klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Jak zmieniła się Natalia Paździor? Oto metamorfoza zwyciężczyni Masterchef Junior
Styl życia

Natalia Paździor wygrała pierwszą edycję 'Masterchef Junior'. Jak wygląda dzisiaj?

Miała tylko 11 lat, kiedy za sprawą programu "Masterchef Junior" stała się sławna. Od tamtej pory minęły trzy lata, a Natalia Paździor robi już karierę kulinarną!
Milena Majak
maj 06, 2019

Jeśli oglądaliście pierwszą edycję "Masterchef Junior", to z pewnością kojarzycie zwyciężczynię wszystkich kulinarnych potyczek- Natalię Paździor. Od jej debiutu telewizyjnego minęły zaledwie trzy lata, ale ta nastolatka już zdążyła się bardzo zmienić! Jak teraz wygląda?

Nie tylko Doda i Sykut-Jeżyna! Zobacz, jak polscy celebryci sami obcinają i farbują swoje włosy

Jak zmieniła się Natalia Paździor z "Masterchef Junior"?

Nie da się ukryć, że ten program cieszy się niebywałą popularnością. "Masterchef Junior" stał się dosłownie wylęgarnią talentów kulinarnych. Mijają trzy lata od początku emisji w Polsce i w tym czasie wystartowały już cztery edycje. Nie da się jednak ukryć, że to pierwsza zawsze zapada najbardziej w pamięć, a wygrała ją Natalia Paździor.

Zaledwie 11-letnia wówczas dziewczynka zaskoczyła niebywałym wyczuciem smaku oraz estetyki. Surowe jury niejednokrotnie chwaliło ją za nietuzinkową kompozycję dań. Z każdym kolejnym odcinkiem nabierała coraz więcej doświadczenia i rozwijała się kulinarnie. To zaowocowało oczywiście statuetką "Masterchef Junior". Co ciekawe, Natalia nie nauczyła się gotować od mamy. Uważa nawet, że jest słabą kucharką:

Mama czasami idzie na łatwiznę (śmiech). Ryż, kurczak i sos słodko-kwaśny ze słoika. Nie odziedziczyłam po niej raczej talentu do gotowania. Może po prababci Heni? Nie miałam okazji spróbować jej kuchni, ale z rodzinnych opowieści wiem, że bardzo dobrze gotowała - mówiła w "Party" Natalia Paździor.

Udział w programie sprawił, że Natalia Paździor stała się naprawdę rozpoznawalna i zyskała wierne grono fanów. Jej Instagram obserwuje prawie 100 tysięcy osób! Czym się teraz zajmuje? 

Po tym, jak Natalia wygrała pierwszą edycję "Masterchef Junior", wydała oczywiście książkę kucharską. Jest też prowadzącą program "Tradycyjnie Pyszne" w telewizji internetowej WP. Ma również własny kanał na YouTubie i jest wielką pasjonatką makijażu. Niektórzy mówią, że młoda gwiazda jest bardzo podobna do Seleny Gomez. Naszym zdaniem coś w tym jest - zajrzyjcie do naszej galerii i sprawdźcie! :)

Zdjęcie główne: Instagram.com/nataliapazdzior

1 z 5

Jak zmieniła się Natalia Paździor?

Jak zmieniła się Natalia Paździor?
Instagram.com/nataliapazdzior https://www.instagram.com/p/BrVl9x-gNdW/
2 z 5

Jak zmieniła się Natalia Paździor?

Jak zmieniła się Natalia Paździor?
Instagram.com/nataliapazdzior https://www.instagram.com/p/Bo4ilGpH9Wt/
3 z 5

Jak zmieniła się Natalia Paździor?

Jak zmieniła się Natalia Paździor?
Instagram.com/nataliapazdzior https://www.instagram.com/p/BgOhbuZHz3y/
4 z 5

Jak zmieniła się Natalia Paździor?

Jak zmieniła się Natalia Paździor?
Instagram.com/nataliapazdzior https://www.instagram.com/p/BsnbvG_AHvc/
5 z 5

Jak zmieniła się Natalia Paździor?

Jak zmieniła się Natalia Paździor?
Instagram.com/nataliapazdzior https://www.instagram.com/p/Brxl-sojb_h/
Komentarze