klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Meghan Markle dokleiła się do świątecznej rodzinnej kartki? Tę wpadkę na długo zapamięta!
Styl życia

Meghan Markle dokleiła się do świątecznej kartki? Tę wpadkę w Photoshopie zapamięta na długo!

Meghan Markle znów w ogniu krytyki, a wszystko przez… bożonarodzeniową kartkę. Naprawdę ktoś przy niej majstrował, a księżna została wklejona do rodzinnego zdjęcia? To po prostu trzeba zobaczyć!

Tegoroczne święta Bożego Narodzenia nie są zbyt łaskawe dla brytyjskiej monarchii. Najpierw rodzina królewska zaliczyła wpadkę ze zdjęciami z przygotowań do świąt, na której miały być przedstawione cztery pokolenia royalsów. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że królowa zdecydowała się wtedy pozować jedynie z wybrańcami, którymi okazali się książę Karol, książę William i mały książę George. Internauci nie szczędzili wtedy ostrych słów, zarzucając Elżbiecie II faworyzowanie swojego najstarszego syna Karola, jego pierworodnego syna Williama oraz małego Georga, który również jest najstarszy ze swojego rodzeństwa.

Później było jeszcze gorzej. Królowa po raz kolejny w te święta rozwścieczyła Brytyjczyków. Podczas corocznego orędzia, sędziwa monarchini zaprezentowała światu swoje biurko oraz znajdujące się na nim zdjęcia swoich bliskich specjalnie odwrócone tak, by można było zobaczyć, kto się na nich znajduje. Po raz kolejny Elżbieta II wyróżniła jedynie Williama z żoną i dziećmi, a także księcia Karola z małżonką oraz swojego zmarłego w 1952 roku ojca – króla Jerzego VI.

Nieobecność księcia Harry’ego, księżnej Meghan i małego Archiego niezwykle zbulwersowała internautów, a teraz fani monarchii mają do korony kolejne zastrzeżenia. A wszystko przez bożonarodzeniową kartkę Sussexów. To po prostu trzeba zobaczyć!

Nagroda Redaktor Naczelnej Wizaż.pl dla firm kosmetycznych, które wspierają kobiety - oto laureaci!

 Meghan Markle dokleiła się do świątecznej kartki?

Te święta były dla Sussexów naprawdę wyjątkowe. Po raz pierwszy para spędziła Boże Narodzenie w towarzystwie swojego ukochanego synka Archiego, po drugie nie świętowała razem z resztą rodziny królewskiej w Anglii, lecz wybrała się do Kanady. To jednak nie wszystko. Pomimo, że książę Harry i księżna Meghan zostali w jawny sposób odsunięci przez monarchinię, co niezwykle oburzyło opinię publiczną, to również postępowanie małżonków zostało niezwykle skrytykowane przez media. A wszystko przez rodzinną świąteczną kartkę royalsów, która na pozór wydaje się zupełnie normalna.

Na zdjęciu widzimy szczęśliwą rodzinę, która uśmiecha się do obiektywu. Na pierwszym planie mamy wpatrzonego w aparat fotograficzny półrocznego Archiego, za nim radosnych Meghan i Harry’egp. Jednak, coś tu jest nie tak. Wystarczy uważniej przyjrzeć się twarzy Meghan Markle by stwierdzić, że jej twarz jest doklejona do zdjęcia.

Gdy bacznie przyjrzymy się bożonarodzeniowej kartce Sussexów zauważymy, że twarz księżnej jest bardziej wyostrzona niż buzia malca pozującego na pierwszym planie. Dodatkowo cienie na twarzy Meghan nie odpowiadają światłu, jakie pada na jej męża i synka. Nieumiejętny retusz w Photoshopie i przeklejenie do świątecznej kartki twarzy Meghan z innego zdjęcia, szybko zostały zauważone przez internautów a także profesjonalnych fotografów.

Coś na tym zdjęciu jest nie tak. To wszystko dotyczy płaszczyzny ogniskowej. Harry i Meghan są równolegli, więc jeśli jedno jest w centrum uwagi, drugie także będzie. Są obok siebie, to nie tak, że księżna jest bardziej z przodu. Jej twarz mogła zostać po prostu doklejona w Photoshopie. Na twarzy dziecka znajdują się dwa światła – w jego lewej źrenicy znajdują się dwa białe odbicia. Następnie patrzymy na cień Meghan. Po jej lewej stronie naprawdę nie widać linii włosów (...) Widzisz tylko jej twarz. Tak więc potencjalnie wydarzyła się jedna z dwóch rzeczy. Sugerowałbym, że jej twarz została doklejona w Photoshopie z innego zdjęcia, w przeciwnym razie byłaby po prostu nieostra. Meghan i Harry są tak daleko w tyle, a wszystko inne jest nieostre - powiedział Max Cisotti w rozmowie z DailyMail.com.

Zdjęcie: Twitter

Musimy przyznać, że niezależnie od tego, czy księżna Meghan została doklejona do zdjęcia, czy też nie, kartka świąteczna pary książęcej i ich synka jest naprawdę urocza.

Zdjęcie: Instagram

Meghan Markle z plamami potu pod pachami
Styl życia Meghan Markle zaliczyła modową wpadkę. Tych spoconych pach nie da się ukryć!
Meghan Markle chyba na długo zapamięta te zdjęcia! Stylizacja piękna, ale wszyscy mówią teraz tylko o jej spoconych pachach. Gorszej wpadki nie mogła zaliczyć.

Po przerwie świątecznej, Meghan Markle i książę Harry wrócili z Kanady do Londynu i niemal od razu rzucili się w wir pracy. Przypomnijmy, że para wraz z małym Archiem cały okres bożonarodzeniowy spędziła poza Wielką Brytanią, co odbiło się w mediach wielkim echem. Także królowa Elżbieta II postanowiła wyrazić swoją dezaprobatę dla decyzji wnuka i podczas  oficjalnego orędzia na biurku monarchini, wśród zdjęć najbliższych, zabrakło fotografii Harry’ego z rodziną. Zobacz także:  Meghan Markle dokleiła się do świątecznej kartki? Tę wpadkę w Photoshopie zapamięta na długo! Po powrocie do kraju Meghan i Harry spiesznie powrócili do swoich obowiązków. Już 7. stycznia para zjawiła się w Canada House, gdzie odbyła pierwsze oficjalne spotkanie w nowym roku. Sussexowie spotkali się z Janice Charette, Wysokim Komisarzem ds. Kanady w Wielkiej Brytanii, oraz jej współpracownikami, by podziękować za gościnność i wsparcie, jakie otrzymali podczas świąt spędzonych w Kanadzie. Jednak Meghan Markle chyba nie będzie dobrze wspominać tego dnia, a wszystko przez piękną, lecz zdradliwą stylizację. Meghan Markle zaliczyła modową wpadkę Na pierwsze oficjalne spotkanie w 2020 roku, księżna Meghan wybrała zjawiskową satynową spódnicę midi w czekoladowym kolorze, którą zestawiła z cynamonowym dopasowanym golfem i aksamitnymi kasztanowymi szpilkami. Całość dopełnił świetnie skrojony beżowy płaszcz. Zdjęcie: EastNews Zobacz także:  Żółte plamy pod pachami? To wcale nie pot! Przyczyną jest... Meghan Markle z plamami potu pod pachami Na pozór stylizacja księżnej wygląda na bardzo poprawną i przemyślaną, gdyby nie jeden szczegół. Okazuje się, że stylowy golf w niezwykle twarzowym kolorze sprawił księżnej bardzo nieprzyjemną niespodziankę i uwydatnił… plamy potu pod pachami. Zdjęcie: EastNews To wina materiału, a...

Przeczytaj
Pierwsze wspólne zdjęcie Meghan Markle i Harry’ego
Styl życia Do sieci trafiło pierwsze wspólne zdjęcie Meghan i Harry’ego
Meghan Markle i książę Harry opuścili brytyjską rodzinę królewską, by to uczcić nadworny fotograf postanowił upublicznić ich pierwsze wspólne zdjęcie sprzed lat. Wyglądają na naprawdę zakochanych.

Do tej pory fani Sussexów mieli jeszcze nadzieje, że ich decyzja o rezygnacji z dworskich obowiązków i przywilejów zostanie jeszcze zmieniona, jednak teraz nikt nie ma wątpliwości, że Meghan i Harry na dobre odcięli się od rodziny królewskiej i postanowili żyć na własny rachunek . By uczcić wszystkie oficjalne wystąpienia małżonków oraz ich tytaniczną pracę w imieniu brytyjskiej rodziny którlewskiej, nadworny fotograf królowej Elżbiety II , Chris Jackson, który jest związany z Royalsami już od ponad 14 lat, postanowił wrzucić do sieci dotąd niepublikowane pierwsze wspólne zdjęcie Sussexów. Pierwsze wspólne zdjęcie Meghan Markle i Harry’ego Niemożliwe stało się prawdą. Z końcem marca Meghan Markle i  książę Harry na dobre zakończyli pełnić swoje książęce obowiązki. Dotąd parze przy większości oficjalnych wystąpień towarzyszył Chris Jackson , nadworny fotograf brytyjskiej monarchii. To właśnie jego kultowe zdjęcie Meghan i Harry’ego ogłosiło światu zaręczyny pary , a także kontrowersyjny Megxit. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) Sty 8, 2020 o 10:33 PST Zobacz także:  Książę Harry pierwszy raz skomentował odejście z królewskiego dworu Teraz artysta postanowił po raz kolejny przyczynić się do uczczenia przełomowej chwili w historii brytyjskiej monarchii i z okazji zakończenia pełnienia dworskich zobowiązań przez Meghan i Harry’ego, postanowił upublicznić ich pierwsze wspólne zdjęcie, które dotąd nie ujrzało światła dziennego. Dzisiaj jest dzień, w którym książę i księżna Sussex oficjalnie ustąpili ze stanowiska starszych członków rodziny królewskiej – podczas gdy wszyscy mamy o wiele więcej pilnych problemów, pomyślałem o retrospekcji pierwszego...

Przeczytaj
Książę Harry pierwszy raz skomentował odejście z królewskiego dworu
Styl życia Książę Harry pierwszy raz skomentował odejście z królewskiego dworu: „nie odchodzimy na zawsze”
Książę Harry wreszcie przerwał milczenie w sprawie „Megxitu”. Czym motywował swoją decyzję o odejściu z królewskiego dworu?

Decyzją o odejściu księżnej Meghan i księcia Harry’ego z dworu królewskiego żyje teraz cały świat. I choć do tej pory małżeństwo nie komentowało publicznie swojego postanowienia, książę Harry wreszcie przerwał milczenie. Podczas oficjalnej kolacji zorganizowanej przez kierowaną przez siebie fundację Sentebale, młodszy syn księcia Karola po raz pierwszy poruszył kwestię rezygnacji ze swoich dworskich obowiązków oraz finansowego uniezależnienia się od korony . Harry zaznaczył, że „Megxit” nie był dla niego i jego ukochanej żony łatwą decyzją. Książę Harry pierwszy raz skomentował „Megxit” W  środę, 8 stycznia, książę Harry i księżna Meghan niespodziewanie poinformowali świat o swojej decyzji o zmianie ich roli w rodzinie królewskiej. Para postanowiła  odciąć się od książęcych obowiązków  i część życia spędzić w Kanadzie, gdzie spędzili także  ostatnie święta Bożego Narodzenia . Małżonkowie przyznali również, że planują być niezależni finansowo, co oznacza, że będą musieli pójść do pracy. Teraz, niespełna dwa tygodnie po ogłoszeniu kontrowersyjnej deklaracji za pomocą Instagrama, książę Harry  po raz pierwszy postanowił skomentować „Megxit”. Chciałbym, abyście usłyszeli prawdę właśnie ode mnie - nie jako Księcia, ale jako Harry'ego, tego samego, którego obserwujecie od ponad 35 lat. Wielka Brytania to mój dom i miejsce, które kocham. To nigdy się nie zmieni - powiedział książę Sussex. Zdjęcie: ONS Harry przyznał, że wraz ze swoją ukochaną żoną, Meghan Markle , robili wszystko, by sprostać swoim książęcym obowiązkom, jednak w pewnym momencie zostali doprowadzeni do ostateczności, dlatego też podjęli decyzję o odejściu z królewskiego dworu. Robiliśmy z Meghan wszystko co w naszej mocy, aby sprostać oczekiwaniom i naszym obowiązkom wobec kraju. Po ślubie byliśmy podekscytowani tym, by...

Przeczytaj
Za co Meghan i Harry będą żyć po odejściu z dworu królewskiego
Styl życia Meghan i Harry w ogniu krytyki po odejściu z królewskiego. Wiemy za co będą żyć
Rodzina królewska przeżywa prawdziwy kryzys. Po wczorajszym oświadczeniu Meghan Markle i księcia Harry’ego światła fleszy są zwrócone tylko w ich stronę. Jak królowa Elżbieta II zareagowała na kontrowersyjne zachowanie wnuka? Czy nadal będzie go wspierać finansowo? Wiemy, ile Sussexowie stracą na swojej decyzji. Ta suma robi wrażenie!

Rodzina królewska przeżywa prawdziwy wizerunkowy kryzys. Najpierw syn królowej Elżbiety II , książę Andrzej, został posądzony o gwałt na 16-letniej Amerykance. Później książę Harry i księżna Meghan odmówili rodzinie królewskiej udziału w rodzinnym obchodzeniu świąt Bożego Narodzenia, co w odwecie królowa Elżbieta II skomentowała w wymowny sposób. Monarchini postanowiła wykluczyć Meghan i Harry’ego z kręgu najbliższych osób i podczas oficjalnego bożonarodzeniowego orędzia na jej biurku, wśród zdjęć najbliższej rodziny, zabrakło fotografii Sussexów. Czy to właśnie to wymowne zachowanie królowej oraz ciągłe medialne nagonki na Meghan Markle (jak chociażby wypominanie księżnej plam potu pod pachami ) przelało czarę goryczy i doprowadziło do ostatecznej decyzji o odejściu Sussexów z dworu królewskiego? Młode małżeństwo przez to postanowienia może stracić dziesiątki milionów złotych! Meghan Markle i książę Harry odchodzą z dworu królewskiego W środowy wieczór wszystkie media zaparły dech, gdy na oficjalnym instagramowym koncie Sussexów pojawiła deklaracja o zmianie ich roli w rodzinie królewskiej. Para postanowiła odciąć się od książęcych obowiązków i część życia spędzić w Kanadzie, gdzie spędzili także ostatnie święta Bożego Narodzenia. Małżonkowie zadeklarowali, że planują też być niezależni finansowo, co oznacza, że będą musieli pójść do pracy. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) Sty 8, 2020 o 10:33 PST Po wielu miesiącach refleksji i wewnętrznych dyskusji postanowiliśmy w tym roku dokonać zmiany. Zamierzamy wycofać się jako „starsi członkowie rodziny królewskiej”. Zamierzamy pracować, by stać się niezależnym finansowo, a jednocześnie nadal w...

Przeczytaj
  • Polecane
  • Najnowsze
  • Wybrane dla Ciebie