kosmetyki vichy
Wyniki testu
equalibra
Chcę testować
sanelle
Chcę testować
seysso
Wyniki testu
aa
Chcę testować
kosmetyki iwostin
Wyniki testu
kosmetyki glov
Chcę testować
kosmetyki aa
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Laureaci
kosmetyki bourjois
Laureaci
kosmetyki eucerin
Laureaci
kosmetyki miss sporty
Wyniki testu
kosmetyki biotherm
Laureaci
kosmetyki seysso
Wyniki testu
kosmetyki avene
Laureaci
kosmetyki cerave
Laureaci
krem avon
Laureaci
Vichy Neovadiol
Laureaci
krem la roche-posay
Laureaci
kosmetyki ziaja
Laureaci
Natalia Przybysz w białej bluzce na imprezie
ONS
Styl życia

Natalia Przybysz w osobistym wywiadzie przyznała się do aborcji. Dlaczego to zrobiła?

Natalia Przybysz przyznała, że rok temu usunęła ciażę. Dlaczego uznała, że powinna nagłośnić tę sprawę?

Natalia Przybysz zdecydowała się na bardzo szczery i osobisty wywiad dla "Wysokich Obcasów". Piosenkarka (znana przede wszystkim z zespołu SiStars) zdradziła, że rok temu usunęła ciążę. Zabiegowi poddała się na Słowacji. Jaki był powód jej decyzji? Natalia Przybysz jest mamą dwójki dzieci, trzecia ciąża była nieplanowana. Razem z narzeczonym uznali, że nie są gotowi na kolejne dziecko i wolą zdecydować się na aborcję.

Natalia Przybysz przyznała, że boi się reakcji ludzi po jej wyznaniu. Początkow w wywiadzie opowiada o aborcji jako o historii  anonimowej osoby, jednak pod koniec wywiadu, zdradza, że to właśnie ona jest tą dziewczyną, która dokonała zabiegu. 

Dlaczego więc zdecydowała się na upublicznienie swojej historii? natalia Przybsyz tłumaczy, że jej wyznanie to głos przeciwko hipokryzji. "Żyjemy w rzeczywistości, w której wszyscy udają, że to się nie dzieje. Każda kobieta jest z tym sama. To złe uczucie. Więc ja chcę to teraz powiedzieć na głos" – tłumaczy artystka.

Dlaczego Natalia Przybysz usunęła ciążę?

Piosenkarka najpierw poszła do lekarza w Polsce, który nie chciał przeprowadzić aborcji, ale zalecił Przybysz, by zażyła leki na wrzody, które miały wywołać poronienie. Do poronienia nie doszło. Wtedy Natalia Przybysz zdecydowała się na zabieg na Słowacji. Pojechała wraz z grupą innych kobiet specjalnym busem z Krakowa.

Przed świętami Bożego Narodzenia. W grudniu. Prawie rok temu. Ja naprawdę nie chciałam tego dziecka. Nie widziałam się znów w pieleszach domowych, w pieluchach. Mój narzeczony jest wspaniałym ojcem i cudownie zajmuje się naszymi dziećmi, ale nie chciałam mu już tego dokładać. Ja bardzo często wyjeżdżam, taką mam pracę, koncertuję, często nie ma mnie w domu. Z dwójką dzieci nie jest łatwo, ale jest cudownie i chciałam, żeby tak pozostało. Te dzieci, które mam, też potrzebują uwagi, czegoś więcej niż tylko jedzenia i bycia transportowanym z miejsca na miejsce - wyznała piosenkarka.

Natalia Przybysz podkreśla, że nie żałuje swojej decyzji.

Czuję wielką ulgę. Nagle cieszysz się wszystkim w swoim życiu, tym, co masz. Robisz postanowienia, jakby był Nowy Rok – że teraz zrobisz to i tamto. To najbardziej uskrzydlające przebudzenie. Pięć minut – i masz z powrotem swoje życie - powiedziała Natalia Przybysz w "Wysokich Obcasach".

Dlaczego Natalia Przybysz chce opowiedzieć o swoim przeżyciu?

Wywiad dla „Wysokich Obcasów" to nie wszystko. Natalia Przybysz nagrała piosenkę "Przez sen", która opowiada jej historię. Dlaczego się na to zdecydowała? W wywiadzie opowiedziała, że zaczęła ją pisać, kiedy w Polsce zaczęły się protesty przeciwko zaostrzeniu prawa antyaborcyjnego w Polsce.

To historia o aborcji. I o uczuciach. O wpadce. Trafiła się ludziom dorosłym, rodzicom dwójki dzieci, którzy już mają jakąś wizję swojego życia. Ich historia po tych wielu latach razem zaczyna się jakoś kleić, zgadzać, jest im dobrze. Nie zawsze jest kolorowo, bo każda rodzina ma swoje trudne momenty, ale ogólnie jest im dobrze. Nie chcą teraz niczego zmieniać, zaczynać od początku - powiedziała Przybysz w wywiadzie.

Myślicie, że jej wyznanie było potrzebne w dyskusji, która się toczy w Polsce wokół aborcji? Pomoże kobietom, które zastanawiają się nad usunięciem ciąży? A może jednak gwiazdy nie powinnny opowiadać o takich rzeczach publicznie?

I najważniejsze - przekonują was argumenty Natalii Przybysz?

Natalia Przybysz w czarnym garniturze na imprezie

Weronika Rosati zdradziła swój sposób na idealne fale. Stylizacja zajmuje mniej niż 5 min

aborcja jest ok wysokie obcasy
Styl życia
'Aborcja jest ok'? Gwiazdy krytykują okładkę 'Wysokich Obcasów'
W "Wysokich Obcasach", dodatku do "Gazety Wyborczej" nie pierwszy raz poruszono tematykę aborcji. Jednak hasło z najnowszej okładki brzmiące "Aborcja jest ok" wywołało oburzenie w całej Polsce. Swoje zdanie na jej temat publikują również gwiazdy.

"Wysokie Obcasy" nie pierwszy raz głośno wypowiedziały się na temat przerywania ciąży. Jesienią 2016 roku szerokim echem odbił się opublikowany wywiad z Natalią Przybysz, która przyznała, że poddała się aborcji. Zabieg został wykonany na Słowacji. Gwiazda ma już dwójkę dzieci i nie chciała mieć kolejnego.  "Aborcja jest ok" - kontrowersyjne hasło na okładce "Wysokich Obcasów" Tym razem tytuł szokuje hasłem na najnowszej okładce, które brzmi "Aborcja jest ok" i znajduje się na koszulkach trzech zadowolonych kobiet . Dalej czytamy: "Nie jesteś sama, jedna trzecia twoich znajomych miała aborcję. Aborcyjny Dream Team". Jaki ma nieść przekaz?  Aborcyjny Dream Team on tour ruszył w trasę po Polsce. Trafił też na nasze łamy. Jego założycielki wykorzystując wieloletnie doświadczenie Justyny Wydrzyńskiej, założycielki forum Kobiety w Sieci (maszwybor.net), na którym kobiety znajdują informacje i porady jak przejść aborcję farmakologiczną w domu, dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi kobietami. I zdejmują z aborcji odium traumy, strachu i oceny - czytamy na Facebooku "Wysokich obcasów". Gwiazdy o okładce "Wysokich Obcasów" z hasłem "Aborcja jest ok" Okładka wywołała spore kontrowersje. Materiał komentują również gwiazdy, które przyznają, że kobiety powinny mieć prawo do decydowania o swoim ciele, ale ta okładka niesie nieodpowiedni przekaz. Wśród nich znalazła się Hanna Lis, Karolina Korwin-Piotrowska czy Tomasz Lis . Zgodnie twierdzą oni, że takie przedstawianie tematu może bardziej zaszkodzić kobietom, które walczą o swoje prawa. Dlaczego? Od dawna nie przeczytałam nic głupszego i bardziej pozbawionego empatii (wobec kobiet). Znam kilka, które dokonały aborcji. Tak przed jak i po zabiegu nie widziałam na ich twarzach, ani różu, ani brokatu (?), ani - tym bardziej - uśmiechu. Może moje znajome nie są tak znakomicie "wyemancypowane", jak...

Styl życia
Szokujące słowa Weroniki Rosati: 'Uderzył mnie też, jak byłam w zaawansowanej ciąży'
Weronika Rosati nigdy wcześniej nie ujawniła tak wiele z życia prywatnego. Kulisy jej ostatniego związku to ziszczenie się najczarniejszych myśli chyba każdej kobiety...

Kolejny wstrząsający wywiad aktorki obnaża prawdziwe oblicze jej byłego partnera. Rozstanie Weroniki Rosati z Robertem Śmigielskim było jednym z najgłośniejszych w historii polskiego show-biznesu. Po rozmowie z magazynem "Gala" wiele osób już wtedy myślało, że nie zostawiła suchej nitki na byłym partnerze. Najbardziej szczera rozmowa miała jednak nadejść... Jest to rozmowa, na którą się zdecydowałam z myślą o wszystkich kobietach, które doznały przemocy fizycznej, psychicznej, werbalnej i finansowej, z myślą o kobietach skrzywdzonych przez ludzi silniejszych i bardziej wpływowych, z myślą o kobietach żyjących w lęku, wstydzie, upokorzeniu i beznadziei, z myślą o kolejnym pokoleniu kobiet. (...) Z okazji dnia kobiet tym tekstem narażam się na kolejny atak ze strony mojego byłego partnera, oczernianie mnie i kolejne przykrości, ale powiem wam jedno: nie będę milczeć. Jak to powiedziałam w wywiadzie - warto zapłacić każdą cenę, by się nie bać i odzyskać godność. Jestem ofiarą przemocy domowej. (...) - napisała Weronika Rosati pod najnowszym zdjęciem na swoim Instagramie.  W kolejnym mocnym wywiadzie, tym razem udzielonym "Wysokimi Obcasom", opowiedziała o tym, jak Robert Śmigielski podniósł na nią rękę . Zrobił to dwa razy - nie tylko wtedy, gdy była w zaawansowanej ciąży , ale również wtedy, gdy trzymała już małą córeczkę na rękach ... Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Weronika Rosati (@weronikarosati) Mar 7, 2019 o 12:03 PST Weronika Rosati opowiada o pobiciu Ciąża dla każdej kobiety to najszczęśliwszy czas w jej życiu. W przypadku Weroniki Rosati  była to również trauma . Przyznała, że jej największą porażką życiową było podjęcie decyzji o wejściu w związek z Robertem Śmigielskim. Mimo że chciała stworzyć z nim...

Kazała usunąć ciążę świadkowej przed ślubem
Styl życia
Panna młoda poprosiła świadkową, aby usunęła ciążę. 'Nie uważasz, że tak będzie dla ciebie lepiej?'
Słowa tej panny młodej są tak szokujące, że aż trudno je w jakikolwiek sposób skomentować. Tego nie chciałaby usłyszeć żadna kobieta...

Historia tej druhny przyprawia nas wręcz o ciarki na skórze. Kiedy powiedziała pannie młodej, że spodziewa się dziecka , usłyszała od niej, że dużo lepiej zniesie ten ślub i swoją rolę na nim, jeżeli dokona aborcji . Sytuacja bardzo ją dotknęła i postanowiła opowiedzieć o tym, publikując z anonimowego konta post na Facebooku . Wiele osób udostępniło go dalej - sprawą zaczęły interesować się również zagraniczne media i wszystko nagłośniły. Zdjęcie: istockphoto.com Druhna miała dokonać aborcji Mimo że ta kobieta od wielu lekarzy usłyszała, że prawdopodobnie nigdy nie zajdzie w ciążę , wreszcie wydarzył się cud. Tą nowiną podzieliła się oczywiście z panną młodą, na której ślubie miała być świadkową. Jednak zamiast gratulacji usłyszała wiele przykrych słów. Wszystkie były tak absurdalne, że po prostu musiała je opisać i upublicznić. Ślub miał się odbyć dopiero za rok, ale przyszła panna młoda zdążyła niezbyt delikatnie pouczyć świadkową... Na rok przed ślubem dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Mówiono mi, że nie mogę mieć dzieci, dlatego gdy tylko dowiedziałam się, że urodzę córeczkę byłam wniebowzięta. Powiedziałam o tym Kate i spodziewałam się radości i gratulacji. Niepotrzebnie. Bardzo szybko sprowadziła mnie na ziemię - napisała kobieta na Facebooku. Powiedziała, że jeśli jej druhna zdecyduje się na aborcję, podejmie najlepszą decyzję - miała powiedzieć, że "tak będzie dla niej lepiej" . W końcu nie będzie musiała się stresować, czy dopasuje do pociążowej figury jakąkolwiek sukienkę i czy w ogóle będzie w niej dobrze wyglądać. Dodała również, że na jej wesele nie zostały zaproszone dzieci, więc nie wyobraża sobie zrobić wyjątku dla druhny. Jej zdaniem taka impreza może być trudna dla świeżo upieczonej mamy i najlepszym rozwiązaniem będzie usunięcie ciąży.  Zobacz także: Najlepsze...

bartek królik z córeczką jagodą chorą na zespół downa
Styl życia
Znany muzyk wyznaje: 'Szczęśliwie nie zdołałem nakłonić żony do aborcji '
Muzyk Sistars Bartek Królik w zeszłym roku po raz drugi został tatą, ale niewiele brakowało, a jego córeczka nie przyszłaby na świat.

Współtwórca zespołu Sistars i producent Agnieszki Chylińskiej, Bartek Królik ,  w lipcu zeszłego roku został tatą córeczki, która urodziła się z zespołem Downa . Jej narodzinami od razu pochwalił się na Instagramie, dodając hasztagi oznaczające solidarność się z osobami borykającymi się z tą wadą genetyczną. Polecamy:   Zdjęcie ciężarnej Magdy Mołek wywołało dyskusję. Dziennikarka naraża zdrowie swojego dziecka? MOJA CÓRECZKA JAGODA ur. 7.07.2017 #bardziejkochani #downsyndrome #t21 #zespoldowna #liniaprosta #trisomy21 #21chromosomes - czytamy pod zdjęciem.  A post shared by Bartek Królik (@bartekkrolik) on Jul 8, 2017 at 5:26am PDT Bartek Królik wyznał, że narodziny Jagody mimo wszystko były dla niego ciężkim momentem. Towarzyszyły mu skrajne emocje. Wypierałem to, co widzę. Doświadczyłem takiego wyparcia, jak zwierzę, które nie akceptuje swojego chorego kociątka.  Nie miałem jednak wątpliwości, że mam w sobie miłość do mojego dziecka. Tylko na tym polega paradoks, że z jednej strony czujesz miłość, z drugiej fizycznie odrzucasz, nie chcesz się zgodzić z tym losem. To nie jest tak, że nie chcę się zgodzić na to dziecko. Nie chcę się zgodzić na konsekwencje, które sobie wymyśliłem w głowie, a to wynika z niewiedzy - opowiadał w rozmowie z Katarzyną Olubińską w "Dzień Dobry TVN". Polecamy:   Piękna "Żona Hollywood" jest w ciąży. Fani wypominają jej zaawansowany wiek! Na jego Instagramie obecnie nie brakuje zdjęć Jagódki. Widzimy m.in. urocze zdjęcie córeczki, które podpisał: "Oni widzą Zespół Downa - my widzimy OSOBĘ" , pod którym znajdziemy masę pozytywnych komentarzy internautów.  A post shared by Bartek Królik (@bartekkrolik) on Dec 15, 2017 at 4:13am PST Bartek Królik o aborcji Wiele osób wzrusza sposób, w jaki muzyk pokazuje oraz opisuje dziewczynkę, jednak jego najnowsze szczere...

Nasze akcje
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Przyjemna rutyna pielęgnacyjna. Dlaczego to takie ważne? 
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Szczoteczka soniczna Seysso ma aż 5 końcówek! A jak działa? Zobacz!
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Pewność siebie - co na nią wpływa?
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Piękna i… zabiegana! Czy bycie zadbaną w dobie wszechobecnego pośpiechu jest możliwe?
Partner
Polecane
Najnowsze
Wybrane dla Ciebie
suche włosy
Fryzury
Suche włosy - przyczyny przesuszania i proste rady, jak o nie dbać!
Laura Osakowicz Milena Majak
Blizny na twarzy po trądziku
Pielęgnacja
Blizny po trądziku – jak się ich pozbyć? Najlepsze preparaty i zabiegi
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
modny warkocz francuski
Fryzury
Warkocze - TOP 15 fryzur z warkoczami, które zapleciesz w ekspresowym tempie
Laura Osakowicz
Trendy w paznokciach 2022
Manicure
Modne paznokcie 2022: Trendy z Instagrama - TOP 17 stylizacji 
Laura Osakowicz Sylwia Przygoda
laminowanie rzęs w domu
Pielęgnacja
Laminowanie rzęs w domu – jak je wykonać i ile się utrzyma?
Agnieszka Mojsiej
fryzura z długich włosów
Fryzury
Fryzury z długich włosów, które zrobisz samodzielnie w 5 minut. TOP 15 inspiracji [Zdjęcia]
Aneta Zygmuntowicz
Paznokcie panterka
Manicure
Jak zrobić panterkę na paznokciach? TOP 15 inspiracji z Instagrama na paznokcie w panterkę
Aneta Zygmuntowicz Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Roller do twarzy
Pielęgnacja
Roller do twarzy – który wybrać i jak wykonywać nim masaż?
Marta Średnicka Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Mezoterapia twarzy
Pielęgnacja
Mezoterapia – na czym polega zabieg i jakie daje efekty?
Aneta Zygmuntowicz Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
najlepsze diety odchudzające efekty
Styl życia
Najlepsze diety odchudzające 2022 - ranking U.S. News & World Report
Aneta Zygmuntowicz
Pomarańczowe paznokcie szpice
Manicure
Jak zrobić paznokcie szpice krok po kroku? TOP 15 inspiracji z Instagrama na najciekawsze wzory
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Wypadanie włosów
Fryzury
Wypadanie włosów – przyczyny i skuteczne sposoby na nadmierną utratę włosów
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Paznokcie ballerina
Manicure
Paznokcie ballerina – jak piłować? TOP 15 inspiracji z Instagrama na najciekawsze wzory
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Paznokcie w kolorach złotym, różowym i czarnym
Manicure
Pomysły na paznokcie – 25 najciekawszych inspiracji z Instagrama na modny manicure
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Ranking wcierek do włosów
Pielęgnacja
Najlepsze wcierki na porost włosów - ranking hitów włosomaniaczek z KWC
Dominika Zabost