieszczony przy niej opis:

Dziewczyny, wiele z Was pisze do mnie, co zrobiłam, że tak szybko wróciłam do formy – napisała Rozenek-Majdan. – Każdej z Was odpisuje, że do formy to mi jeszcze bardzo daleko. Zdjęcia, które oglądacie na insta to często jedno zdjęcie wybrane z bardzo wielu zrobionych. Po tylu latach po prostu wiem, jak się ustawić, żeby wyglądać lepiej, szczuplej, korzystniej, ale nie chcę, tworzyć jakiejś nieistniejącej rzeczywistości i dlatego pokazuje Wam, jak teraz wyglądam.

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła też, ile dodatkowych kilogramów zostało jej po ciąży oraz kiedy ma zamiar wrócić do ćwiczeń:

Wciąż zostało mi 12 nadprogramowych kilogramów (to zdjęcie, tez jest najlepszym z kilkudziesięciu jakie mi Tadzio zrobił). 12 kg, które będę chciała w miarę szybko, ale najważniejsze zdrowo zrzucić. Do końca połogu (wtedy można zacząć ćwiczyć po cesarskim cięciu) zostało mi 3 tygodnie. Zaczynam już powoli myśleć jak się za cały proces zabrać. Chce to zrobić z głową i bez krzywdy dla siebie i pokarmu. Chciałabym Henia jeszcze dłuższy czas pokarmić. Wiem, że nie będzie łatwo, ani że nie ma drogi na skróty, ale niemożliwe nie istnieje, wiec wierzę, że się uda. A tymczasem jestem grubaską, ale najważniejsze, że jestem bardzo szczęśliwą grubaską. Bo naprawdę są na świecie ważniejsze rzeczy niż rozmiar, który nosimy Więc jak znowu pomyślicie, że szybko wróciłam do formy, wróćcie do tego zdjęcia. 

Post Rozenek-Majdan zachwycił internautów. Pod zdjęciem gwiazdy pojawiło się mnóstwo komplementujących ją komentarzy:

Uwielbiam tę szczerość. Takie rzeczy są bardzo, bardzo potrzebne kobietom.

Brawo za ten post. Wyglądasz rewelacyjnie nawet z 12 kg na plusie.

Kochana jesteś. Wiele z nas potrzebuje tej szczerości. Sama urodziłam troje dzieci i wiem, że żeby uzyskać super ujęcie trzeba tysiąca.

Cudowne zdjęcie...tak bardzo potrzebne w tym wyidealizowanym świecie...

I za to Panią w tym momencie szanuje! Ja 3 lata po porodzie nadal nie w formie, ale walczę.

Zobacz także: Ta kobieta urodziła trzech zdrowych chłopców i z dumą pokazuje, jak wygląda jej brzuch po tylu ciążach!

Zdjęcie główne: ONS

Komentarze
horoskop
iStock
Styl życia Horoskop dzienny 22.08.2020 – sprawdź, co cię dziś czeka
Przygotowaliśmy horoskop dzienny na 21 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku. Dzięki niemu dowiesz się, co cię dzisiaj czeka w sferze uczuć i w karierze?
Matylda Nowak
sierpień 22, 2020

Baran niech uważa na fałszywych przyjaciół, Bliźnięta powinny zmniejszyć swoje oczekiwania wobec partnera, a Skorpion musi uzbroić się w cierpliwość wobec szefa. Co jeszcze wydarzy się 22 sierpnia 2020 roku? Jeśli chcesz wiedzieć, przeczytaj nasz dzienny horoskop.   Baran 21.03–20.04 UCZUCIA: Nie wszystko pójdzie po twojej myśli, ale nawet wtedy nie stracisz nadziei na dobre zakończenie. Nie daj się zwieść podszeptom osoby, której zależy na twoim niepowodzeniu. KARIERA: Ogrom planów i projektów tak cię rozproszy, że trudno będzie ci którykolwiek z nich zrealizować. Dlatego spróbuj skupić się na tym, co najważniejsze. Byk 21.04–20.05 UCZUCIA: Wprowadzisz zmiany, które podniosą temperaturę uczuć, a nowa znajomość pozwoli ci nabrać przekonania, że ciągle jesteś atrakcyjna i pożądana. Zapowiada się seria szalonych randek... KARIERA: Nie dasz się zastraszyć i pokażesz tym, którzy próbują tobą manipulować, że wcale nie pójdzie im tak łatwo. Bądź lojalna wobec swojego szefa – to bardzo ci się opłaci! Bliźnięta 21.05–21.06 UCZUCIA: Twoje wymagania wobec partnera okażą się równie wysokie, jak jego wobec ciebie. Może warto obniżyć poprzeczkę? Przecież nikt nie jest idealny, a fanaberie mogą was na dłuższą metę od siebie oddalić. KARIERA: Dojdzie do ostrych spięć, a twoje tempo i nowatorskie pomysły sprawią, że trudno ci się będzie odnaleźć w zespole. Stanowczość uchroni cię przed błędami. Rak 22.06–22.07 UCZUCIA: Nowa znajomość, po której wiele sobie obiecujesz, zacznie się od kłótni. Jednak to, co mogłoby okazać się zniechęcające, zaintryguje cię i sprawi, że zakochasz się na całego. KARIERA: Z szefem nie będzie ci po drodze, choć bez...

Przeczytaj
horoskop
iStock
Styl życia Horoskop dzienny na 30.10.2020 – sprawdź się, co cię czeka!
My już wiemy, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym i zawodowym. Przeczytaj nasz horoskop i dowiedz się, czy gwiazdy ci sprzyjają!
Matylda Nowak
październik 30, 2020

Barany będą musiały podjąć trudną zawodową decyzję, a Lwom nie pozostaje nic innego, jak tylko uzbroić się w cierpliwość. Byki powinny być nieufne wobec miłosnych deklaracji nowo poznanych osób, za to Skorpiony niech lepiej zachowają swoje opinie dla siebie! Baran 21.03–20.04 UCZUCIA: Jeśli jesteś singlem, szalej, ale z rozwagą. Jeśli jesteś w związku, doceń partnera swego, bo... możesz mieć gorszego :-). Lojalność będzie teraz miała najwyższą cenę i zostanie doceniona przez drugą połówkę. KARIERA: Przed tobą trudne do podjęcia decyzje i możesz się znaleźć między młotem a kowadłem. Nasza rada: nie ryzykuj popierania którejkolwiek ze stron konfliktu, tylko poczekaj, aż poznasz więcej faktów. Byk 21.04–20.05 UCZUCIA: Nowa osoba pojawi się na horyzoncie i może cię zwieść pięknymi słówkami. Zanim zdecydujesz się inwestować w tę znajomość swoje uczucia, sprawdź, czy za deklaracjami idą czyny. KARIERA: Dziwne gierki, podejrzane zachowania czy nieszczerość kolegów mogą teraz dać ci się we znaki. Unikaj angażowania się, uważnie czytaj wszelkie dokumenty i uważaj, co (i do kogo!) mówisz. Bliźnięta 21.05–21.06 UCZUCIA: Małe tęsknoty i krótkie rozstania mogą doskwierać ci teraz bardziej niż wcześniej. Nie chowaj uczuć do kieszeni. Jeśli tęsknisz za partnerem – to weź telefon do ręki i zadzwoń do niego! KARIERA: To, o czym rozpowiadasz od dawna na prawo i lewo, teraz może zacząć realizować ktoś inny. Nie pilnując swoich projektów, pozwolisz przejąć je rywalowi. A do tego stanowczo nie wolno ci dopuścić! Rak 22.06–22.07 UCZUCIA: Serce zabije ci mocniej , oczy zapłoną, kolana się ugną. Ale nie trać głowy! Oceniaj osobę, która wywrze na tobie TAKIE wrażenie, racjonalnie, a nie...

Przeczytaj
horoskop
iStock
Styl życia Horoskop dzienny na 30.08.2020 – co wydarzy się w pracy i życiu uczuciowym?
Jak czeka cię dzień? Sprawdź horoskop dzienny na 30.08.2020 i przekonaj się czy gwiazdy ci sprzyjają.
Matylda Nowak
sierpień 30, 2020

Byki, które ulęgną namiętności, mogą bardzo skomplikować sobie życie, za to Panny będące w stałym związku będą musiały się zastanowić, czy chcą w nim pozostać... A co słychać u innych znaków? Baran 21.03–20.04 UCZUCIA: Twój optymizm będzie działał na mężczyzn jak magnes. To dobry czas na flirt, ale nie obiecuj innym zbyt wiele. Możesz bowiem mieć później problem z uwolnieniem się od kogoś, kto uwierzył, że jesteście sobie przeznaczeni. KARIERA: Dostaniesz kilka interesujących propozycji. Ale podejmując decyzję, nie kieruj się pierwszym wrażeniem, tylko dobrze przemyśl jej długofalowe skutki. Ustalenia staraj się mieć na piśmie, a unikniesz przykrych rozczarowań. Byk 21.04–20.05 UCZUCIA: Nie ulegaj chwilowym namiętnościom, bo poważnie skomplikujesz sobie życie. Zanim zaangażujesz się w relację z facetem, do którego mocniej zabiło ci serce, upewnij się, czy nie ma na palcu obrączki. Jeśli jest żonaty, nie kontynuuj tej znajomości! KARIERA: Umiejętnością współpracy i zawierania kompromisów osiągniesz więcej, niż ostro rywalizując. Pokaż przełożonym, że rozwiązujesz problemy i dogadujesz się ze współpracownikami – za jakiś czas może ci się to bardzo opłacić. ;-) Wkrótce pomyślnie zakończysz negocjacje w sprawie ważnej umowy. Bliźnięta 21.05–21.06 UCZUCIA: Twoja uroda i ciepło, jakie roztaczasz, sprawią, że zwróci na ciebie uwagę kilku interesujących mężczyzn. Jeden z nich jest idealnym kandydatem do stworzenia trwałego związku. Jak poznać który? Nie patrz na jego wygląd, ale na styl życia i podejście do innych ludzi. KARIERA: Udowadnianie innym, że masz rację, i ciągłe stawianie na swoim to zła taktyka. Staraj się każdego wysłuchać. W ten...

Przeczytaj
Małgorzata Rozenek
Instagram@m_rozenek
Newsy Małgorzata Rozenek-Majdan rzuciła wyzwanie. Nagroda? 100 tys. złotych!
Małgorzata Rozenek-Majdan chciała utrzeć nosa niedowiarkom. Wyłożyła na stół 100 tysięcy złotych, które mają być nagrodą dla śmiałka. Zadanie z pozoru wydaje się łatwe, ale czy ktoś podniesie rzuconą rękawicę?
Katarzyna Dobrzyńska
listopad 04, 2020

Małgorzata Rozenek-Majdan zaproponowała śmiałkowi 100 tysięcy złotych, który udowodni jej, że okłamała swoich fanów, a wszystko zaczęło się od  reklamy lampy i środków wybielających zęby. Z pozoru niewinna rekomendacja wywołała prawdziwą burzę w komentarzach. Zobacz także: Małgorzata Rozenek zdradziła swój sposób na piękny i młody wygląd. Codziennie rano pije... Małgorzata Rozenek-Majdan oferuje 100 tys. złotych. Jaki warunek trzeba spełnić? Pod ostatnim zdjęciem  Małgorzaty Rozenek reklamującej środki wybielające zęby pojawiło się wiele zarzutów, że gwiazda oszukuje swoich fanów. Produkt rzekomo ma nie dawać gwarantowanych efektów. Internauci wypomnieli celebrytce również fakt, że ta ma mieć licówki, czyli zęby, które żadnych ulepszeń nie potrzebują. Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan jest coraz szczuplejsza. Schudła już ponad 10 kilogramów! Małgorzata Rozenek-Majdan nie miała zamiaru zostawić tych oszczerstw bez odpowiedzi. Krótko po „burzy” pojawił się post z „konkursem”. Prezenterka zaproponowała, że przeznaczy 100 tys. złotych na wybrany cel charytatywny, jeśli ktoś udowodni, że faktycznie ma poprawiony uśmiech. Jednak jeśli nie uda się tego dowieść, takiej samej darowizny oczekuje od osoby, która podniesie rzuconą rękawicę. Uwaga❗️Konkurs ‼️Wyzwanie raczej😁 mam tu na profilu bardzo dużo dentystów amatorów i nie tylko (podobno) 🤓 którzy, tylko patrząc na zdjęcia 🧐 wiedzą wszystko o moim uzębieniu 😂 otóż zróbmy razem coś dobrego, wielkiego, bądźmy hojni 😁 załóżmy się o duże pieniądze na cele charytatywne💪 zwycięzca wskazuje fundacje 👏 proste zasady: 🤓 jeżeli ktoś udowodni, że mam licówki (z przyjemnością poddam się...

Przeczytaj