klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

Nie uwierzysz, jak teraz wygląda Macaulay Culkin!

Macaulay Culkin już dawno nie wyglądał tak... dobrze. Wreszcie przestał przypominać wyniszczonego siebie sprzed kilku lat! Jak zmienił się filmowy Kevin?
Milena Majak
lipiec 28, 2017

Entertainment Tonight opublikowało najnowsze zdjęcie aktora, na którym widać, że jest w naprawdę świetnej formie. Kiedy został przyłapany przez paparazzi, wychodził właśnie ze stacji benzynowej tuż po lunchu z Brendą Song - koleżanką z planu najnowszego filmu "Changeland", w którym to grają razem.

Wygląda na to, że po wielu latach zażywania narkotyków, eksperymentowania z wyglądem oraz imprezowania Culkin wreszcie wszedł na właściwe tory.  

Wakacyjne metamorfozy gwiazd. One zaszalały z fryzurą!

Jak zmienił się Macaulay Culkin?

Uwierzycie, że Culkin ma już 37 lat?! To aż nieprawdopodobne, że od premiery "Kevina samego w domu" (1992) i "Kevin samego w Nowym Jorku" (1992) minęło aż tyle czasu. Przez te lata chyba wszyscy z niepokojem obserwowaliśmy, co dzieje się ze złotym dzieckiem Hollywood. Jego gwiazda bledła z każdym rokiem. Ze względu na liczne skandale, w których brał udział, rzadko dostawał propozycje poważnych ról filmowych. Przez lata nie pojawiał się nawet na ekranie... 

Skąd wzięły się tak ogromne problemy u tak młodego człowieka? Culkin już w wieku 12 lat dowiedział się jak smakuje świat dorosłych i nie potrafił sobie z tym poradzić. Świat mediów i nabierająca tempa kariera zaczęły go przytłaczać. W wieku 17 lat ożenił się z równolatką, aktorką Rachel Miner. Po dwóch latach wziął rozwód, a w jednym z udzielonych wówczas wywiadów przyznał, "że żyje skromnie i niewiele mu trzeba".

Nieumiejętne radzenie sobie z aktorskim światem, narkotyki, problemy z prawem - to wszystko nie stawiało Culkina w dobrym świetle. Sam zresztą nie potrafił zrezygnować z hulaszczego trybu życia. Był taki czas, kiedy plotki o tym, że młodemu aktorowi zostało zaledwie pół roku życia, nasilały się. Wtedy wydawało się, że tylko najbliższym zależy na jego zdrowiu. Mimo że sam oficjalnie nie potwierdził tego, że zażywał narkotyki, w 2004 roku świat obiegła informacja o tym, że trafił do aresztu za posiadanie środków psychotropowych oraz marihuany.

W 2013 roku założył zespół "Te Pizza Underground", a później było już tylko lepiej. Otrzymał role w filmach "Service Man" i "Adam Green’s Aladdin". I wygląda na to, że Macaulay Culkin wreszcie uporał się z demonami przeszłości i stanął na nogi. Zmiana trybu życia ewidentnie służy aktorowi. Culkin wyraźnie przybrał na wadze, co natychmiast wpłynęło również na wygląd oraz kolor jego cery. Nie jest już tak wychudzony, blady i zaniedbany, jak jeszcze przed kilkoma laty. Ma schludną fryzurę oraz starannie dobraną stylizację. Ale jest jeszcze coś.

Aktor wreszcie się uśmiecha :).

Zdjęcie: Ons.pl

Metamorfoza tego niegdyś słodkiego urwisa zrobiła na nas ogromne wrażenie. Teraz to dorosły, zadbany mężczyzna, który mógłby złamać serce niejednej kobiecie... :) Nadal jesteśmy pod ogromnym wrażeniem tego, jak zmienił się Macaulay Culkin. A jeśli wy również jesteście tego ciekawe, to w naszej galerii znajdziecie zdjęcia, które najlepiej obrazują to, co przeszedł, od kiedy stał się jednym z najsławniejszych chłopców na świecie. 

Zdjęcie główne: Splash News/EAST NEWS; EAST NEWS

1 z 10

Macaulay Culkin w 1993 roku

Macaulay Culkin w 1993 roku

(fot. ASSOCIATED PRESS/FOTOLINK)

2 z 10

Macaulay Culkin w 2000 roku

Macaulay Culkin w 2000 roku

(fot. EAST NEWS)

3 z 10

Macaulay Culkin w 2006 roku

Macaulay Culkin w 2006 roku

(fot. Peter Brooker / Rex Features/EAST NEWS)

4 z 10

Macaulay Culkin w 2007 roku

Macaulay Culkin w 2007 roku

(fot. East News)

5 z 10

Macaulay Culkin w 2011 roku

Macaulay Culkin w 2011 roku

(fot. VT/Splash News/EAST NEWS)

6 z 10

Macaulay Culkin w 2013 roku

Macaulay Culkin w 2013 roku

(fot. Allan Bregg / Splash News/EAST NEWS; Visual Press Agency/EAST NEWS)

7 z 10

Macaulay Culkin w 2014 roku

Macaulay Culkin w 2014 roku
8 z 10

Macaulay Culkin w 2015 roku

Macaulay Culkin w 2015 roku

(fot. Splash News/EAST NEWS)

9 z 10

Macaulay Culkin w 2016 roku

Macaulay Culkin w 2016 roku

(fot. 247PAPS.TV / Splash News/EAST NEWS)

10 z 10

Macaulay Culkin w 2017 roku

Macaulay Culkin w 2017 roku

(fot. SPW / Splash News/EAST NEWS; SPW / Splash News/EAST NEWS)

Komentarze