klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

Najprzystojniejszy więzień na świecie znowu zaskakuje! Tym razem wylała się fala hejtu...

O słynnym więźniu-modelu Jeremym Meeksie znowu jest głośno. Tym razem jednak nie za sprawą jego aparycji oraz intratnych kontraktów...
Milena Majak
sierpień 12, 2017

Trzy lata temu Jeremy Meeks zaistniał w mediach za sprawą zdjęcia, które zrobiono mu na komisariacie tuż po zatrzymaniu. Już wtedy media okrzyknęły go najprzystojniejszym więźniem na świecie, a największe domy mody chciały, by prezentował ich kolekcje. 

Zdjęcie: Bryan Patrick/Splash News/EAST NEWS

Świat o nim nie zpomniał, a w sieci pojawiły się zdjęcia, na których on i jego nowa partnerka świetnie bawią się na wakacjach.

Nagroda Redaktor Naczelnej Wizaż.pl dla firm kosmetycznych, które wspierają kobiety - oto laureaci!

Jeremy Meeks zatrzymany

Meeks został zatrzymany w 2014 roku. Skazano go za nielegalne posiadanie broni oraz amunicji. Kiedy po dwóch latach wyszedł na wolność, udzielił pierwszego w życiu wywiadu. W rozmowie z "ABC News" przyznał, że teraz jego nazwisko cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Dostrzegł nowe perspektywy dla siebie i swojej rodziny - żony oraz dwójki dzieci

Jestem w miejscu, w którym widzę możliwość zmiany życia mojej rodziny na lepsze. Nigdy nie spodziewałem się, że kiedykolwiek mogę zostać doceniony za mój wygląd - wyznał Jeremy Meeks.

Teraz okazuje się jednak, że te słowa nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości. Były więzień zostawił rodzinę dla miliarderki, Chloe Green.

Jeremy Meeks ma romans

Romans modela rozpoczął się co prawda na przełomie czerwca i lipca, a nadal rozgrzewa zagraniczne media do czerwoności. Paparazzi przyłapali go wówczas w objęciach miliarderki, dla której Meeks stracił głowę.

Szybko wyszło na jaw, że okłamał rodzinę. Żonie powiedział, że wyjeżdża w celach służbowych. Tymczasem ujawnione zdjęcia jasno pokazują, że świetnie bawił się w towarzystwie innej kobiety na Riwierze Tureckiej.

Nowe zdjęcia z kochanką

Ale to jeszcze nie koniec historii romansu. W ubiegłym tygodniu paparazzi znowu przyłapali najprzystojniejszego więźnia i jego nową bogatą partnerkę na czułościach. Tym razem para wypoczywała na Barbadosie. Nie stronili od pocałunków i przytulania.

Optymiści sądzą, że uczucie, które pojawiło się między modelem a miliarderką, po prostu nie może być szczere i prawdziwe. Sytuacja jest wyjątkowo trudna dla żony Meeksa - niedawno świętowali ósmą rocznicę ślubu, a model deklarował się jako osoba wierząca. Razem wychowywali również dwójkę synów.

W naszej galerii możecie zobaczyć czułe zdjęcia nowej pary światowego show-biznesu. 

Zdjęcie główne: Charles Sykes/Invision/AP/Fotolink

1 z 4

Jeremy Meeks i Chloe Green

Jeremy Meeks i Chloe Green

(fot. 247PAPS.TV / Splash News/EAST NEWS)

2 z 4

Jeremy Meeks i Chloe Green

Jeremy Meeks i Chloe Green

(fot. 247PAPS.TV / Splash News/EAST NEWS)

3 z 4

Jeremy Meeks i Chloe Green

Jeremy Meeks i Chloe Green

(fot. 247PAPS.TV / Splash News/EAST NEWS)

4 z 4

Jeremy Meeks i Chloe Green

Jeremy Meeks i Chloe Green

(fot. 247PAPS.TV / Splash News/EAST NEWS)

Komentarze