klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Marcin Mroczek pokazuje laurkę od swojego synka na dzień taty
Styl życia

Marcin Mroczek po raz drugi został tatą! Zobaczcie urocze zdjęcie z maleństwem

I już wszystko jasne! Marcin Mroczek ma drugiego synka! Jak dał mu na imię?
Marta Tabiś-Szymanek
sierpień 15, 2017

Gwiazdor "M jak miłość" po raz drugi został tatą! Marcin Mroczek na swoim Instagramie pochwalił się wzruszającym zdjęciem nowonarodzonego synka i podpisał: "Witaj na świecie Kacperku". Pod fotografią pojawiło się mnóstwo gratulacji - my się oczywiście dołączamy :).

Przypominamy, że starszy synek aktora - Ignacy - urodził się w styczniu 2016 roku. I trzeba przyznać, że gwiazdor całkowicie stracił dla niego głowę :). Marcin Mroczek wyrasta na prawdziwego supertatę. Spójrzcie tylko, jakie niesamowite zdjęcia pokazuje na swoim Instagramie. Widać, że bycie tatą to absolutnie teraz jego najważniejsza rola w życiu. A jeśli chcecie zobaczyć obu synków aktorka - zajrzyjcie do naszej galerii.

Zobacz także: Książę George się... buntuje! Zobaczcie, dlaczego ;)

KWC 2021: hity do makijażu, które pokochały Wizażanki

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. Dzięki temu będziesz mogła sprawdzić na własnej skórze możliwości wybranego produktu. A kiedy już to zrobisz, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz kosmetyki, jakich użyłaś do wykonania makijażu, fryzury, czy manicure.

1 z 5

Marcin Mroczek pokazał pierwsze zdjęcie Kacperka

Marcin Mroczek pokazał pierwsze zdjęcie Kacperka

Aktor zdradził, że jego drugi synek przyszedł na świat w Warszawskim Szpitalu Madalińskiego.

2 z 5

Rodzina w komplecie

Rodzina w komplecie

Marcin Mroczek razem z żoną Marleną i synkiem Ignacym bardzo aktywnie spędza czas. Tu przy warszawskim Centrum Kopernika na Bulwarach Wiślanych.

3 z 5

Pierwsze chwile z synkiem sam na sam

Pierwsze chwile z synkiem sam na sam

Wiecie, co to znaczy kangurowanie? Maleństwo po urodzeniu nie tylko powinno przytulać się do mamy! Marcin Mroczek jako doświadczony tata wie, że ten specyficzny rodzaj tulenia maluszka (także na gołe ciało), jest niezwykle ważny.

4 z 5

Jak dwie krople wody

Jak dwie krople wody

Roczny Ignacy bardzo przypomina swojego tatę z dzieciństwa. Znak charakterystyczny obu? Niesamowite, wręcz "białe" włosy!

5 z 5

Wspólne pasje

Wspólne pasje

Marcin Mroczek kocha sport, a szczególnie piłkę nożną. Od samego początku chce zaszczepić tę pasję w swoim synku Ignacym.

Komentarze