klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

Młodsza siostra Michała Szpaka zadebiutowała jako piosenkarka. Ma szanse powtórzyć sukces brata?

Michał Szpak ma powody do dumy. Jego młodsza siostra postanowiła pójść w ślady młodszego brata i rozpocząć karierę muzyczną. Ma szansę na zrobienie wokalnej kariery? Zobaczcie, jak wygląda.
Urszula Jagłowska
styczeń 14, 2020

Do tej pory o rodzeństwie Michała Szpaka wiedzieliśmy naprawdę niewiele, a światła reflektorów były skupione głównie na starszej siostrze artysty, Marlenie, która jest profesjonalną śpiewaczką operową. I choć większość internautów kojarzy Marlenę Szpak głównie z zabawnego wideo urodzinowego, na którym Michał Szpak składa jej muzyczno-taneczne życzenia, to mało kto wie, że śpiewaczka pomagała mu w udzielaniu porad podopiecznym artysty w muzycznym show TVP – „The Voice Kids”.

Jak się okazuje, nie tylko Marlena i Michał są niezwykle uzdolnieni muzycznie. Również ich młodsza siostra, Ewa Szpak, może pochwalić się niebywałym talentem wokalnym, którym niedawno postanowiła pochwalić się światu. Czy ma szansę powtórzyć sukces znanego brata?

Nagroda Redaktor Naczelnej Wizaż.pl dla firm kosmetycznych, które wspierają kobiety - oto laureaci!

Młodsza siostra Michała Szpaka została piosenkarką

Michał Szpak należy do tych gwiazd, które rzadko dzielą się z fanami swoim życiem prywatnym. Okazuje się, że Marlena, to nie jedyna z klanu Szpaków, która dzięki swojemu bratu mogła z przytupem wejść do świata show biznesu. W kolejce po sławę teraz ustawiła się młodsza siostra Michała, Ewa.

Zobacz także: Siostra Marceliny Zawadzkiej wzięła ślub. Co za piękność!

Zaledwie kilka dni temu dziewczyna podzieliła się ze światem swoim debiutanckim singlem „Ciche przebiegłe”, który szybko doczekał się ponad 31 tys. odtworzeń na YouTube. Młodszą siostrę w dążeniu do sławy wspiera również Michał Szpak. Artysta kilka dni temu w ciepłych słowach zachęcał swoich fanów do przesłuchania debiutanckiej piosenki Ewy.

Tak to jest już w rodzinie Szpaków że każdy lubi swoją niezależnością się dzielić. Oto przedstawić Wam chce utwór mojej najmłodszej - napisał Michał Szpak na swoim oficjalnym profilu na Facebooku. Ewciu, tylko chce Ci kilka słów napisać, że dumny jestem z Ciebie, konsekwentna i uparta, ale to chyba nasza domena. Niesamowite jest to, że przelałaś wenę na rzeczywistość. Kocham Cię i czekam na więcej – dodał.

Nie trzeba było długo czekać, by pod postem pojawiło się wiele komentarzy zachwyconych fanów,.

Jestem z Was dumna Szpaczki. Z Waszej niezależności i konsekwencji w dążeniu do celu – napisała jedna z fanek.

Widzę, że rodzinka Szpaczków bardzo utalentowana. Gratulacje dla Ewy – dodaje kolejna.

Wasza cała rodzina jest niezwykła i jedyna w swoim rodzaju. Wszyscy jesteście utalentowani i wrażliwi na sztukę – dodaje inna.

A co wy myślicie, o debiutanckiej piosence Ewy Szpak? Ma szansę powtórzyć sukces brata?

Kim jest Ewa Szpak?

Ewa Szpak to młodsza siostra Michała Szpaka, która niejednokrotnie wspierała brata podczas jego koncertów. Fani wokalisty mogli poznać ciemnowłosą piękność na trasie koncertowej The MOON, gdzie dziewczyna nieraz miała okazję pojawić się na scenie w towarzystwie starszego brata.

Zobacz także: Julia Wieniawa pokazała swoją najmłodszą siostrę. Podobna do znanej aktorki?

Nieskazitelna cera i kruczoczarne włosy Ewy Szpak genialnie korespondują z jej niebywałym talentem muzycznym i hipnotyzującym spojrzeniem płynącym z brązowych oczu dziewczyny. Bez wątpienia Ewa Szpak ma duże szanse na zrobienie kariery w show biznesie.

W naszej galerii znajdziecie więcej zdjęć Ewy Szpak.

Zdjęcie: ONS

1 z 5

Ewa Szpak

Ewa Szpak
Instagram https://www.instagram.com/p/B4qDUBBHT_x/
2 z 5

Ewa Szpak

Ewa Szpak
Instagram https://www.instagram.com/p/BnO3mp2HUjG/
3 z 5

Ewa Szpak

Ewa Szpak
Instagram https://www.instagram.com/p/BvjeHFNlBhf/
4 z 5

Ewa Szpak

Ewa Szpak
Instagram https://www.instagram.com/p/BzBP135Itce/
5 z 5

Ewa Szpak

Ewa Szpak
Instagram https://www.instagram.com/p/B4h4LMpnEZn/
Komentarze