klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Projekt Lady
Styl życia

Metamorfoza zwyciężczyni programu 'Projekt Lady'. Zobacz, jak bardzo zmieniła się Magda Lubacz!

Zwyciężczyni trzeciego sezonu programu "Projekt Lady" przeszła niesamowitą przemianę. I dotyczyła ona nie tylko jej wyglądu!
Matylda Nowak
sierpień 07, 2018

Studentka resocjalizacji z Mielca zwyciężyła trzecią edycję "Projektu Lady". W trakcie trwania programu Magda Lubacz przeszła niesamowitą metamorfozę, po drodze... doprowadzając do łez mentorki. Pod wpływem współpracujących z show TVN fryzjera i wizażystki, 24-latka zdjęła doczepiane włosy i przedłużane rzęsy oraz zrezygnowała ze zbyt mocnego makijażu i z za długich paznokci. Ale, jak sama przyznała, jej przemiana nie dotyczyła tylko wyglądu.

Zobacz także: Fryzura, makijaż, waga... Zobacz najlepsze metamorfozy polskich gwiazd ostatnich 18 lat!

Wakacyjne metamorfozy gwiazd. One zaszalały z fryzurą!

Metamorfoza Magdaleny Lubacz

W rozmowie z mentorkami Magda przyznała, że jej mocny makijaż, sztuczne rzęsy i włosy ukrywają nie tylko jej naturalny wygląd, ale też niepewność.

Dużo osób uważa, że jestem pewną siebie osobą, a tak naprawdę okazało się, że jak zdjęto to wszystko ze mnie, to jestem osobą bardzo niepewną - powiedziała 24-latka.

Zobacz także: Nie uwierzycie, kto to jest! Tak 25 lat temu wyglądała gwiazda TVN

Dzięki programowi Lubacz zyskała nie tylko nowy look i lepsze maniery. Chcesz wiedzieć, co jeszcze zmieniło się w Magdzie "Projekt Lady"? Zajrzyj do naszej galerii!

Zdjęcia: Instagram

1 z 5

Magda Lubacz przed przemianą

Magda Lubacz przed przemianą
instagram.com/malubaaa/ https://www.instagram.com/p/BjKQ6uknIso/?taken-by=malubaaa

Magda do "Projekt Lady" trafiła z doczepianymi włosami, przedłużanymi rzęsami i sztucznymi rzęsami. W programie okazało się, że mocny makijaż i wyzywający strój w rzeczywistości pomagał jej ukryć nieśmiałość.

2 z 5

Co się kryło pod tym wyzywającym lookiem?

Co się kryło pod tym wyzywającym lookiem?
instagram.com/malubaaa/ https://www.instagram.com/p/BYX7PI0gLRh/?taken-by=malubaaa

"Dużo osób uważa, że jestem pewną siebie osobą, a tak naprawdę okazało się, że jak zdjęto to wszystko ze mnie, to jestem osobą bardzo niepewną", przyznała Magda w programie. "Dla mnie ta zmiana, jeśli chodzi o wygląd, to jest też zmiana wewnętrzna", powiedziała Lubacz.

3 z 5

"Nowa" Magda powiedziała: "Kocham cię!"

instagram.com/malubaaa/ https://www.instagram.com/p/BjsINNWlz4L/?taken-by=malubaaa

Program miał zmienił nie tylko wygląd Magdy, ale też jej relację z rodzicami. "Powiedziałam moim rodzicom, że ich kocham po raz pierwszy w życiu. Moi rodzice wiedzieli o tym zawsze, ale nie potrafiłam im tego powiedzieć. Tak jak i oni mi tego nigdy nie powiedzieli" powiedziała 24-latka. "I wiem, że gdyby mnie tutaj nie było, to pewnie nigdy byśmy sobie tego nie powiedzieli", przyznała dziewczyna .

4 z 5

"Nowa" Magda inaczej mówi

instagram.com/malubaaa/ https://www.instagram.com/p/BkSuT3LFP9T/?taken-by=malubaaa

Lubacz przyznała, że dzięki "Projektowi Lady" mniej gestykuluje, mówiąc i nie jest też już taka głośna. Ale zmieniło się nie tylko to, jak mówi, ale też CO mówi: "Zwracam uwagę na to, co mówię. Staram się, żeby to były konkrety. Żeby nie mówić tylko po to, żeby mówić", zdradziła Magda.

5 z 5

"Nowa" Magda szuka nowego faceta?

instagram.com/malubaaa/ https://www.instagram.com/p/BjxVB1Olv7d/?taken-by=malubaaa

Okazuje się, że Magda Lubacz liczy na to, że jej metamorfoza będzie miała poważne konsekwencje... "Mam nadzieję, że przez ten nowy wizerunek nie będę zwracała uwagi takich mężczyzn, jakich zwracałam wcześniej", przyznała zwyciężczyni show telewizji TVN.

Komentarze