klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

Małgosia z „Rolnik szuka żony” powiększyła sobie usta?

Czyżby Małgosia z 4. edycji „Rolnik szuka żony” zaczęła eksperymentować z medycyną estetyczną? Gwiazda TVP w dosadnych słowach postanowiła odpowiedzieć, czy jej pełne usta to zasługa natury czy też wypełniaczy?
Urszula Jagłowska
kwiecień 16, 2020

Małgosia Borysewicz zyskała sławę dzięki udziałowi w 4. edycji kultowego show TVP „Rolnik szuka żony”, dzięki któremu nie tylko zaistniała w polskim show biznesie i stała się gwiazdą Instagrama, ale przede wszystkim odnalazła miłość. Piękna rolniczka niemal od razu zawróciła w głowie widzom oraz jednemu z uczestników – Pawłowi. Choć od emisji programu mięło już kilka lat, para tworzy szczęśliwe małżeństwo, a nawet doczekała się pierworodnego synka Rysia, który w lutym skończył rok.

Pomimo wielu obowiązków młoda mama znajduje również czas na pielęgnowanie swojego profilu na Instagramie, który śledzi  ponad 136 tys. osób. To właśnie tam Małgosia dzieli się z fanami nie tylko prozą wiejskiego życia, czy uroczymi fotografiami w towarzystwie najbliższych, ale również modowymi stylizacjami oraz selfie. To właśnie te ostatnie budzą najwięcej emocji wśród internautów, którzy wciąż zadają sobie pytanie, czy atrakcyjna rolniczka powiększyła sobie usta.

Małgosia z „Rolnik szuka żony” w czasie epidemii powiększyła sobie usta?

Jakiś czas temu na Instragramie Małgosi Borysewicz pojawił się obszerny wpis dotyczący medycyny estetycznej. Pod koniec marca kobieta postanowiła odnieść się do podejrzeń, jakoby podczas kwarantanny związanej z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2 powiększyła swoje usta.

Pytacie, czy zrobiłam usta? Gdzie, ja się pytam, jak paznokcia trzeba sobie teraz nawet samemu i włoski. Tęsknie za odświeżeniem chłodnego blondu, choć jest ok. W takich momentach doceniasz profesjonalizm fryzjera oraz jego kosmetyków, dzięki czemu masz trwałość koloru od 2 miesięcy – skomentowała domniemanie powiększanie ust podczas kwarantanny Małgosia Borysewicz.

Zobacz także: Edyta Górniak powiększyła usta w czasie kwarantanny?

Słowa rolniczki nie przekonały jednak fanów, którzy zaczęli dopytywać, czy pełne usta Małgosi zostały powiększone na długo przed kwarantanną.

Zobaczcie nasze wideo, w którym Małgosia zdradza, czy jej pełne jędrne usta to zasługa dobrych genów, triku makijażowego, a może kwasu hialuronowego.

Zdjęcie: Instagram

Komentarze