klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
rossmann
Styl życia

Nowa funkcja w aplikacji Rossmann. Można uzyskać ogromny rabat na zakupy

Lista+ to nowa opcja w aplikacji drogerii Rossmann. To asystent, który będzie towarzyszył wam podczas zakupów - o wszystkim pamięta, podpowiada, w której częsci sklepu znajdziecie kosmetyk i... gwarantuje rabaty!
Milena Majak
czerwiec 19, 2020

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji Klubu Rossmann, to najwyższa pora na jej zainstalowanie. Z nową funkcją już w domu będziecie miały możliwość zaplanowania listy zakupów. Lista+ pozwoli wam skompletować wszystko, czego potrzebujecie z wyznaczeniem miejsca w sklepie, a także z naliczeniem odpowiedniej zniżki na cały koszyk

Lista+ Klubu Rossmann

Zdjęcie: materiały prasowe

Rossmann - wielka promocja na kosmetyki! Co warto kupić?

Jak działa Lista+ Klubu Rossmann?

Przy każdym produkcie znajduje się charakterystyczny plusik. Wybierając go, klubowicz dodaje wskazany produkt do swojej listy. Później należy przejść do opcji Lista+ i wybrać "Sprawdzam rabat". W ten sposób zatwierdza się wykaz wybranych produktów i można skorzystać ze spersonalizowanych rabatów.

Po zaakceptowaniu swojej listy, na ekranie telefonu rozpoczyna się odliczanie. Po upływie 15 minut, na koncie klubowicza zostaje wyliczony rabat. Wtedy można swobodnie udać się do wskazanej wcześniej w aplikacji drogerii, w celu zakupienia wybranych produktów.

Jak działa Lista+ Klubu Rossmann?

Zdjęcie: własne

Zniżki dzięki Liście+ w Klubie Rossmann

Każdy klient otrzymuje indywidualny rabat za zaplanowanie zakupów. Można powiedzieć, że jest to forma nagrody za wcześniejsze przygotowanie się do zakupów w Rossmannie. Ale to i tak jeszcze nie wszystko. Na koncie mamy do dyspozycji dodatkową pulę rabatów 2+2 gratis (na różne kategorie), a także promocje za uczestnictwo w Rossnę! i Liście+.

Można samodzielnie wybrać artykuły do swojego zestawu z produktów objętych rabatem. Zniżka jest ważna 14 dni od momentu aktywacji 2+2 gratis.

Zniżki dzięki Liście+ w Klubie Rossmann

Zdjęcie: materiały prasowe

Co jeszcze daje Lista+ Klubu Rossmann?

Oprócz nowej funkcji Lista+, w aplikacji Klubu Rossmann pojawiło się jeszcze kilka innych udogodnień:

  • Wybierając ikonkę mikrofonu (w pasku dolnego menu) można wypowiedzieć na głos nazwę produktu, a zostanie on dodany do Listy+.
  • Ikonka "Skanuj" uruchamia w aplikacji skaner. Po zeskanowaniu kodu kreskowego (EAN) na przykład płynu micelarnego, który mamy w domu, zobaczymy ten produkt w aplikacji. Następnie wystarczy nacisnąć plusik, a przedmiot zostanie automatycznie dodany do Listy+.
  • Opcja "Może i Tobie się przydadzą?" podpowie, jakie jeszcze produkty można dodać do swojej Listy+. Są to artykuły, po które sięgali inni użytkownicy, kupując ten sam produkt, co my.
  • W karcie "Sprawdź czy Ci się nie kończy" można podejrzeć produkty, które niebawem powinniśmy dokupić zanim zostanie z nich zdjęty rabat.

Naszym absolutnym hitem jest jednak zakładka "Jestem w drogerii". Tutaj wyświetla się informacja, gdzie możecie znaleźć produkty dodane wcześniej do Listy+. Aplikacja odwzorowuje dokładny układ wskazanego przez nas sklepu. Lista zakupów układa się według rozmieszczenia półek i są na niej podane: numer regału, numer półki i numer pozycji. 

Teraz zakupy w Rossmannie będą odbywać się o wiele sprawniej! Skorzystacie z tej nowej opcji? :)

Zdjęcie główne: materiały prasowe

Komentarze
Newsy Rossmann wystartował z dodatkową megapromocją na wszystkie kosmetyki. Można zaoszczędzić jak na promocji -55%
Rossmann wyprzedaje wszystkie kosmetyki z 20-procentowym rabatem. Promocja obowiązuje do końca lipca, ale nie każdy może z niej skorzystać. Jakie są zasady nowej akcji?
Laura Osakowicz
lipiec 22, 2020

Rossmann regularnie proponuje nam wiele atrakcyjnych rabatów na kosmetyki.Tym razem dostaniemy -20 proc. na całe zakupy , nie tylko na kosmetyki. W dodatku obniżka łączy się z kuponami, dzięki czemu zaoszczędzimy jeszcze więcej!  Materiały prasowe Zobacz także: Ten tusz z Rossmanna za 8 zł pogrubia rzęsy i stymuluje ich wzrost Nowa promocja w Rossmannie Lista+ - zasady Żeby skorzystać z nowej promocji w Rossmannie  musimy należeć do klubu Rossmann i posiadać najnowszą aplikację drogerii. Nowa funkcja w aplikacji Rossmann o nazwie Lista+ umożliwia nam wygodne zaplanowanie zakupów zanim udamy się do drogerii. Jeśli w dniach 21-31 lipca dodamy do naszej Listy+ 5 dowolnych kosmetyków , 20-procentowy rabat naliczy się automatycznie. Promocja łączy się z przecenionymi produktami oraz z jednorazowymi kuponami, które możemy aktywować w aplikacji. Przy zakupach stacjonarnych należy następnie zeskanować kartę, a system odliczy kwotę. Promocja nie obowiązuje w sklepie online. Możemy z niej skorzystać dwukrotnie.  Przed wizytą w drogerii należy zaplanować zakupy w aplikacji Rossmann Aby rabat się naliczył, na Liście+ musi być minimum 5 produktów Gdy mamy wszystko na Liście+, generujemy rabat i dodajemy aktywne kupony Dodatkowe 20% rabatu naliczy się automatycznie Screen z aplikacji Jeśli posiadamy aktywny kupon 2+2 na przykład na makijaż, możemy w ten sposób zaoszczędzić więcej niż kiedykolwiek wcześniej. My do naszej Listy+ dodałyśmy pięć kosmetyków, z czego cztery do makijażu: bazę pod makijaż AA Hydro , balsam do ust EOS , odżywkę do paznokci Eveline 8w1 i tusz do rzęs L'Oreal Bambi Eye oraz krem do twarzy Nivea Sun SPF50 . Gdyby nie rabaty, za te zakupy musiałybyśmy zapłacić 165,75 zł . Za Listę+ otrzymałyśmy rabat 20 proc na całe zakupy. Jeśli aktywujemy kupon 2+2 na makijaż, za te zakupy  zapłacimy tylko 102 zł . Suma rabatów wynosi...

Przeczytaj
Makijaż Promocja -55 proc. na kolorówkę w Rossmannie już się zaczęła, ale tylko dla wybranych. O co chodzi?
Promocja na kolorówkę w Rossmannie oficjalnie rozpoczyna się 19 kwietnia, ale niektórzy mogą z niej skorzystać już dziś. Dlaczego? Tłumaczymy zasady akcji promocyjnej.
Ewelina Błeszyńska
kwiecień 16, 2019

Wielka promocja -55 proc. na kolorówkę w Rossmannie oficjalnie dla wszystkich członków Klubu Rossmann  rozpocznie się 19 kwietnia i potrwa do końca miesiąca . Okazuje się, że drogerie Rossmann postanowiły ponownie umożliwić dokonanie wcześniejszych zakupów ze zniżką dla klientów posiadających status VIP. Dla nich oferta promocyjna -55 proc. na kosmetyki do makijażu rozpoczęła się już 16 kwietnia. Promocja w Rossmannie -55 proc. dla klientów VIP Posiadacze statusu VIP w Klubie Rossmann powinni znaleźć w swoich aplikacjach w zakładce "Dla Ciebie" powiadomienie o wcześniejszym starcie promocji o nazwie "-55 proc. na makijaż dla Ciebie już od 16.04".  Co dokładnie oznacza status VIP w Klubie Rossmann i jak go otrzymać? Zazwyczaj otrzymują go klienci, którzy uzbierali dużą ilość punktów na zakupach kosmetyków kolorowych. Dostęp do wcześniejszych zniżek jest dla nich wyróżnieniem. Dla pozostałych członków Klubu promocja zostanie uruchomiona 19 kwietnia. Zasady promocji -55 proc. w Rossmannie na makijaż Jakie są zasady akcji "Wybierz swój trend. -55% na produkty do makijażu" w Rossmannie? Aby z niej skorzystać należy ściągnąć aplikację Klubu Rossmann na swój telefon, a podczas zakupów wybrać trzy różne kosmetyki do makijażu. Możemy więc przykładowo zdecydować się na zestaw: podkład, cienie do powiek i tusz do rzęs lub po prostu trzy różne pomadki. Kategoria kosmetyku nie ma znaczenia, ale nie możemy wybrać trzy razy tego samego produktu - wtedy nie mamy możliwości skorzystania z rabatu.  Rabat naliczany jest zawsze od ceny regularnej. Promocja -55 proc. nie łączy się z innymi obniżkami cen. Co w przypadku, jeśli chcemy kupić więcej niż trzy produkty do makijażu? Odpowiedź znajdujemy w regulaminie na stronie internetowej Rossmanna. W przypadku kiedy w ramach jednej transakcji sprzedaży, Uczestnik kupi trzy i więcej różne artykuły wskazane w...

Przeczytaj
Makijaż Promocja Rossmann -55%. Co zrobić, żeby kupić kosmetyki z rabatem?
Akcja "Piękny początek sezonu" w drogeriach Rossmann startuje już 9 października. A to oznacza kolejne zakupowe szaleństwo.
Milena Majak
październik 08, 2018

Czasy starej promocji -49 procent na każdy produkt z kolorówki minęły bezpowrotnie. Ale już od jesieni 2017 roku obowiązują zupełnie nowe zasady, wokół których pojawiło się sporo kontrowersji. Dlatego dzisiaj tłumaczymy, co trzeba zrobić, aby móc kupić kosmetyki ze zniżką -55 procent . Rossmann promocja -55 procent - termin Wprowadzenie nowych zasad promuje przystąpienie do Klubu Rossmanna , czyli zarejestrowania się w bezpłatnej aplikacji na telefon z wirtualną kartą do zbieranie punktów. Bez aplikacji niestety nie będzie możliwości wzięcia udziału w promocji . Podobnie jak przy poprzedniej edycji, najbardziej aktywne klubowiczki miały możliwość zrobienia zakupów wcześniej , już 29 września. Pozostali niech lepiej przygotują portfele i karty - promocja zaczyna się  9 października i potrwa do 19 października .  Zobacz także: To najlepsze drogeryjne tusze do rzęs w promocji Rossmann. Najtańszy kosztuje 5,40 zł Rossmann promocja -55 procent - zasady Promocja jest ważna tylko przy zakupie minimum 3 różnych produktów do makijażu . Jeśli klubowicz kupi mniej niż trzy różne artykuły (np. kredkę i tusz) – rabat się nie naliczy. W przypadku zakupu więcej niż jednej sztuki takiego samego artykułu – rabat będzie obowiązywał tylko na jeden produkt (widoczny na paragonie jako pierwszy). Jeśli kupimy więcej niż trzy różne artykuły (nadal każdy musi być inny) rabat zostanie naliczony dla każdego artykułu. Rabaty są naliczane od cen regularnych i nie mogą być łączone z innymi rabatami. Najważniejsze jest jednak nowo dodana zasada, która mówi o tym, że każdy klubowicz może skorzystać z promocji maksymalnie 3 razy . Ma to zapobiec udostępnianiu karty Klubu Rossmann, co miało miejsce podczas poprzednich edycji promocji. Na pewno pamiętacie, że blogerka Klatex właśnie to zrobiła i dzięki temu zebrała aż 650 tys. punktów . Gotowe na zakupowe...

Przeczytaj
Newsy Kontrowersje wokół promocji Rossmann. Odpowiadamy na nurtujące pytania
Promocja w Rossmannie wystartowała 9 października, ale niektórzy mogli zrobić zakupy już 29 września. Skąd ta różnica? Rozjaśniamy też inne wątpliwości dotyczące zasad promocji.
Milena Majak
październik 09, 2018

Ogólne zasady promocji Rossmann wydają się być dość zrozumiałe. Ale wokół tej sezonowej akcji drogerii Rossmann mimo wszystko krąży wiele pytań. Jednym z najczęściej poruszanych tematów są uprawnienia VIP, dzięki którym można zrobić zakupy z rabatem -55 procent jeszcze przed oficjalnym startem promocji. Wyjaśniamy, dlaczego tak jest i odpowiadamy na inne najczęściej zadawane pytania. Zobacz także: Idealnie biały uśmiech? Wiemy, jak go osiągnąć! Komu przysługują wcześniejsze zakupy w promocji Rossmann? Temat poruszyłyśmy już przy okazji wiosennej promocji, kiedy sprawę wyjaśniła PR menedżerka sieci. Dowiedziałyśmy się wówczas, że przynależność do części VIP nie zależy wyłącznie od tego, ile ma się punktów . Jeżeli udało nam się ich uzbierać nawet 2000, ale znaczna część pochodzi z zakupionej chemii czy innych niemakijażowych akcesoriów, przywilej zrobienia wcześniejszych zakupów na promocji -55 procent nas nie dotyczy.  Co więcej, długość stażu w Klubie Rossmann również nie ma tutaj znaczenia.  Co innego, jeżeli te 2000 punktów zostało naliczonych w większości z zakupów w dziale makijaż . Osoby, które mają najwięcej punktów z makijażowych zakupów mają największe szanse załapania się do grupy VIP .  Czy z promocji mogą skorzystać klienci nienależący do Klubu Rossmann? Nie , tym razem nie dostaną oni nawet rabatu -49%. Aby skorzystać z promocji, trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem w darmowej aplikacji Klubu Rossmann. Jakie kategorie kosmetyków obejmuje promocja Rossmann? W regulaminie akcji znaleźliśmy aż 96-stronnicową listę kosmetyków , których dotyczy promocja. Dlatego, jeżeli nie macie pewności, czy jakiś produkt został objęty rabatem, zawsze możecie do niego zajrzeć i się upewnić. Wiele jednak wyjaśnia już krótka lista kategorii objętych akcją promocyjną: - Twarz : podkłady, korektory, pudry,...

Przeczytaj