klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Mundial 2018
Styl życia

Nie tylko Lewandowski i Krychowiak... Oto największe ciacha polskiej kadry!

Nie są tak znani jak Lewandowski, Krychowiak, Błaszczykowski czy Szczęsny, ale nie brakuje im talentu i uroku. Oto ranking mniej popularnych, ale nie mniej atrakcyjnych polskich piłkarzy. Tych facetów warto wypatrywać na murawie!
Matylda Nowak
czerwiec 19, 2018

Nawet jeśli nie ekscytujesz się mundialem, nie kibicujesz polskiej reprezentacji czy wręcz nie masz pojęcia, o co chodzi w piłce nożnej, nadal warto, żebyś wiedziała coś o tych zawodnikach. Dlaczego? Bo wśród 23 powołanych do polskiej kadry piłkarzy, wybrani przez nas faceci wyróżniają się urodą i urokiem osobistym. A to naszym zdaniem dwa wystarczająco dobre powody, żeby się nimi zainteresować. ;-)

Zobacz także: Jakie wykształcenie mają polscy piłkarze? Który znalazł czas na studia?

Nie tylko Lewandowski, Krychowiak i Błaszczykowski zasługują na naszą uwagę. Siedmiu wybranych przez nas zawodników też może pochwalić się sportowymi osiągnięciami, godnymi pozazdroszczenia zarobkami i ładnymi buziami. Uczciwie ostrzegamy, że wyselekcjonowani przez nas piłkarze są już zajęci. Ale stałe związku odbierają im tylko odrobinę uroku. ;-) Sprawdźcie, kim są mundialowi przystojniacy i kto zdobył ich serca.

Zobacz także: Czy to nowa Natalia Siwiec? Ambitna brunetka walczy o tytuł "Miss Mundialu"

Zdjęcia: Instagram

1 z 7

Łukasz Piszczek

Łukasz Piszczek
Instagram https://www.instagram.com/lukaszpiszczek_lp26/?hl=pl

Obrońca Łukasz Piszczek to mierzący 184 cm i ważący 79 kg blondyn. Grający w klubie Borussia Dortmund 33-latek zarabia rocznie 3,5 mln euro. Piszczek w 2009 roku ożenił się ze swoją licealną miłością – Ewą. Para ma dwie córki i syna.

2 z 7

Arkadiusz Milik

Arkadiusz Milik
Instagram https://www.instagram.com/arekmilik/?hl=pl

Napastnik Arkadiusz Milik, poza reprezentacją, gra w klubie SSC Napoli, gdzie rocznie zarabia 2,5 miliona euro. Urodzony w Tychach 24-latek jest związany z 23-letnią modelką i blogerką Jessicą Ziółek. Para poznała się podobno w centrum handlowym.

3 z 7

Thiago Cionek

Thiago Cionek
Instagram https://www.instagram.com/thiagocionek/?hl=pl

Grający na pozycji obrońcy Thiago Cionek to Brazylijczyk z polskimi korzeniami – jego pradziadkowie w 1900 roku wyjechali z Polski „za chlebem”. 32-latek mierzy 184 cm i waży 79 kg. Thiago na co dzień kopie piłkę dla włoskiego klubu SPAL, w którym zarabia rocznie 250 tys. euro rocznie. Cionek od siedmiu lat jest związany z absolwentką Politechniki Białostockiej - Justyną Lamirowską. Podobno para planuje się pobrać zaraz po mundialu.

4 z 7

Łukasz Fabiański

Łukasz Fabiański

Bramkarz Łukasz Fabiański mierzy 190 cm i waży 83 kg. Ten strzelisty 33-latek  broni broni na co dzień bramki dla walijskiego klubu Swansea City i dostaje za to rocznie około 200 tys. euro. W 2013 roku Fabiański poślubił ukochaną z liceum - Annę Grygier. W 2015 roku na świat przyszedł syn pary – Jaś.

5 z 7

Jan Bednarek

Jan Bednarek
Instagram https://www.instagram.com/janbednarek_/?hl=pl

Grający na pozycji obrońcy Jan Bednarek mierzy 189 cm i waży 77 kg. 22-latek na co dzień występuje w brytyjskim klubie Southampton, gdzie rocznie zgarnia 1,2 mln euro. Pochodzący ze Słupcy Bednarek spotyka się z 21-letnią modelką Julią Nowak.

6 z 7

Maciej Rybus

Maciej Rybus
Instagram https://www.instagram.com/maciej31rybus/?hl=pl

Pomocnik Maciej Rybus to mężczyzna „kieszonkowy”, bo mierzy zaledwie 173 cm. Ten ważący 75 kg przystojniak gra na co dzień w klubie Lokomotiw Moskwa, gdzie prawdopodobnie zarabia rocznie około 700 tys. euro. W Rosji, oprócz świetnych zarobków, 28-latek znalazł też żonę. W marcu Rybus ożenił się z pochodzącą z Osetii piękną menedżerką restauracji – Laną.

7 z 7

Bartosz Bereszyński

Bartosz Bereszyński
Instagram https://www.instagram.com/b_bereszynski/?hl=pl

Bartosz Bereszyński, 25 lat, gra we włoskim klubie UC Sampdoria. Przy wzroście 183 cm waży 77 kg. Gra na pozycji obrońcy. W Sapodorii (w której kontrakt ma do 2021 roku) zarania rocznie 400 tys. euro. W październiku 2017 roku n świat przyszedł jego syn Leo. Matką dziecka jest wieloletnia partnerka piłkarza Maja Mocydlarz.

Komentarze