klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

Nie tylko Siwiec i Rozenek-Majdan! Te gwiazdy podczas kwarantanny chętnie pozują z dziećmi

Podczas domowej kwarantanny polscy celebryci coraz chętniej chwalą się swoimi pociechami. Czyje dzieci są najbardziej podobne do swoich rodziców?
Urszula Jagłowska
kwiecień 15, 2020

Pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 zbiera coraz większe żniwo. Nic więc dziwnego, że polski rząd zgodnie z zaleceniami GIS-u oraz WHO wprowadza kolejne obostrzenia mające na celu uchronienie Polaków przed zakażeniami. Zamknięcie szkół, centrów handlowych, muzeów, teatrów, czy kin, a także propagowanie akcji #zostańwdomu sprawiło, że także osoby z pierwszych stron gazet, korzystając ze swojej popularności, postanowiły zachęcać fanów do stosowania się do zaleceń i spędzania czasu w domowym zaciszu w towarzystwie najbliższych.

Zobacz także: Kiedy zostaną otwarte galerie handlowe i salony fryzjerskie? Są pierwsze nieoficjalne informacje

Co ciekawe, zapracowani celebryci, którzy do tej pory nie narzekali na brak wolnego czasu, nowych projektów zawodowych, branżowych imprez czy współprac, którymi chętnie chwalili się na swoim Instagramie, podczas domowej kwarantanny postanowili pokazać fanom, jak naprawdę wygląda ich codzienność. Wiele gwiazd w czasie epidemii zrezygnowało z makijażu, inni samodzielnie farbowali i obcinali swoje włosy, jeszcze inni postanowili chwalić się swoimi luksusowymi domami i apartamentami, pokazując także pokoje swoich pociech. Są również tacy, którzy przebywając w domowej kwarantannie zdecydowali się na częstsze publikowanie zdjęć ze swoimi dziećmi.

Te gwiazdy podczas kwarantanny chętnie pozują z dziećmi

O ile na Instagramie Natalii Siwiec, Anny Lewandowskiej, Izabeli Janachowskiej, Joanny Krupy, Małgorzaty Rozenek-Majdan, Sylwii Bomby czy Ewy Mrozowskiej z „Gogglebox. Przed telewizorem” często możemy podziwiać zdjęcia ich pociech, o tyle kwarantanna zmotywowała również innych celebrytów, by równie pochwalili się uroczymi fotografiami w towarzystwie swoich dzieci.

To właśnie dzięki epidemii dowiedzieliśmy się, jak bardzo urosły dzieci Kasi Cichopek i Marcina Hakiela, zobaczyliśmy, jak Kasia Zielińska bawi się z synami, a także, że bliźniaczki Anny Guzik wyglądają jak kopie swojej mamy.

Zobaczcie nasze wideo i sami oceńcie, które dzieci gwiazd są najbardziej podobne do swoich znanych rodziców.

A jak wy spędzacie kwarantannę ze swoimi dziećmi?

Zdjęcie: Instagram/Instagram

Komentarze