Wejdź
Styl życia

Nagrody "Kosmetyk Wszech Czasów" rozdane! Zobaczcie, jak wyglądała nasza gala

Już po raz ósmy rozdane zostały nagrody KWC. Sprawdźcie, jak bawili się nasi goście :)
Zosia Gil-Wąsowicz
marzec 26, 2017

23 marca 2017 to wielkie święto całej społeczności Wizaz.pl. Nagrodzone zostały bowiem najlepsze kosmetyki aż w 19 kategoriach (zobacz całą listę zwycięzców). Tego wieczoru przyznano także nagrodę specjalną dla Red Lipstick Monster i wybrano najlepszą Ambasadorkę KWC - tę statuetkę zdobyła recenzentka Suzeta, czyli Izabela Sajda. A dlaczego nagrody KWC są tak ważne?

Nagroda Kosmetyk Wszech Czasów!

Kosmetyk Wszech Czasów (KWC) jest największym katalogiem produktów kosmetycznych, dodawanych i ocenianych przez społeczność serwisu Wizaz.pl. Katalog powstał w grudniu 2001.
KWC to obecnie ponad 92 tysięcy zaangażowanych Recenzentek, prawie 67 tysięcy produktów oraz ponad milion rzetelnych recenzji! Dziennie średnio dodawanych jest aż 280 recenzji oraz 20 produktów. Te i inne liczby udowadniają, że to jedyny taki internetowy katalog w Polsce i w Europie.

Poznaj najgorętsze trendy beauty! Pobierz Trendbook Wizaz.pl – pierwszy taki w Polsce!

Wszystkie produkty dodawane są przez Wizażanki - użytkowniczki serwisu Wizaz.pl, które angażują się z pasji i dla dobra społeczności. I to właśnie wy - miłośniczki i znawczynie kosmetyków - decydujecie, które produkty są naprawdę godne polecenia. Jak? Podstawą do zawalczenia o to miano jest zdobycie minimum 100 recenzji i średnią ocenę powyżej 4,0 (do 31 grudnia danego roku). Jeden kosmetyk dostaje także nagrodę Hit Wizażanek - sprawdź, kto wygrał

Zobaczcie, jakie kosmetyki okazały się najlepsze tym razem i jak bawiliśmy się na tegorocznej gali! Warto posłuchać, co o laureatach mówi prowadząca Galę KWC Małgorzata Rozenek-Majdan i nasza ukochana trendsetterka beauty Red Lipstick Monster. 

Zobacz także pełną listę laureatów Kosmetyk Wszech Czasów 2017!

Komentarze

Nasze akcje