klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Meghan i Harry wrócą do Wielkiej Brytanii. Mają ważny powód
Styl życia

Meghan i Harry wrócą do Wielkiej Brytanii. Mają ważny powód

Meghan i Harry już wiodą szczęśliwe życie w Kanadzie z dala od książęcych obowiązków, jednak jak donosi brytyjska prasa, małżeństwo już niebawem wróci do Wielkiej Brytanii. Ma ku temu bardzo ważny powód.

Niedawne wydarzenia na brytyjskim dworze królewskim odbiły się szerokim echem nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale i na całym świecie. „Megxit”, bo tak media nazwały rezygnację Meghan Markle i księcia Harry’ego z pełnienia dworskich obowiązków, był dotąd na ustach wszystkich, a tabloidy prześcigały się w kolejnych doniesieniach na temat najbardziej kontrowersyjnej książęcej pary. Głośnio mówiono o majątku małżeństwa i o tym ile może stracić po odejściu z dworu, zastanawiano się też czym para będzie się zajmować po przeprowadzce do Kanady oraz śledzono każdy jej krok publikując coraz to nowsze zdjęcia z pobytu Sussexów poza granicami Wielkiej Brytanii.

Jak donoszą zagraniczne media, Meghan Markle bardzo odżyła i jest znacznie spokojniejsza od czasu opuszczenia królewskiego dworu. Niestety nowy styl życia wcale nie oznacza, że małżeństwo może na dobre zapomnieć o swoich dawnych książęcych powinnościach. Jak się okazuje, już niebawem Meghan i Harry wrócą do Wielkiej Brytanii, a wszystko przez… zarządzenie królowej Elżbiety II.

Czy Meghan i Harry przylecą na pogrzeb księcia Filipa? Niedawno wywołali spory skandal

Meghan i Harry wrócą do Wielkiej Brytanii

To już pewne, Meghan i Harry w marcu wrócą do Wielkiej Brytanii! Nie spodziewajcie się jednak, że zabawią tam na dobre. Jak się okazuje, zgodnie z prośbą monarchini małżeństwo ma w obowiązku stawić się na oficjalnych obchodach z okazji Dnia Wspólnoty Narodów, które odbędą się 9. marca. Jak co roku, rodzina królewska uda się wspólnie na nabożeństwo w opactwie Westminster, dlatego też tego dnia nie powinno zabraknąć również Harry’ego, Meghan oraz małego Archie’go. Jak podają brytyjskie tabloidy, udział w obchodach Dnia Wspólnoty Narodów ma być jednym z ostatnich książęcych obowiązków Sussexów przed całkowitą rezygnacją z dworskich powinności.

Zdjęcie: ONS

Jesteśmy niezwykle ciekawe, jak Meghan Markle będzie zachowywać się podczas planowanych na marzec obchodów i czy będzie przestrzegać dworskiej etykiety. Przypominamy, że po opuszczeniu dworu ma w obowiązku kłaniać się członkom rodziny królewskiej, w tym swojej szwagierce – księżnej Kate.

Zdjęcie: ONS

Komentarze
Meghan Markle chce odizolować Archiego od rodziny królewskiej?
Styl życia Meghan Markle nie przyleci do Londynu z synem
9. marca Harry i Meghan wypełnią jeden z ostatnich obowiązków wobec rodziny królewskiej. Jak się jednak okazuje, Sussexowie nie zamierzają pojawić się w Wielkiej Brytanii w towarzystwie swojego niespełna rocznego synka. Co na to monarchini?
Urszula Jagłowska
marzec 02, 2020

Meghan Markle po raz kolejny podpadnie królowej Elżbiecie II . Buńczuczna była księżna najpierw systematycznie i konsekwentnie była na bakier z dworską etykietą , wielokrotnie   ubierając się wbrew królewskim kanonom , jednak szalę goryczy przelał fakt, że Meghan i jej mąż, książę Harry , postanowili na dobre odciąć się od brytyjskiej rodziny królewskiej  i zrezygnować ze swoich dworskich obowiązków . Teraz aktorka na nowo postanowiła wbić szpilkę sędziwej monarchini i odizolować ją od małego Archiego. Czyżby to był odwet na królowej, która zabroniła małżeństwu używania hasła „royal”? Meghan Markle chce odizolować Archiego od rodziny królewskiej? To już pewne, Meghan i Harry  w marcu wrócą do Wielkiej Brytanii .  Nie spodziewajcie się jednak, że Sussexowie zabawią tam na dobre. Jak się okazuje, zgodnie z prośbą monarchini, małżeństwo ma w obowiązku wzięcie udziału w oficjalnych obchodach z okazji Dnia Wspólnoty Narodów, które odbędą się 9. marca. Udział w uroczystościach ma być jednym z ostatnich książęcych obowiązków Sussexów przed całkowitą rezygnacją z dworskich powinności. Zdjęcie: ONS Co ciekawe, na początku młode małżeństwo miało pojawić się w Londynie w towarzystwie małego Archiego. Teraz, jak donosi „Daily Mail” Królowa Elżbieta II i jej mąż nie mają co liczyć na spotkanie z ukochanym prawnuczkiem . Meghan podjęła bowiem decyzję, że jej syn zostanie w Kanadzie pod opieką niani.  Elżbieta jest niesamowicie smutna – pisze brytyjski tygodnik „Sunday Times”. Warto przypomnieć, że pradziadkowie widzieli Archiego zaledwie kilka razy od urodzin. Co sądzicie o zachowaniu Meghan? Myślicie, że to forma zemsty? Zdjęcie: EastNews

Przeczytaj
Meghan Markle i książę Harry znaleźli pracę. Zarobią krocie
Styl życia Meghan i książę Harry w końcu znaleźli pracę. Zarobią krocie!
Meghan i Harry w styczniu ogłosili, że opuszczają królewski dwór i rozpoczynają życie na własny rachunek. Wtedy większość osób zadawało sobie pytanie, na czym była książęca para chce zarabiać. Okazuje się, że małżonkowie właśnie znaleźli niezwykle intratne zajęcie. Wynagrodzenie zwala z nóg!
Urszula Jagłowska
lipiec 02, 2020

W połowie stycznia  wszystkie media zaparły dech, gdy na oficjalnym instagramowym koncie Sussexów pojawiła deklaracja o zmianie ich roli w rodzinie królewskiej. Para postanowiła  odciąć się od książęcych obowiązków  i zacząć żyć na własnych zasadach z dala od kontroli monarchii. Choć na początku małżonkowie zapowiadali, że planują osiedlić się w chłodnej Kanadzie, ich wybór padł jednak na słoneczne Los Angeles, gdzie mieszka wielu przyjaciół ukochanej żony młodszego brata księcia Williama . Od tego czasu byli Sussexowie zdążyli nieco odpocząć od presji społeczeństwa oraz paparazzich i mogli wreszcie cieszyć się idyllą z dala od dworskiej etykiety pełnej nakazów i zakazów. Zdjęcie: ONS Okazuje się jednak, że nawet opuszczenie rodzimej Wielkiej Brytanii i odsunięcie się od rodziny królewskiej , nie sprawiły, że świat na dobre zapomniał o Harrym, jego żonie Meghan i ich ukochanym synku Archiem . Wręcz przeciwnie! W mediach zaczęły pojawiać się niepokojące doniesienia na temat „dworskich dezerterów”. Głośno mówiło się o niechęci sąsiadów do byłej książęcej pary , kompromitujących zdjęciach Meghan , gdy ta była jeszcze aktorką,  załamaniu nerwowym Harry’ego , który rzekomo trafił do szpitala psychiatrycznego, a nawet planach dotyczących rozwodu Meghan i Harry'ego . Ogromne emocje wzbudzały również kwestie finansowe oraz zamknięcie królewskiego skarbca na Sussexów . Choć zakochani posiadają duże aktywa, rozrzutny tryb życia mógł bowiem szybko doprowadzić do poważnego uszczuplenia ich kont bankowych. Jak się jednak okazuje, przedsiębiorcza Meghan doskonale zadbała o zabezpieczenia finansowe i już znalazła pracę dla siebie i swojego męża. Para zarobi gigantyczne pieniądze! Meghan i książę Harry znaleźli pracę Jeśli ktokolwiek myślał, że po odejściu z rodziny królewskiej książę Harry i Meghan...

Przeczytaj
Styl życia Meghan Markle i Harry rozwiodą się?! Te słowa nie pozostawiają wątpliwości
Królewscy eksperci nie mają wątpliwości! Według nich małżeństwo Meghan i Harry’ego już niedługo się zakończy. Znamy potencjalną datę rozwodu.

Jeszcze dwa lata temu cały świat żył ślubem Meghan  Markle i księcia Harry'ego , kolejnym wielkim wydarzeniem w rodzinie royalsów były narodziny małego Archie’go . Niestety od pewnego czasu w rodzinie królowej Elżbiety II nie dzieje się zbyt dobrze. Najpierw do mediów wypłynęły pogłoski o gwałcie na 16-letniej Amerykance z udziałem księcia Andrzeja, młodszego brata księcia Karola , później wszyscy mówili o konflikcie księcia Harry’ego i księcia Williama , aż w końcu doszło go głośnego odejścia z królewskiego dworu Meghan i Harry’ego , którzy postanowili zrzec się tytułów oraz żyć na własny rachunek . Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) Sty 8, 2020 o 10:33 PST Zobacz także:  Królowa Elżbieta II już znalazła zastępstwo za Meghan Markle! Teraz brytyjska monarchini po raz kolejny ma powody do zmartwień. Jak donoszą zagraniczne media, nad małżeństwem Harry’ego zebrały się czarne chmury zwiastujące rychły koniec jego małżeństwa z amerykańską gwiazdą kina. Meghan Markle i Harry rozwiodą się?! Gorzkie słowa w sprawie „Megxitu” nadal nie cichną, a w mediach wciąż pojawiają się kolejne informacje w tej sprawie, z rozmysłem podsycane przez rodzinę Meghan. Królewscy eksperci nie mają wątpliwości, że liczne skandale z udziałem Sussexów rozdmuchiwane w mediach społecznościowych i tabloidach niedługo doprowadzą do rozwodu byłej książęcej pary. Meghan opuści Harry'ego w ciągu pięciu lat, a może nawet trzech – twierdzi w rozmowie z „Globe” Wayne Dupree, królewski ekspert.   Co ciekawe, jak czytamy w „Daily Mail”, bukmacherzy twierdzą, że Harry i Meghan mają obecnie cztery razy większe szanse na rozwód w ciągu najbliższych pięciu lat, niż na...

Przeczytaj
Za co Meghan i Harry będą żyć po odejściu z dworu królewskiego
Styl życia Meghan i Harry w ogniu krytyki po odejściu z królewskiego. Wiemy za co będą żyć
Rodzina królewska przeżywa prawdziwy kryzys. Po wczorajszym oświadczeniu Meghan Markle i księcia Harry’ego światła fleszy są zwrócone tylko w ich stronę. Jak królowa Elżbieta II zareagowała na kontrowersyjne zachowanie wnuka? Czy nadal będzie go wspierać finansowo? Wiemy, ile Sussexowie stracą na swojej decyzji. Ta suma robi wrażenie!
Urszula Jagłowska
styczeń 09, 2020

Rodzina królewska przeżywa prawdziwy wizerunkowy kryzys. Najpierw syn królowej Elżbiety II , książę Andrzej, został posądzony o gwałt na 16-letniej Amerykance. Później książę Harry i księżna Meghan odmówili rodzinie królewskiej udziału w rodzinnym obchodzeniu świąt Bożego Narodzenia, co w odwecie królowa Elżbieta II skomentowała w wymowny sposób. Monarchini postanowiła wykluczyć Meghan i Harry’ego z kręgu najbliższych osób i podczas oficjalnego bożonarodzeniowego orędzia na jej biurku, wśród zdjęć najbliższej rodziny, zabrakło fotografii Sussexów. Czy to właśnie to wymowne zachowanie królowej oraz ciągłe medialne nagonki na Meghan Markle (jak chociażby wypominanie księżnej plam potu pod pachami ) przelało czarę goryczy i doprowadziło do ostatecznej decyzji o odejściu Sussexów z dworu królewskiego? Młode małżeństwo przez to postanowienia może stracić dziesiątki milionów złotych! Meghan Markle i książę Harry odchodzą z dworu królewskiego W środowy wieczór wszystkie media zaparły dech, gdy na oficjalnym instagramowym koncie Sussexów pojawiła deklaracja o zmianie ich roli w rodzinie królewskiej. Para postanowiła odciąć się od książęcych obowiązków i część życia spędzić w Kanadzie, gdzie spędzili także ostatnie święta Bożego Narodzenia. Małżonkowie zadeklarowali, że planują też być niezależni finansowo, co oznacza, że będą musieli pójść do pracy. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) Sty 8, 2020 o 10:33 PST Po wielu miesiącach refleksji i wewnętrznych dyskusji postanowiliśmy w tym roku dokonać zmiany. Zamierzamy wycofać się jako „starsi członkowie rodziny królewskiej”. Zamierzamy pracować, by stać się niezależnym finansowo, a jednocześnie nadal w...

Przeczytaj