klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Joanna Kuchta/fot. Instagram
Styl życia

O nich będzie głośno w 2017 roku! Jesteście już ich fanami?

Mają po kilkaset tysięcy fanów na Instagramie, na YouTubie pokazują, co kupili na wyprzedażach, a na ściankach promują modne marki. Influencerzy nowej generacji nie mają jednego wyuczonego zawodu. A dzięki talentowi do kreowania wizerunku zaraz po maturze zarabiają miliony. Sprawdź, kogo warto obserwować w 2017 roku.
Anna Konieczyńska
grudzień 30, 2016

Deynn pręży muskuły, LittleMooonster96 opowiada, co kupiła w Zarze, Karolina Pisarek chwali się sylwestrem w Londynie.

Influencerzy AD 2017 z każdego najdrobniejszego wydarzenia w swoim życiu zdają relację na Facebooku, Instagramie, Snapchacie i YouTubie.

W młodym pokoleniu gwarancją sukcesu jest perfekcyjne opanowanie mediów społecznościowych. Gwiazdą zostaje się dzięki ilości fanów, a nie realnym umiejętnościom. 

Ale chylimy czoła przed tymi, którzy zdominują nasze feedy w 2017 roku, bo talent do autokreacji jest dzisiaj na wagę złota. Dosłownie, bo możnana nim zarobić. A jak dobrze pójdzie może cię zauważyć sam Karl Lagerfeld - tak jak zachwycił się polską blogerką Wiktorią Celmer.

Kogo więc warto obserwować w 2017 roku?

1 z 10

Joanna Kuchta

Joanna Kuchta

Joanna Kuchta ilością fanów na Instagramie (@joannakuchta) ustępuje tylko... Robertowi Lewandowskiemu, a udało jej się zebrać więcej lajków niż Julii Kuczyńskiej i Jessice Mercedes Kirschner. Dziewczyna z milionem followersów nazywa samą siebie  „polską księżniczką” mieszkającą w Wielkiej Brytanii. Z wyglądu przypomina Lanę Del Rey, uwielbia różowy kolor i zachowuje się jak lolitka. Na zdjęciach nieraz tuli misie lub  przebiera się za Alicję z Krainy Czarów.

2 z 10

Bella Hadid

Bella Hadid

Bella Hadid (@bellahadid), uznana przez prestiżowy portal Models.com za modelkę mijającego roku, potwierdzi swoją dominację także w 2017. Ostatnio zadebiutowała na pokazie Victoria's Secret, zaprojektowała też kolekcję biżuterii dla Chrome Heart i wystąpiła na większości okładek „Vogue'a”.

3 z 10

Stuart Klutz-Barton

Stuart Klutz-Barton

Stuart Klutz-Barton, którego na Instagramie obserwuje ponad 700 tys. fanów, a na YouTubie ogląda ponad milion, to następca Wardęgi, który w swoich filmikach ośmiesza, podważa, szydzi. Jego challenge, pranki i parodie w 2017 roku rozśmieszą nawet przedstawicieli starszego pokolenia.

4 z 10

Kaia Gerber

Kaia Gerber

 Kaia Gerber właśnie świętowała milion fanów na Instagramie. 15-letnia córka Cindy Crawford podpisała już kontrakty z Markiem Jacobsem, Alexandrem Wangiem i Miu Miu. Po piętach depcze jej brat, Presley, który chodził już na pokazach Dolce & Gabbana i Moschino.

5 z 10

Deynn

Deynn

Deynn, czyli Marita Surma, w niczym nie przypomina Maff i Jessiki. Ma wysportowane ciało (relację z każdego treningu wrzuca na bloga), tatuaże, zakrywające prawie całe piersi i superseksowny, ale niekoniecznie oryginalny styl. Taki miks podoba się prawie 800 tys. fanów, którzy obserwują ją na Instagramie.

6 z 10

Karolina Pisarek

Karolina Pisarek

Karolina Pisarek z „Top Model” wygląda jak kolejne wcielenie Brigitte Bardot. Piękna blondynka bywa też nazywana bliźniaczką Joanny Krupy. Po chwili przerwy powróciła na salony, robiąc zawrotną karierę w kampaniach Apart, Sinsay i Lou.

7 z 10

Aleksandra Furka

Aleksandra Furka

 Aleksandra Furka, znana lepiej jako Olciiak, to 18-letnia warszawianka z YouTube'a. Na swój kanał wrzuca filmiki o zakupach, makijażu i podróżach, które ogląda ponad 300 tys. osób.

8 z 10

Patryk Grudowicz

Patryk Grudowicz

Patryk Grudowicz, zwycięzca ostatniej edycji „Top Model”, maturzysta z Ostródy, równie dobrze pływa, co pozuje. Po finale chce też zostać blogerem, zaczął więc od budowania swojego Instagrama, którego obserwuje już 300 tys. osób.

9 z 10

Igor Leśniewski

Igor Leśniewski

Igor Leśniewski, czyli Ajgorignacy, ma już nie tylko prężnie działający kanał na YouTubie, gdzie jego „gadanie do kamery” obserwuje 700 tys. ludzi, ale także marki modowe Wear Disorder i Sztos Wear. Nieźle, jak na 19-latka.

10 z 10

Angelika Mucha

Angelika Mucha

Angelika Mucha z Katowic, w internecie znana jako LittleMooonster96, już dorównała Maff i Jessice, pokazując się na licznych warszawskich imprezach. Na Instagramie ma 855 tys. fanów, a na YouTubie jej zakupowe haule ogląda kolejne pół miliona.

Komentarze