klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
księżniczka charlotte i książę jerzy
ONS
Styl życia

Nie tylko Kate nas zachwyciła - zobaczcie, jak prezentowali się uroczy Jerzy i Charlotte!

Dzieci książęcej pary po raz pierwszy odwiedziły Polskę i z miejsca podbiły nasze serca - same zobaczcie, dlaczego :)
Agata Kufel
lipiec 18, 2017

Od wczoraj wszyscy żyją wizytą księcia Williama i księżnej Kate - para wylądowała popołudniu w Warszawie, skupiając na sobie uwagę wszystkich mediów. Piękna Kate po raz kolejny zadała szyku - najpierw w białym płaszczu z domu mody Alexander McQueen, następnie w sukience Gosi Baczyńskiej, którą włożyła na wieczorne przyjęcie w Łazienkach Królewskich. Choć w obu przypadkach trudno było oderwać od niej wzrok (obawiamy się, że książę William został po prostu przyćmiony), ogromną uwagę przykuwały także książęce dzieci: Jerzy i Charlotte.

KWC 2021: hity do makijażu, które pokochały Wizażanki

Książę Jerzy i księżniczka Charlotte w Polsce

Prawie 4-letni Jerzy i 2-letnia Charlotte z oczywistych względów nie biorą udziału we wszystkich spotkaniach, w których uczestniczą ich rodzice, ale mogliśmy zobaczyć tę uroczą dwójkę bezpośrednio po lądowaniu w Warszawie. Spojrzenia przyciągał zwłaszcza mały książę, który najwyraźniej nie do końca miał ochotę opuścić pokład samolotu - musiał interweniować tata :) Nie jest to szczególnie zaskakujące, biorąc pod uwagę, że latające maszyny są jedną z pasji chłopca.

Jerzy zaprezentował się w eleganckiej koszuli i tradycyjnie krótkich szortach, które ma na sobie podczas wszystkich oficjalnych wystąpień - niezależnie od pory roku. Wynika to z tradycji brytyjskiej arystokracji - mali chłopcy ze szlacheckich rodzin są zwyczajowo ubierani w krótkie spodenki. Długie nogawki są przypisywane klasie średniej i z tego powodu unikane przez dzieci należące do rodziny królewskiej. Niezależnie od wszystkiego, książę wyglądał niezwykle szykownie i... uroczo - po prostu trudno było powstrzymać uśmiech.

Księżniczka Charlotte w niczym nie ustępowała swojemu starszemu bratu - na lotnisku pojawiła się w objęciach mamy, księżnej Kate, która tego dnia wybrała dla niej czerwoną sukienkę w białe kwiatki. We włosy księżniczki wpięto czerwoną kokardę, a sama dziewczynka z zaciekawieniem rozglądała się dookoła. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że razem z Jerzym skradli dużą część show swoim rodzicom :)

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie zdjęcia z pierwszej wizyty Jerzego i Charlotte w Polsce!

Zobacz też: Agata Duda na przyjęcie w Łazienkach Królewskich wybrała czerwień. Jak wyglądała?

1 z 5

Kate i William z dziećmi w Warszawie

Kate i William z dziećmi w Warszawie
2 z 5

Książę Jerzy w Warszawie

Książę Jerzy w Warszawie
3 z 5

Książę Jerzy w Warszawie

Książę Jerzy w Warszawie
4 z 5

Księżna Kate, książę William i księżniczka Charlotte w Warszawie

Księżna Kate, książę William i księżniczka Charlotte w Warszawie
5 z 5

Księżna Kate i księżniczka Charlotte w Warszawie

Księżna Kate i księżniczka Charlotte w Warszawie
Komentarze