klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

Mężczyźni o tych imionach są najwierniejsi

Żony Jacków i Damianów mogą spać spokojnie! Gorzej jeśli twój mąż ma na imię...
Marta Tabiś-Szymanek
grudzień 20, 2019

Jak ma na imię twój ukochany? A może właśnie szukasz tego jedynego? Jest coś, co może pomóc w wyborze życiowego partnera. Serwis Polki.pl stworzył listę męskich imion według jednego kryterium - wierności. Podobno mężczyźni o tych imionach najrzadziej decydują się na skoki w bok.

KWC 2021: hity do makijażu, które pokochały Wizażanki

Mężczyźni o tych imionach są najwierniejsi

Jeden z pierwszych na liście to Damian. Mężczyźni o tym imieniu są bardzo rodzinni, dlatego nie w głowie im zdrady. Ale uważajcie - ci faceci są podobno bardzo zazdrośni. Lojalność to dla nich podstawa każdej relacji, także tej damsko - męskiej. Więc jeśli ty jesteś fair w stosunku do partnera, możecie stworzyć szczęśliwy i długotrwały związek.
Jakie jeszcze imiona pojawiają się na liście "najwierniejszych" - zobaczcie w naszej galerii.
Zobacz także: Bajkowy ślub, na którym zabrakło... księcia!

Wierność, a... znak zodiaku

Kiedy już przekonacie się, jakie imię powinien mieć twój facet, warto też sprawdzić jego znak zodiaku. Otóż najwierniejsze z nich to podobno wszystkie "rogate" znaki, czyli Baran, Byk i Koziorożec.

Zobacz także: Jaki makijaż pasuje do twojego znaku zodiaku - sprawdź!

 

1 z 8

Łukasz

Łukasz

Dla niego związek to bardzo poważna deklaracja. Dlatego jeśli już się zakocha, to na całe życie. To imię charakteryzuje stałość w uczuciach, odpowiedzialność, duża uczuciowość, moralność.

2 z 8

Adam

Adam

Adam to mężczyzna, który ceni sobie spokój. Lubi stabilizację, jest rozsądny, ale i... zazdrosny. On nie zdradzi, ale będzie cię "pilnował".

3 z 8

Jacek

Jacek

Jako młody chłopak znany był ze swoich miłosnych szaleństw. Ale z biegiem lat Jacek poszukuje partnerki na całe życie. Jeśli będzie miał na palcu obrączkę, masz pewność, że dochowa ci wierności. Ceni sobie domowe ognisko, rodzinę.

4 z 8

Tomasz

Tomasz

Tomasz jest bardzo delikatny, uczuciowy, ceni sobie bliskość i nie wstydzi się okazywać uczuć. Nie ukrywa, że nie szuka partnerki na jedną noc, a na dłuższy związek. Mężczyźni o tym imieniu to z reguły wspaniali ojcowie.

5 z 8

Cezary

Cezary

Dla mężczyzn o tym imieniu moralność i reputacja są najważniejsze. Dlatego możesz być pewna, że jeżeli ślubował ci "wierność i uczciwość małżeńską", dotrzyma danego słowa.

6 z 8

Jan

Jan

Jan ceni sobie rodzinę, tradycyjne wartości, marzy mu się szczęśliwy, trwały związek. To facet, który postępuje tak, jak sam chciałby być traktowany. Dlatego możesz mieć pewność, że jeśli ty jesteś wobec niego fair, on wobec ciebie też.

7 z 8

Michał

Michał

To facet stały w uczuciach. Długo szuka tej jedynej, ale kiedy jest już pewien swoich uczuć, nie zmienia kobiet jak rękawiczki. Jest bardzo romantyczny, ciepły, bardzo ważna jest dla niego rodzina i żona.

8 z 8

Piotr

Piotr

To genialny materiał na męża! Pracowity, wierny, dobry z niego przyjaciel. Zakochuje się na długie lata, bardzo dba o swoją ukochaną, nieba by jej uchylił. Czasem tylko lubi bujać w obłokach, ale w końcu musi mieć coś z Piotrusia Pana ;)

Komentarze