klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
marcin bosak w tańcu z gwiazdami
Styl życia

Marcin Bosak odchodzi z "Tańca z Gwiazdami" przez Julię Wieniawę?

Czyżby młodziutka Julia Wieniawa zaszła za skórę Marcinowi Bosakowi? Aktor podjął decyzję o odejściu z show rzekomo ze względu na... wyższą stawkę za odcinek jego tanecznej konkurentki.
czerwiec 26, 2020

Mówi się, że jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Jak twierdzi informator portalu Pudelek.pl, to właśnie stawka finansowa za odcinek była przyczyną decyzji Marcina Bosaka. Oliwy do ognia dolewa fakt, że poczuł się zniesmaczony propozycją, którą otrzymała Julia Wieniawa. Zaproponowano jej dwa razy większe wynagrodzenie za wzięcie udziału w polsatowskim "Tańcu z Gwiazdami".

Marcin Bosak odchodzi z

Zdjęcie: Ons.pl

Gwiazdy bez makijażu: Małgorzata Rozenek bez sztucznych rzęs, Kasia Cichopek z rumieńcem. Spora różnica?

Ile Marcin Bosak zarobiłby na "Tańcu z Gwiazdami"?

Przerwana przez pandemię koronawirusa na początku wiosny 11. edycja "Tańca z Gwiazdami" będzie kontynuowana jesienią tego roku. Do wznowienia odcinków pozostało już niewiele czasu, ale producenci mają teraz nie lada zagwozdkę. Mimo że do tej pory wszyscy uczestnicy deklarowali powrót do programu w niezmienionym składzie, najnowsze doniesienia serwisu Pudelek.pl wskazują na to, że Marcin Bosak, nie chce już kontynuować przygody z tanecznym show. 

Powodem jego decyzji mają być różnice finansowe między uczestnikami. Nie był zadowolony z zaproponowanej mu stawki za odcinek tym bardziej, że młodsza od niego o prawie 20 lat Julia Wieniawa otrzymała dwukrotnie wyższą propozycję finansową. 

Jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Marcin zrezygnował z udziału w 'Tańcu z Gwiazdami', bo dowiedział się, że Julia Wieniawa (sprawdź!) ma prawie dwa razy wyższą stawkę. On dostawać miał 8, ona aż 15 tysięcy złotych. Jest znanym aktorem z ogromnym dorobkiem i rozpoznawalnością, a ona stawia w show-biznesie pierwsze kroki. Według was to sprawiedliwe?! - zdradził informator "Pudelka".

Na początku plotki głosiły, że Julii Wieniawie udało się wynegocjować rekordową stawkę 30 tysięcy za odcinek, ale była to nieprawda. Jeśli wierzyć informatorowi "Pudelka", jej stawka jest o połowę niższa. Według informatora: "miała dostać 12, ale wynegocjowała 15. Plotkę o 30 tysiącach wymyślił i podał dalej jej PR." 

Cóż... sprawiedliwe to na pewno nie jest, ale już od dawna mówi się o nierównościach finansowych w tej branży. Mimo że Marcin Bosak jest obecny w polskim show-biznesie zdecydowanie dłużej i ma też większy staż pracy, to przykry fakt jest taki, że nazwisko Julii Wieniawy przyciąga zdecydowanie większą uwagę. 

W tej sprawie ani Marcin, ani Julia nie zabrali jeszcze głosu. Niektórzy już zwiastują konflikt w polskim show-biznesie. Myślicie, że te plotki są prawdą? 

Zdjęcie główne: Ons.pl

Komentarze
Marcin Bosak rezygnuje z „Tańca z gwiazdami”. Podał powód!
ONS.pl
Newsy „Taniec z gwiazdami” bez Marcina Bosaka! Aktor podał prawdziwy powód swojej rezygnacji
To już pewne, najnowsza edycja „Tańca z gwizdami” wróci na antenę Polsatu już jesienią, jednak w okrojonym składzie. Dotąd mówiło się, że Marcin Bosak odejdzie z show przez zbyt wysokie honorarium Wieniawy. A jaka jest prawda! Aktor podał szczegóły rezygnacji z programu.
Urszula Jagłowska
sierpień 10, 2020

Najgorszy scenariusz się potwierdził. Po długiej przerwie spowodowanej koronawirusem, „Taniec z gwiazdami” wraca jesienią na antenę Polsatu w okrojonym składzie. Plotki o odejściu Marcina Bosaka z tanecznego show z udziałem celebrytów okazały się prawdą. Choć na początku główny zainteresowany nie potwierdzał, jak i nie zaprzeczał tym doniesieniom, teraz postanowił zabrać głos w sprawie i przyznał, że rzeczywiście zrezygnował z udziału w programie. Co go do tego skłoniło? Marcin Bosak rezygnuje z „Tańca z gwiazdami”. Co się stało? Strach przed pandemią koronawirusa sprawił, że wiosną wiele stacji, w tym Polsat, zrezygnowało z nagrywania programów z udziałem publiczności. Co więcej obawa przez nieznaną i śmiercionośną chorobą sprawiła, że kultowe taneczne show z udziałem celebrytów, „Taniec z gwiazdami”, powróci na antenę wraz z jesienną ramówką. Wiele osób zadawało sobie wtedy pytanie, kiedy nastąpi radosna chwila i na nowo miliony sympatyków show będą mogły na żywo śledzić poczynania swoich ulubionych celebrytów. Dziś wiemy, że najnowsze odcinki „Tańca z gwiazdami” będziemy mogli oglądać już niebawem. Jak poinformowała stylistka programu, Malwina Wędzikowska, 11. edycja tanecznego hitu Polsatu powróci 4. września. Jak się jednak okazuje zabraknie w niej Marcina Bosaka oraz partnerującej mu Wiktorii Omyłki. Skąd taka decyzja?         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami) Maj 15, 2020 o 6:10 PDT Niedawno w kuluarach mówiło...

Przeczytaj
"Taniec z gwiazdami" - Marcin Bosak zrezygnował
Styl życia "Taniec z gwiazdami" bez jednej z gwiazd - Marcin Bosak zrezygnował z programu?
"Taniec z gwiazdami" wraca do Polsatu 4 września w okrojonym składzie? Ponoć jedna z gwiazd zrezygnowała z udziału w tanecznym show.
Marta Średnicka
czerwiec 23, 2020

"Taniec z gwiazdami" jesienią wraca na antenę Polsatu po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. 11. edycja miała swoją premierę wiosną. To wtedy w tanecznym show udział wzięło 11 par, wśród których niekwestionowanymi liderami okazali się Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino. To oni zdobyli komplet punktów od jury tuż przed przerwą w emisji odcinków. Teraz okazuje się, że obecność jednego z uczestników stoi pod znakiem zapytania. Podobno nie wystąpi on w jesiennej odsłonie programu. Zobacz także: "Taniec z gwiazdami" wraca na antenę Polsatu - znamy datę  Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Telemagazyn (@telemagazyn) Mar 13, 2020 o 2:42 PDT Kogo nie zobaczymy w "Tańcu z gwiazdami" Jak donosi "Fakt", pomimo zapewnień Malwiny Wędzikowskiej, stylistki pracującej przy programie, nie wszyscy uczestnicy pojawią się w jesiennym wydaniu "Tańca z gwiazdami". Obecność jednej z gwiazd jest niepewna. Z nagrań do telewizyjnego show wycofać miałby się aktor znany m.in. z serialu "M jak miłość", Marcin Bosak. O jego decyzji media poinformowały osoby trzecie. Sprawa wydaje się jednak nie być zwykłą plotką, bo sam zainteresowany nie zdementował tej informacji, zasłaniając się kontraktem. Nie mogę się na ten temat wypowiadać. Jestem związany kontraktem - powiedział aktor.  O tym, czy doniesienia są prawdziwe przekonamy się dopiero przed startem nagrań. Jak zaznacza jednak informator "Faktu", Marcin Bosak "ładnie podziękował stacji za udział w show". Zobacz także: Julia Wieniawa spędzi wakacje ze Stefano Terrazzino  Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Marcin Bosak (@bosak.marcin) Mar 14, 2020 o 7:51 PDT Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Przeczytaj
Taniec z gwiazdami: czy Julia Wieniawa zrezygnuje z udziału w show?
Styl życia Julia Wieniawa nie wróci do "Tańca z Gwiazdami"? Te słowa aktorki nie pozostawiają wątpliwości
To już pewne, najnowsza edycja „Tańca z gwizdami” wróci na antenę Polsatu już jesienią, jednak w okrojonym składzie. Czy Julia Wieniawa też zrezygnuje z udziału w programie? Jest komentarz aktorki.
Urszula Jagłowska
lipiec 20, 2020

Strach przed pandemią   koronawirusa  sprawił, że wiosną wiele stacji, w tym Polsat,  zrezygnowało z nagrywania programów z udziałem publiczności .  Co więcej obawa przez nieznaną i śmiercionośną chorobą sprawiła, że kultowe taneczne show z udziałem celebrytów,  „Taniec z gwiazdami”, powróci na antenę wraz z jesienną ramówką . Drodzy Widzowie! W związku z obecną sytuacją i w trosce o zdrowie uczestników i całej ekipy programu, Telewizja Polsat podjęła decyzję o przełożeniu programu na wrzesień. Dzisiaj nie odpadła żadna z par. Mamy nadzieję, że wszyscy w komplecie spotkamy się jesienią! – oświadczyła w połowie marca stacja Polsat na oficjalnym instagramowym koncie „Tańca z gwiazdami”. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami) Mar 13, 2020 o 2:03 PDT Wiele osób zadawało sobie wtedy pytanie, kiedy nastąpi radosna chwila i na nowo miliony sympatyków show będą mogły na żywo śledzić poczynania swoich ulubionych celebrytów. Dziś wiemy, że najnowsze odcinki „Tańca z gwiazdami” będziemy mogli oglądać już za dwa miesiące. Jak poinformowała stylistka programu, Malwina Wędzikowska, 11. edycja tanecznego hitu Polsatu powróci 4. września . Jak się jednak okazuje,  decyzja stacji może być nieco problematyczna dla niektórych uczestników  show. A wszystko przez… Mistrzostwa Polski, w których udział mają wziąć niektórzy tancerze hitu Polsatu. Nie wiadomo, jak będzie jesienią… Niektórzy z tancerzy są czynnymi zawodnikami i akurat wypadają im wtedy Mistrzostwa Polski. Ten problem może mieć Wiktoria Omyła, która tańczy z Marcinem Bosakiem, Michał Bartkiewicz – trener Edyty Zając, Jacek Jeschke, który jest tanecznym partnerem Mileny Rostkowskiej-Galant czy Hanna Żudziewicz tańcząca w duecie z...

Przeczytaj
Julia Wieniawa wystąpi w 11. edycji „Tańca z Gwiazdami
Styl życia Julia Wieniawa wystąpi w kolejnym „Tańcu z gwiazdami”. Wynegocjowała naprawdę niezłą stawkę!
Kolejna edycja „Tańca z gwiazdami” zbliża się wielkimi krokami. Kto weźmie udział w tanecznym show Polsatu?
Urszula Jagłowska
grudzień 09, 2019

Zaledwie kilka tygodni temu poznaliśmy zwycięską parę 10 edycji. „Tańca z gwiazdami” , a Polsat już pracuje nad doborem uczestników kolejnej odsłony tanecznego show. Dla biorących w nim udział gwiazd to nie tylko szansa na sprawdzenie swoich tanecznym umiejętności, ale też okazja to wypromowania się i zarobienia całkiem niezłych pieniędzy. Jak się okazuje, najlepiej opłacaną uczestniczką przyszłej edycji „Dancing wih the stars. Taniec z gwiazdami” ma być 20-letnia gwiazda „Rodzinki.pl” – Julia Wieniawa . Julia Wieniawa w 11. edycji „Tańca z Gwiazdami" Nie jest tajemnicą, że Julia Wieniawa to jedno z najgorętszych nazwisk w polskim show biznesie. Młoda aktorka jest rozchwytywana nie tylko przez filmowych i serialowych producentów, ale również licznych reklamodawców, z którymi celebrytka prężnie współpracuje na swoim instagramowym koncie. Jak dotąd Wieniawa nie dała się namówić na żaden talent show z udziałem innych gwiazd, jednak jak donosi „Super Express” była partnerka Barona i Antka Królikowskiego postanowiła zmienić zdanie i spróbować swoich sił w najnowszej edycji tanecznego show Polsatu. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) Gru 6, 2019 o 2:31 PST Zdaniem tabloidu Julii udało się wynegocjować całkiem niemałą stawkę. Po każdym odcinku show Wieniawa będzie bogatsza o 30 tys. złotych! Jeśli młoda aktorka wygra „Taniec z gwiazdami”, na jej konto wpadnie kolejne 100 tys. złotych, co w sumie daje bagatela 400 tys. złotych. Julia Wieniawa o udziale w „Tańcu z gwiazdami” Jak się okazuje, Julia Wieniawa już wcześniej dostała propozycję udziału w polsatowskim show, jednak ze względu na inne zobowiązania zawodowe musiała z niej zrezygnować. Ja bardzo chcę iść do Tańca z...

Przeczytaj