klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
rosyjska Kim Kardashian
Styl życia

Najseksowniejsza Rosjanka podbija świat! Anastasia Kvitko to konkurencja dla Kim Kardashian?

Według przynajmniej ośmiu milionów ludzi Anastasia Kvitko to ideał! Młodziutka Rosjanka podbija internet, a jej wciąż rosnące grono fanów przekonuje, że nie może się z nią równać nawet Kim Kardashian.
Matylda Nowak
sierpień 20, 2018

Pochodząca z okręgu kaliningradzkiego Anastasia Kvitko popularność zaczęła zdobywać jako 19-latka, prezentując na Instagramie swoje (według wielu, godne pozazdroszczenia) wdzięki. Kvitko postanowiła szukać szczęścia za oceanem i najpierw przeniosła się do słonecznego Miami, a potem do Los Angeles. Jej obfite kobiece kształty nie pomogły jej zdobyć wymarzonego kontraktu z agencją modelingową, za to "zdobyły" jej rzeszę wiernych fanów. Obecnie na Instagramie obserwuje ją prawie 9 milionów ludzi.

Zobacz także: Te siostry wyglądają jak Kim i Kylie - trudno je odróżnić od prawdziwych Kardashianek!

KWC 2021: hity do makijażu, które pokochały Wizażanki

Nowa Kim Kardashian

Anastasia Kvitko jest często nazywana (kolejną) nową Kim Kardashian. Ale poza sporym biustem, wąską talią, dużą pupą i zamiłowaniem do luksusu Rosjankę niewiele łączy z Kardashianką. Daleko jej do sukcesu Kim! Chociaż trzeba przyznać, że szybko się uczy... Jej Instagram jest pełny roznegliżowanych fotek i zapewne słono opłaconych reklam różnego rodzaju produktów. 23-latka "dorobiła" się też własnej aplikacji, która umożliwia jej najwierniejszym fanom obserwowanie jej prywatnego życia.

Zobacz także: Zaprzyjaźnij się z trendami i wypróbuj kosmetyki w super cenie z najnowszego Beauty Box AVON!

Zdjęcia: Instagram

1 z 4

W poszukiwaniu luksusu

W poszukiwaniu luksusu
instagram.com/anastasiya_kvitko https://www.instagram.com/p/BZE7QQeBf8C/?taken-by=anastasiya_kvitko

W poszukiwaniu luksusu i wymarzonej kariery modelki Anastasia Kvitko udała się najpierw do Miami, a potem do Los Angeles. Jak widać, to pierwsze zdobyła. 23-latka dość regularnie podróżuje prywatnymi samolotami.

2 z 4

Figura podziwiana przez miliony

Figura podziwiana przez miliony
instagram.com/anastasiya_kvitko https://www.instagram.com/p/BkYLP8qH9Js/?taken-by=anastasiya_kvitko

Anastasia strojem (lub jego brakiem) podkreśla swoje niesamowite kształty. Jej wymiary to: 95-63-105. Żeby jeszcze wzmocnić efekt, Rosjanka często nosi gorset.

3 z 4

Ciężka praca popłaca?

Ciężka praca popłaca?
instagram.com/anastasiya_kvitko https://www.instagram.com/p/BjX_b2qHgRZ/?taken-by=anastasiya_kvitko

Modelka przekonuje, że swoją spektakularną figurę zawdzięcza ciężkiej pracy i godzinom spędzonym na siłowni. Nie wszyscy jednak wierzą w te zapewnienia... I my się chyba do tych sceptyków przyłączymy! ;-)

4 z 4

Im mniejsze bikini, tym większa...

Im mniejsze bikini, tym większa...
instagram.com/anastasiya_kvitko https://www.instagram.com/p/Bmd78_Yn7J2/?taken-by=anastasiya_kvitko

Ulubionym strojem Anastasii jest bikini noszone na zmianę z bielizną. Im mniejszy kostium kąpielowy i bardziej "symboliczna" bielizna, tym lepiej. ;-)

Komentarze