klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Nowa kampania Avon
mat. prasowe
Styl życia

Myślisz, że znasz Avon? No to popatrz!

Aż 88% Polek uważa, że możliwość zarabiania własnych pieniędzy daje im wolność i niezależność! Poznaj nową kampanię marki Avon - Watch Me Now.
Materiał partnera
wrzesień 17, 2020

90% Polek deklaruje, że chce mieć możliwość wyboru własnej drogi, a 86% uważa, że zawsze można zmienić swoje życie i zacząć je od nowa – niezależnie od wieku. To dane z najnowszego badania przeprowadzonego dla firmy Avon Cosmetics Polska. Kluczowa w poczuciu niezależności jest też możliwość zarabiania pieniędzy. Czego jeszcze nie wiemy o kobietach?

Możliwość rozpoczynania od nowa i wybór własnej drogi – to najważniejsze aspekty wolności dla polskich kobiet. Podczas badania zebrano odpowiedzi od 1150 Polek w wieku 16-55 lat, w tym od 200 Konsultantek Avon. Wyniki pokazują, że Polki pragną kierować się w życiu dwoma wartościami: wolnością i niezależnością.

Avon Watch Me Now
mat. prasowe

Jak się okazuje, dla 91 % z nich niezależność finansowa pozwala na bycie wolną, a zarobienie nawet na małe rzeczy daje poczucie wolności i niezależności (88%). Z odpowiedzi ankietowanych kobiet wynika również, że Polki wyjątkowo mocno cenią sobie wsparcie innych i poczucie wspólnoty – 83% kobiet, które brały w nim udział odpowiedziało, że inni ludzie są dla nich inspiracją, a 70% ankietowanych zaznaczyło, że zawsze może liczyć na pomoc swoich przyjaciółek.

Myślisz, że znasz Avon? No to popatrz!

Avon już od prawie 135 lat daje poczucie wolności i niezależności swoim Konsultantkom, oferując pracę na własnych warunkach i pomagając zdobyć niezależność finansową, a 84% Konsultantek firmy ceni sobie swobodę w zakresie liczby godzin, które spędzają w pracy. Dla klientek Avon kojarzy się z zaradnością – twierdzi tak ponad połowa. Chcemy pokazać światu, jaki naprawdę jest Avon – mówi Magdalena Jakubowska-Wąsowicz, Market Research Manager z Avon.

 

Marka od lat stoi za wszystkimi kobietami, wspiera je, rozumie i pomaga rozwijać skrzydła. Jak pokazuje badanie wartości, za które pokochały firmę współpracujące z nią Konsultantki, są bliskie wielu Polkom. Wiedząc, że zaradne i przedsiębiorcze dziewczyny, które same decydują o własnych finansach są bardziej spełnione życiowo, szczęśliwsze i pewniejsze siebie, Avon od zawsze zachęca kobiety do eksperymentowania, odkrywania nowych rzeczy i zaskakiwania innych swoimi pomysłami.

Nowa kampania Avon Watch Me Now

We wrześniu 2020 ruszyła nowa kampania Watch Me Now. To ukłon wobec związanych z nią ludzi, inicjatyw przez nią podejmowanych i produktów docenianych na całym świecie. Watch Me Now ma pokazać światu, jaki jest współczesny Avon i zachęcić do jego poznania na nowo. Jak? M.in. poprzez opowiedzenie historii niesamowitych ludzi, którzy w nim pracują. Myślisz, że znasz Avon? No to popatrz! #watchmenow
 

 

Komentarze
Makijaż Teraz rządzi MAT! Szminka Matte Legend 3 w 1 od Avon już przetestowana
Mocno napigmentowany kolor w jednej warstwie! Poznaj wyniki testu nowej szminki Matte Legend 3 w 1 od Avon.
Materiał partnera
kwiecień 22, 2020

Jeżeli śledzisz trendy w makijażu, to wiesz, że 2020 rok należy do ust w wersji mat! Moda na matowe usta rozpoczęła się już kilka lat temu i nic nie wskazuje na to, żeby w kolejnych sezonach coś miałoby się zmienić. Jednak wielu kobietom wydaje się, że matowe szminki nie są dla nich. Często spotykamy się z opinią, że wysuszają skórę lub że na taki makijaż mogą pozwolić sobie tylko posiadaczki dużych ust. To nieprawda! Z matowymi pomadkami jest jak z każdym innym kosmetykiem – nie wszystkie cechuje wysoka jakość. Jeżeli do tej pory żadna nie spełniła twoich oczekiwań, miałaś po prostu pecha lub nie sprawdziłaś wcześniej recenzji w KWC. By więc uchronić cię przed kolejnym rozczarowaniem, przedstawiamy nasz matowy nr 1 – szminkę Matte Legend 3 w 1 od Avon. Testowanie kosmetyku mają za sobą już nasze niezastąpione Wizażanki i one także są zauroczone. Szminka Matte Legend 3 w 1 od Avon – wyniki testu Szminka Matte Legend 3 w 1 to aż 50% więcej pigmentów* dla intensywnego matowego odcienia już w jednej warstwie. Unikalny diamentowy kształt zapewnia superprecyzyjną aplikację – jak pędzelek makijażysty! Dodatkowo formuła z innowacyjną bazą przedłuża trwałość koloru i utrzymuje nawilżenie skóry ust. Aż 100% użytkowniczek Wizaz.pl potwierdziło, że szminka Matte Legend 3 w 1 jest mocno napigmentowana. Niemal wszystkie Recenzentki, bo aż 96% z nich, uważają też, że kosmetyk pozostawia intensywny kolor już przy jednej warstwie. 9 na 10 kobiet doceniło kształt szminki, uznając, że dzięki zaostrzonym brzegom można malować usta bez konieczności używania konturówki. Aż 94% Wizażanek oceniło, że testowany produkt nie wysusza ust i jest komfortowy w noszeniu. Oprócz tego, większość użytkowniczek Wizaz.pl (aż 97%) przyznało, że szminka Matte Legend 3 w 1 jest wydajna. Szminka Matte Legend 3 w 1 od Avon – teraz rządzi MAT!...

Przeczytaj
16 mitów na 16 Dni Przeciwko Przemocy
mat. prasowe
Styl życia 16 mitów na 16 Dni Przeciwko Przemocy – Avon walczy z mitami i zachęca do mówienia głośno o przemocy
Materiał partnera
październik 27, 2020

Uderzył, „bo go sprowokowałaś” i obiecał, że to się nie powtórzy? A może słyszysz od bliskich: „Nie pije, nie bije, więc o co ci chodzi?”, a ty każdego dnia czujesz strach przed osobą, która jest obok? Przemoc przybiera różne formy i nie zdarza się tylko w rodzinach patologicznych. Kampania Avon każe mówić o niej głośno, bo tylko w ten sposób pomożemy sobie i innym ofiarom. Nie bój się. Mów głośno o przemocy W ramach kampanii „Mów o tym głośno!” Avon we współpracy z fundacją Feminoteka przedstawia 16 niebezpiecznych mitów na 16 Dni Przeciwko Przemocy ze względu na Płeć. Celem kampanii jest zwrócenie uwagi na różne formy przemocy i na szkodliwe przekonania, przez które ofiary spotykają się z powszechnym bagatelizowaniem ich odczuć, manipulacją czy zastraszaniem. Bardzo często nie wiedzą też, gdzie szukać pomocy. W konsekwencji duża liczba przypadków nie zostaje zgłoszona i nagłośniona, a przemoc w czterech ścianach naszych domów wciąż wzrasta. Twarzą kampanii jest Anita, konsultantka firmy Avon. Kobieta taka sama, jak my wszystkie. Na przemoc nie miała wpływu, została nią dotknięta w rodzinnym domu, ojciec bił ją od kiedy pamięta. Były siniaki, krew i ból. Dziś Anita ma własną rodzinę, w której każdy szanuje każdego. Ale to może by się nie udało, gdyby nie ciężka praca nad poczuciem własnej wartości wykonana pod okiem psychologów, głośny sprzeciw i nieoceniona pomoc ze strony wielu osób. Firma Avon od lat wspiera swoje konsultantki i pracownice, które były narażone na przemoc we własnych domach. Jednak nie każdy znajdzie pomoc w pracy i w swoim najbliższym otoczeniu. Trzeba się o nią upomnieć i nie wstydzić się o niej mówić. Dlatego czas obalić mity na temat przemocy...

Przeczytaj
Natura Siberica Men, Dzikość z natury
mat. prasowe
Pielęgnacja Maciej Dowbor, Mikołaj Roznerski, Rafał Maślak - co wiedzą o dzikości z natury?
Dzika i nieodgadniona Syberia fascynuje od dawna - nie tylko miłośników natury. To tam można odnaleźć niezwykłe i drogocenne skarby natury - syberyjskie zioła i owoce jagodowe, które zamknięto w kosmetykach do kompleksowej pielęgnacji twarzy, ciała i włosów marki Natura Siberica.
Materiał partnera
listopad 26, 2020

Marka, czerpiąca z tradycji syberyjskich plemion i łącząca w sobie to, co najlepsze w naturze i najnowszą wiedzę biotechnologiczną, podbija serca polskich celebrytów. Ta dzikość Syberii skutecznie przekonała do siebie również mężczyzn z charakterem. Wśród fanów linii Natura Siberica Men są między innymi : Maciej Dowbor, Jakub Kucner, Marcin Mroczek, Tomasz Ciachorowski, Bożydar Iwanow czy Rafał Jonkisz.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Tomasz Ciachorowski (@tomek_ciachorowski) Jak działa linia kosmetyków Natura Siberica MEN? Linia kosmetyków z dzikiej Syberii adresowana do mężczyzn wykazuje działanie energizujące, a jednocześnie budzi w mężczyznach dzikość. Specjalnie wyselekcjonowane formuły na bazie syberyjskich roślin pomagają regenerować, odmładzać, tonizować i koić męską skórę . Dodatkowo chronią ją przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych, takich jak stres, zmęczenie czy zanieczyszczenie środowiska. Wyraźnie poprawiają też kondycję włosów : skutecznie walcząc z łupieżem, łagodząc podrażnienia skóry głowy, wzmacniając włosy, aktywując ich wzrost. Wśród licznego grona wielbicieli tych kosmetyków znajdziemy zarówno popularne pary takie jak: Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel, Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan oraz Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, który dał się przekonać żonie, że „czas leci nieubłaganie i nie wystarczy już zimny prysznic i szare mydło. Lata lecą a konkurencja nie śpi. Dzikość w wyglądzie zamień...

Przeczytaj
Styl życia Jak zyskać pewność siebie?
Jak zyskać pewność siebie, zdobywać to, czego pragniemy w życiu zawodowym i osobistym, zdobyć szacunek poprzez mówienie NIE i nie zostać przy tym arogancką heterą? Oto kilka kroków do osiągnięcia tego co pragniemy, zdobycia silnej pozycji psychicznej, zmiany naszego nastawienia do świata i zmiany nastawienia świata do nas i w końcu zdobycia komfortu psychicznego i poczucia, że własnego tego chcemy od życia i jesteśmy w stanie same o to zadbać.
Agata Olejniczak
grudzień 06, 2016

KROK 1 AKCEPTACJA WŁASNEJ OSOBY Jeśli Ty nie akceptujesz siebie, nie masz prawa żądać, że zrobią to inni. Czas stanąć twarzą w twarz ze swoimi wadami i zaletami i je zaakceptować. Nikt nie ma identycznego zbioru zalet i wad, dlatego to czyni Cię wyjątkową. Wady są potrzebne w życiu, każdy je ma, ale nie każdy potrafi je wykorzystać, Ty uczyń je swoim atutem i akceptuj je. Ceń siebie. Doceniaj i nagradzaj. Jesteś tego warta. KROK 2 „A CO INNI POMYŚLĄ?” Boisz się zdania innych? Myślisz, że ludzie pewni siebie liczą się z tym, co Ty o nich myślisz? Gwarantuję, że nie. Odwdzięcz im się tym samym. To jest właśnie największa choroba ludzkości. To nieważne, ważne co Ty sądzisz o sobie. Zastanów się, ile razy zrobiłaś coś wbrew sobie, bo co pomyślą inni. I co? Dobrze się z tym czułaś? Nie! Wszyscy dookoła czuli się dobrze, prócz Ciebie. Czas na zdrowy egoizm, zadbajmy o własne poczucie szczęścia. Nie pozwólmy kontrolować naszego życia innym ludziom, z całym szacunkiem do innych ludzi oczywiście. Zastanawiając się „a co ludzie powiedzą” już stawiamy tezę, że powiedzą źle, a może milion innych ludzi też boi się czegoś zrobić, bo „co ludzie powiedzą”, więc każdy siedzi cichutko w kącie skulony, nieszczęśliwy. Być może to właśnie Ty jesteś tą osobą, która poprzez pokonywanie własnych słabości, pokaże innym, że warto robić to, co my uważamy za słuszne. Nie zakładajmy, że ludzie mają złe zamiary, a nawet jeśli tak jest, to co nas to interesuje, róbmy swoje i budujmy swoje szczęście na fundamentach własnego kręgosłupa moralnego, a nie na opinii innych. KROK 3 ZADBAJ O SWOJĄ STREFĘ KOMFORTU Strefa komfortu psychicznego to nic innego jak sytuacje oraz zachowania w Twoim życiu, w których czujesz się komfortowo i pewnie. Są to sytuacje, które znasz. Każda zmiana, nowe doświadczenie budzi w nas obawę. Jest...

Przeczytaj