klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

Nastolatki za nimi szalały, a teraz Bill i Tom z Tokio Hotel są nie do poznania!

Kiedyś bliźniacy z Tokio Hotel nie byli do siebie w ogóle podobni. Teraz jest zupełnie inaczej, ale w ich metamorfozę aż trudno uwierzyć...
Milena Majak
wrzesień 30, 2017

Mimo że zespół Tokio Hotel nadal prężnie działa w branży muzycznej, niewiele można już o nim usłyszeć. Metamorfozy bliźniaków Billa Kaulitz oraz Toma Kaulitz są jednak nadal szeroko komentowane. Oboje bardzo się zmienili, ale jeden z nich jest wręcz nie do poznania.

Sławę przyniosła im nie tylko muzyka, którą tworzyli, ale również nietypowy image. Nastolatkowie wzorowali się na stylu kultury emo. Obecnie ich ciała są pokryte licznymi tatuażami oraz kolczykami

Wakacyjne metamorfozy gwiazd. One zaszalały z fryzurą!

Jak wyglądają Bill i Tom Kaulitzn z Tokio Hotel?

Kiedy zaczynali karierę w Tokio Hotel, mieli po 12 lat. To był rok 2001 i wtedy jeszcze nikt za bardzo o nich nie wiedział. Dopiero w 2005 roku udało im się stworzyć kawałek "Durch den Monsun", który pozwolił im zaistnieć na większej scenie muzycznej. Teledysk do tego utworu pokazywany był w największych stacjach muzycznych.

Zobacz także: Odwołano wybory mistera w Meksyku, bo... kandydaci nie spełniali wymogów konkursu

Ich debiutancka płyta studyjna zatytułowana "Schrei" ukazała się we wrześniu 2005 roku i szybko się wyprzedała. Później było już tylko lepiej. W 2007 roku zespół wypuścił kolejny album studyjny "Zimmer 483", którego single "Übers Ende der Welt" oraz "Spring nicht" nuciły nastolati na całym świecie.

Po tej chwili sławy słuch po chłopakach z Tokio Hotel zaginął. Pisano o nich raczej w kontekście kontrowersyjnego wyglądu niż kolejnych sukcesów muzycznych.

Największą uwagę zwracał na siebie oczywiście wokalista Tokio Hotel, Bill. Długie i natapirowane włosy z pasemkami, pomalowane na czarno lub biało paznokcie oraz niezwykle mocny makijaż były szeroko komentowane. Sugerowano nawet, że może być innej orientacji seksualnej niż sam deklarował w mediach. Kolejne zmiany wizerunku wcale nie zdementowały tych plotek. 

Zobacz także: Bajkowy ślub, na którym zabrakło... księcia? To nie przypadek - ta kobieta poślubiła... samą siebie!

W naszej galerii możecie zobaczyć, jak wyglądają teraz bracia Kaulitz!

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Zdjęcie główne: SSOCIATED PRESS/FOTOLINK

1 z 4

Tokio Hotel w 2008 roku

Tokio Hotel w 2008 roku

(fot. Ons.pl)

2 z 4

Tokio Hotel w 2009 roku

Tokio Hotel w 2009 roku

(fot. Ons.pl)

3 z 4

Bill i Tom Kaulitz obecnie

Bill i Tom Kaulitz obecnie
Instagram https://www.instagram.com/p/BYgXwh8l2sa/?taken-by=tokiohotel
4 z 4

Bill i Tom Kaulitz obecnie

Bill i Tom Kaulitz obecnie
Instagram https://www.instagram.com/p/BY6IGK_F9K6/?taken-by=tokiohotel
Komentarze