klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź

18+

Strona zawiera treści tylko dla osób dorosłych

Podniecona kobieta w czarnej sukience przymyka oczy w oczekiwaniu na seks
Styl życia

Mężczyźni uwielbiają taki seks, dlaczego więc wstydzimy się o nim mówić?

Czy kiedykolwiek zdarzyło ci się, by facet zaproponował ci ONS? Sprawdź, co to właściwie jest i dlaczego coraz więcej osób preferuje tę formę seksu!
Urszula Jagłowska
marzec 31, 2017

Czy wiesz co to jest ONS? Spędzacie razem wieczór, jest miło, romantycznie, on prawi ci komplementy, uwodzi, a ty czujesz się atrakcyjna i pożądana. Zaczynacie się całować. Najpierw delikatnie, niewinnie muskasz swoimi ustami jego usta, słyszysz, jak jego oddech przyspiesza. Wasze języki powoli zaczynają się dotykać, by za chwilę utonąć w upojnych pocałunkach. Jego dłonie wędrują po twoim ciele, a ty czujesz ten znajomy dreszcz ekscytacji i oczekiwania na coś więcej. Wtedy pada pytanie „u mnie, czy u ciebie?”. Idziecie do mieszkania, napięcie między wami coraz bardziej wzrasta, by po chwili zakończyć się namiętnym seksem. I wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że to ONS.

Polecamy: Sprawdź, co twoja bielizna mówi o tobie!

KWC 2021: hity do makijażu, które pokochały Wizażanki

Seks na jedną noc

Namiętny kochanek znika, a w twojej głowie kłębią się najrozmaitsze myśli. Od euforii spowodowanej udanym seksem po nienawiść do samej siebie, że zdecydowałaś się na owy ONS (z ang. One Night Stand), mówiąc prościej  - przygodę na jedną noc.

Z najnowszych badań nad seksualnością  Polaków wynika, że coraz częściej pozwalamy sobie na jednorazowe, niezobowiązujące przygody. Powodów jest wiele. Od potrzeby poczucia się atrakcyjną i pożądaną, przez sprzyjające okoliczności, po zabicie nudy, która wkradła się do naszego związku. Co ciekawe aż 35 procent pań czuje się winna z powodu jednorazowego seksu, podczas gdy dyskomfort z tego powodu odczuwa jedynie co piąty mężczyzna. Dzieje się tak, ponieważ takie relacje często utożsamiane są z zaspokojeniem najdzikszych pragnień, podczas gdy uprawianie seksu ze stałym partnerem kojarzone jest z wyrafinowanymi i pełnymi pasji uniesieniami. Dodatkowo tego rodzaju spotkania niejednokrotnie pozostawiają po sobie pewien niesmak, emocjonalną pustkę, czy też poczucie, że zostałyśmy odebrane jako „łatwe kobiety”.

Czy kobiety też kochają seks na zasadzie ONS?

Rzeczywiście, kiedyś świat dzielił się na „łatwe” i „porządne” kobiety, czyli na te, z którymi można było uprawiać szalony jednorazowy seks oraz te, o które trzeba było się usilnie starać. Teraz nawet tym „porządnym” zdarzają się niezobowiązujące przygody. Pamiętaj jednak o tym, że decydując się na taki krok, koniecznie powinnaś unikać tych rzeczy!

Foto: iStock

Polecamy: 10 rzeczy, które nieziemsko podniecają facetów!

1 z 4

Brak zabezpieczenia

Brak zabezpieczenia

Nawet najbardziej szalony seks powinien być odpowiedzialny. Nie licz na to, że mężczyzna powinien zadbać o prezerwatywy. Dbając o swoje bezpieczeństwo, kup je na wszelki wypadek.

2 z 4

Wspólna noc? Niekoniecznie

Wspólna noc? Niekoniecznie

To, że mieliście naprawdę udany seks wcale nie oznacza, że musicie spędzić całą noc w jednym łóżku. Jeśli taka sytuacja jest dla ciebie mało komfortow,a nie sil się na uprzejmości i powiedz mu wprost, co myślisz. Doceni twoją szczerość, a także to, że nie lubisz niedomówień.

3 z 4

Planowanie wspólnej przyszłości

Planowanie wspólnej przyszłości

Choć brzmi to banalnie, to większość z nas bardzo emocjonalnie podchodzi do seksu. Jeśli więc liczysz na to, że po jednym numerku facet wyzna ci miłość, jak w komedii romantycznej, to po prostu niezobowiązujące spotkania nie są dla ciebie. 

4 z 4

Nic na siłę

Nic na siłę

Miłosne igraszki z nim nie sprawiają ci przyjemności? Zawsze możesz przerwać stosunek i pamiętaj, nigdy nie rób niczego wbrew sobie. Seks powinien dawać radość, a jeśli jej nie odczuwasz, nie powinnaś zmuszać się do kurtuazyjnego zaspokojenia potrzeb mężczyzny. Może po prostu nie pasujecie do siebie w łóżku. 

Komentarze