Ivostin
Wyniki testu
Maski Jumiso
Chcę testować
krem Toleriane Dermallergo
Wyniki testu
Kosmetyki Mixa
Wyniki testu
Maskara AA
Chcę testować
Pomadki Lip Me Up
Chcę testować
Produkty Dr Skin Clinic
Chcę testować
Serum Lirene
Laureaci
Bourjois
Laureaci
Kosmetyki Rosie
Laureaci
Kosmetyki Neutrogena
Laureaci
kosmetyki Marc Anthony
Laureaci
Kosmetyki Rimmel London
Chcę testować
Kosmetyki Eveline Cosmetics
Laureaci
Kosmetyki Vegaya
Laureaci
Produkty Inveo
Laureaci
Kosmetyki Syoss
Wyniki testu
Kosmetyki Bielenda
Laureaci
kosmetyki Lift4Skin
Laureaci
kosmetyki Pomegrace
Laureaci
Małgorzata Trzaskowska - tak może wyglądać przyszła pierwsza dama. Kim jest?
Styl życia

Małgorzata Trzaskowska - tak może wyglądać przyszła pierwsza dama. Kim jest?

Małgorzata Trzaskowska unika publicznych wystąpień, jednak jak zapewniają specjaliści, to prawdopodobnie zmieni się w kolejnych etapach kampanii. Kim jest żona kandydata na prezydenta?

Małgorzata Trzaskowska, żona Rafała Trzaskowskiego nie jest silnie aktywna podczas kampanii wyborczej swojego męża. Podobnie jak Agata Duda, zachowuje dystans, czym różni się od partnerek Władysława Kosiniaka-Kamysza i Szymona Hołowni, które prężnie działają na rzecz kampanii prezydenckiej. To jednak nie ich mężowie, a Trzaskowski i Duda prowadzą w sondażach i to właśnie Małgorzata Trzaskowska może zastąpić obecną pierwszą damę. Kim jest żona kandydata na prezydenta?

Zobacz także: Melania Trump publicznie odrzuca czułości męża

Paznokcie sweterkowe - jak je zrobić w domu? TOP 5 inspiracji z Instagrama

Kim jest i jak wygląda Małgorzata Trzaskowska?

Małgorzata Trzaskowska jest żoną kandydata na prezydenta Rafała Trzaskowskiego, którego poznała na zakończeniu roku jej brata w Kolegium Europejskim na Natolinie w 1997 roku. Miała wtedy 19 lat. Para pobrała się pięć lat po zapoznaniu się.

Oglądałam zdjęcia mojego brata ze studiów i na jednym z nich zobaczyłam chłopaka, który mnie zaciekawił. Później przyjechałam do brata na zakończenie roku kolegium europejskiego na Natolinie. Zobaczyłam z daleka Rafała i w mojej głowie pojawiła się, zupełnie nie wiem skąd, myśl: "To będzie mój mąż". Sama się wtedy śmiałam z tego dziwnego przeczucia... - mówiła dwa lata temu w rozmowie z Vogue.

Prywatnie, Trzaskowska jest Ślązaczką, urodzoną w Rybniku, gdzie mieszka większa część jej rodziny. Żona Trzaskowskiego posiada siostrę bliźniaczkę oraz brata. Jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Krakowie, matką dwójki dzieci - 16-letniej córki Aleksandry i syna Stanisława, który urodził się w trakcie wieczoru wyborczego w 2009 roku.

Małgorzata Trzaskowska - tak może wyglądać przyszła pierwsza dama. Kim jest?

Źródło: Lukasz Kalinowski/East News

Małgorzata Trzaskowska dopiero po studiach przeniosła się do Warszawy. Od 2007 roku pracowała w Biurze Promocji Urzędu Miasta, zrezygnowała jednak ze stanowiska w 2019 roku, po wyborach wygranych przez jej męża. Jak zdradziło TVN24, jej ostatnim projektem było "przygotowanie i koordynacja działań związanych z udziałem m.st. Warszawy w prestiżowych targach nieruchomości MIPIM 2019, które odbywały się w marcu w Cannes".

Nie zabierałam głosu, bo cenię sobie swoją prywatność, a z doświadczeń mojego męża wiem, że wejście w sferę publiczną, choćby na chwilę, może wiązać się z olbrzymim kosztem - tłumaczyła swój brak obecności w mediach dwa lata temu.

Teraz może się to zmienić. Rafał Trzaskowski zaznaczał, że żona jest dla niego dużym wsparciem, również w kwestiach politycznych.

Małgorzata Trzaskowska - tak może wyglądać przyszła pierwsza dama. Kim jest?

Źródło zdjęcia: JACEK DOMINSKI/REPORTER/ East News

Źródło zdjęcia głównego: Lukasz Kalinowski/East News

Kinga Duda obcięła włosy. Tak krótkich jeszcze nie miała
Newsy
Kinga Duda wspiera sprzeciw kobiet po wyroku w sprawie aborcji!
Córka prezydenta Andrzeja Dudy i jego doradczyni społeczna zabrała głos w sprawie wyroku Trybunału Konstytucyjnego, który wzburzył miliony Polaków. Jej oświadczenie zaskoczyło wszystkich!

"Nie mogę pogodzić się z konsekwencjami, jakie niesie wyrok Trybunału Konstytucyjnego" - napisała Kinga Duda, córka prezydenta Andrzeja Dudy i jego społeczna doradczyni w oświadczeniu na Twitterze. To jej odpowiedź na kontrowersyjny wyrok Trybunału Konstytucyjnego, który zabrania aborcji w przypadku wykrycia u płodu nieuleczalnych poważnych chorób genetycznych i w sytuacji, gdy wiadomo, że dziecko urodzi się martwe. Jednocześnie Kinga Duda podkreśliła, że sprzeciwia się agresywnej formie protestów. Kinga Duda wypowiedziała się o wyroku ws. aborcji Wyrok Trybunału Konstytucyjnego wywołała masowe protesty w całej Polsce - blokady ruchu, strajk kobiet. Dochodzi do starć między ludźmi. Od kilku dni w mediach pojawiało się pytanie, dlaczego nie zabiera głosu prezydent Andrzej Duda oraz jego żona Agata lub córka Kinga. Wspominano, że nieżyjący prezydent Lech Kaczyński i jego żona Maria byli przeciwnikami zaostrzania ustawy aborcyjnej i cenili wypracowany w 1993 roku kompromis osiągnięty w ustawie. Agata i Kinga Duda długo milczały, znosząc w ciszy żarty i złośliwości. Najwyraźniej córka prezydenta uznała, że przyszła pora na przedstawienie swojego poglądu. W opublikowanym na Twitterze oświadczeniu pisze: "Nie potrafię w pełni postawić się w sytuacji, w jakiej znajduje się kobieta, która oczekując dziecka, dowiaduje się, że stwierdzono u niego ciężkie i nieodwracalne uszkodzenie albo nieuleczalna chorobę zagrażająca jego życiu. Wierzę, że zgodnie z moimi osobistymi przekonaniami, ja nie zdecydowałabym się na przerwanie ciąży. Nie uważam jednak, że inne kobiety maja myśleć i działać w taki sam sposób jak ja"   Kinga Duda: kobieta ma prawo do decyzji Według Kingi Dudy dotychczasowe rozwiązanie było najlepszą opcją: Rozwiązanie istniejące...

paweł Adamowicz z rodziną
Styl życia
Jak dzisiaj wyglądają córki Pawła Adamowicza?
Tragicznie zmarły Paweł Adamowicz miał dwie córki, które nagle musiały się pogodzić ze śmiercią ukochanego ojca. 2019 rok na pewno był dla nich trudny. Zobaczcie, jak się zmieniły.

Podczas 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy , przemawiający Paweł Adamowicz został ugodzony nożem przez mężczyznę, który się wdarł na scenę. Po długiej reanimacji i skompliowanej operacji, niestety prezydenta Gdańska nie udało się uratować. Zostawił żonę i dwie córki, które bardzo mocno się wspierają. W obliczu takiej tragedii, dziewczynki przeszły przyspieszony kurs dorastania. W jednym z wywiadów, żona Pawła Adamowicza, Magdalena zdradziła, że zarówno ona, jak i córki jeszcze nie pogodziły się z jego śmiercią. Nie mogą uwierzyć, że już go nie zobaczą. Był taki moment po śmierci męża, kiedy córki pytały się mnie, czy my już zawsze będziemy nieszczęśliwe i smutne. I ja wtedy bardzo dokładnie im tłumaczyłam, że jest czas smutku, ale że będzie też czas radości i wesołych momentów - tłumaczyła Magdalena Adamowicz. Jak teraz wyglądają córki Pawła Adamowicza? Żona prezydenta Gdańska została europosłanką. Młodsza córka Teresa wyjechała z nią do Brukseli, a starsza Antonina została w Gdańsku, gdzie chodzi do liceum. Widać też, że jest ona mocną podporą dla matki i robi się coraz bardziej do niej podobna. Zobaczcie, jak teraz wygląda Antonina i Teresa. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Magdalena Adamowicz (@adamowicz_magda) Gru 24, 2019 o 8:41 PST Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Magdalena Adamowicz (@adamowicz_magda) Gru 15, 2019 o 5:42 PST Źródło zdjęcia głównego:  EastNews

rodzina królewska
Styl życia
Rozwód w rodzinie królewskiej! Rozpadu tego związku nikt się nie spodziewał...
Po 14 latach małżeństwa rozwodzi się kuzynka księcia Williama i księcia Harry'ego. Lady Davina Windsor to 30-ta w kolejce pretendentka do brytyjskiego tronu.

Brytyjczycy wciąż jeszcze nie otrząsnęli się z szoku po pojawieniu się plotek na temat rychłego rozstania księcia Karola i księżnej Camilli , a już spada na nich wiadomość o kolejnym rozwodzie w rodzinie królewskiej. I tym razem jest ona potwierdzona przez przedstawiciela Pałacu Buckingham! Rozwodzi się Lady Davina Windsor - kuzynka księcia Williama i jego brata, księcia Harry'ego, z którą bawili jako dzieci. Davinie Windsor i Gary'emu Lewisowi rozpad ich związku udało się utrzymać w tajemnicy przez prawie rok! Wiadomość o rozstaniu pary została podana do wiadomości publicznej zapewne dlatego, że Lady Davina jest członkiem rodziny królewskiej. Fot.: East News Miłość córki księcia i stolarza Davina Windsor jest córką Richarda Windsora, księcia Gloucester - kuzyna panującej królowej Elżbiety II. Jej ojciec pełni oficjalne funkcje i jako członek rodziny królewskiej (któremu przysługuje tytuł "Jego Królewska Wysokość") jest patronem 150 fundacji i organizacji charytatywnych. Lady Davina poznała swojego przyszłego, a teraz już byłego męża w 2000 roku na Bali. Para pobrała się w 2004 roku, po uprzednim uzyskaniu zgody królowej. W zaskakująco skromnej uroczystości nie wziął udziału żaden ważniejszy członek rodziny królewskiej. Możliwe, że miało to związek z faktem, że pan młody był stolarzem i zawodowo zajmował się remontowaniem domów . Gary Lewis jest wyjątkowy także z jeszcze jednego powodu - to pierwszy Maorys (mężczyzna jest Nowozelandczykiem maoryskiego pochodzenia), który wszedł do rodziny królewskiej. Zobacz także: Skandal w rodzinie królewskiej! Do kin wchodzi film z szokującymi scenami z Meghan Markle W ciągu 14 lat małżeństwa Lady Davina i Gary Lewis dochowali się dwójki dzieci - mają córkę Sennę Kowhę (8 lat) i syna Tane'a Mahuta (6 lat). Zdjęcia: East News

BrzydUla: jak dziś wygląda serialowy Jasiek? Jest nie do poznania
Styl życia
Pamiętacie Jaśka? Serialowy brat „BrzydUli” ściął swoje bujne pasma i zmienił kolor włosów
Od zakończenia emisji serialu „BrzydUla” minęło ponad 10 lat. Jak dziś wygląda serialowy Jasiek? W nowej fryzurze aż trudno go rozpoznać.

Wacław Warchoł zasłynął dzięki roli Jaśka Cieplaka, serialowego brata tytułowej „BrzydUli”. Teraz chłopak powróci na plan serialu, jednak jest nie do poznania. Po ponad 10 latach oraz w nowej długości i kolorze włosów wygląda jak zupełnie inna osoba! Dobra zmiana? Zdjęcie: Michal WARGIN/East News Metamorfoza Jaśka z „BrzydUli” Serial  „BrzydUla” zadebiutował na ekranach w 2008 roku  i od razu cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród odbiorców. Polska wersja hitowej kolumbijskiej serii obyczajowo-komediowej o tym samym tytule, wzruszała i bawiła do łez milionów Polaków, nic więc dziwnego, że po zakończeniu show w 2009 roku, sympatycy tytułowej Brzyduli, czyli Uli Cieplak (w tej roli  Julia Kamińska ) mieli ochotę na więcej. Teraz dwanaście lat od premiery pierwszego odcinka serialu, stacja zdecydowała się na kontynuację perypetii skromnej dziewczyny, która na oczach widzów przeistoczyła się z brzydkiego kaczątka w olśniewającego łabędzia. Wiemy już, że w nowej odsłonie „BrzydUli” również zobaczymy Julię Kamińską , jednak  w zupełnie innej odsłonie . W serialu wystąpi również Małgorzata Socha , którą widzowie pokochali jako piękną, lecz nierozgarniętą Violettę, a także ukochany serialowej Uli, Marek, grany przez Filipa Bobka. To jednak nie koniec powrotu starej ekipy. W nowej „BrzydUli” zobaczymy także jej serialowego brata Jaśka, granego przez Wacława Warchoła . Okazuje się jednak, że chłopak obecnie jest nie do poznania Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez BrzydUla (@brzydula_fani) Cze 12, 2016 o 2:16 PDT Zobacz także:  Serial "„BrzydUla” wraca we wrześniu - ile będzie sezonów i co się zmieni? Wacław Warchoł pojawił się na planie „BrzydUli”, gdy miał zaledwie 17 lat i skradł serca widzów swoim...

Nasze akcje
Uwielbiasz kosmetyki? Zostań ambasadorką JOKO Vege i wygraj cenne nagrody!
MAKIJAŻ

Zostań ambasadorką JOKO Vege i wygraj nagrody!

Natura wie, co dobre – odkryj swój zapach z COLABO
PIELĘGNACJA

Odkryj swój zapach z COLABO

Pielęgnacja skóry suchej
PIELĘGNACJA

Typy i podtypy cery – poznaj potrzeby swojej skóry

Pielęgnacja cery
PIELĘGNACJA

Kosmetyki do cery mieszanej – oto Wybór Wizażanek

Polecane
Najnowsze
Wybrane dla Ciebie
modne buty na jesień 2021
Moda

Modne buty na jesień 2021 - TOP 6 modeli, które będą hitem sezonu [Przegląd z sieciówek]

Aneta Zygmuntowicz
modne sukienki na jesień 2021 z sieciówek
Moda

Modne sukienki na jesień 2021 od 60 złotych. 5 propozycji z sieciówek, które musicie mieć w szafie!

Aneta Zygmuntowicz
efekty stosowania retinolu
Pielęgnacja

Retinol – efekty na trądzik i zmarszczki. Kiedy się pojawią i jakie są skutki uboczne?

Aneta Zygmuntowicz
odżywki emolientowe do włosów
Fryzury

Odżywki emolientowe do włosów - jaką wybrać i jak je stosować? [ranking najlepszych]

Laura Osakowicz
AZS na szyi
Pielęgnacja

Atopowe zapalenie skóry - przyczyny, objawy i sposoby leczenia

Julia Cichocka
fryzura z długich włosów
Fryzury

Fryzury z długich włosów, które zrobisz samodzielnie w 5 minut. TOP 15 inspiracji [Zdjęcia]

Aneta Zygmuntowicz
kurtka przejściowa na jesień 2021
Moda

Kurtki przejściowe na jesień 2021. Przegląd z sieciówek od 60 zł [Sinsay, Bershka, Zara, House, H&M]

Aneta Zygmuntowicz
płaszcze w kratę
Moda

Najmodniejsze płaszcze w kratę na jesień 2021 z sieciówek [Sinsay, Stradivarius, H&M, Tatuum, Mango]

Paulina Wierzchowiecka
pełne usta
Pielęgnacja

Pełne usta - jak uzyskać, jak dbać i jak malować?

Aneta Zygmuntowicz
nakładanie henny do brwi
Pielęgnacja

Henna do brwi - jak zrobić ją w domu, ile kosztuje i którą wybrać?

Paulina Wierzchowiecka
depilacja cukrowa
Pielęgnacja

Depilacja cukrowa - jak ją wykonać w domu? Przepis na pastę cukrową do depilacji

Katarzyna Dobrzyńska
jak używać roller do twarzy
Pielęgnacja

Jak używać rollera do twarzy, aby pozbyć się opuchlizny? [Krok po kroku]

Laura Osakowicz
bakuchiol najlepsze kosmetyki z roślinnym zamiennikiem retinolu
Pielęgnacja

Bakuchiol, czyli roślinna alternatywa retinolu. Jak działa i jak stosować?

Milena Majak
Dziewczyna z naturalnym makijażem
Makijaż

Naturalny makijaż - jak go zrobić krok po kroku?

Julia Cichocka
Kobieta ze zniszczonymi w
Fryzury

Zniszczone włosy - domowe sposoby i kosmetyki na przywrócenie im blasku

Milena Majak Julia Cichocka