klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
obce niebo
Styl życia

"Obce Niebo" - przedpremierowy pokaz filmu w Multikinie

Multikino razem z TVP2 zapraszają na przedpremierowy pokaz filmu "Obce Niebo", który odbędzie się już 12 października 2015 roku. Pokaz z udziałem Grażyny Torbickiej oraz zaproszonych gości odbędzie się w warszawskim Multikinie Ursynów.
Sylwia Kazimierczuk
październik 01, 2015
Obce Niebo

Basia i Marek od dwóch lat mieszkają w Szwecji wraz z dziewięcioletnią Ulą. Na skutek niewinnego kłamstwa dziewczynki, jej losami zaczyna interesować się owładnięta obsesją perfekcyjności pracownica opieki społecznej Anita. Przekonana o słuszności szwedzkiego prawa pozornie robi wszystko dla dobra dziecka. Szwedzka opieka społeczna potajemnie przekazuje Ulę rodzicom zastępczym.

Polska matka i ojciec mogą spotykać się z córką wyłącznie w wyznaczonym miejscu pod okiem przedstawicieli opieki społecznej i nowych rodziców Harriet i Björna. Trzy kobiety: Basia, Harriet i Anita walczą o dziecko. Dziewczynka staje się ofiarą ich najlepszych intencji.

Rodzice Uli muszą zmierzyć się z bezlitosną biurokracją, dla której nie liczą się ludzkie uczucia. W obliczu koszmaru Basia i Marek decydują się na dramatyczną walkę o odzyskanie córki, niebezpiecznie balansując na granicy prawa.
„Obce niebo” Dariusza Gajewskiego, autora obsypanej nagrodami „Warszawy”, to historia oparta na prawdziwych wydarzeniach, trzymająca w napięciu niczym najlepszy thriller. To opowieść o ludziach, którzy w obliczu dramatycznych wydarzeń zdają sobie sprawę, jak bardzo się kochają.

Kolejna odsłona cyklu Kocham Kino w Multikinie odbędzie się w wybranych sieciach Multikina 12 października 2015 roku w : Bydgoszcz, Gdańska, Gdynia, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań- Stary Browar, Sopot, Szczecin, warszawa- Ursynów, Wrocław- Pasaż.

Komentarze
materiały PR
Styl życia Podejmij wyzwanie Philipsa i zostań drugim w historii Polakiem w kosmosie!
W ramach wprowadzenia nowej rewolucyjnej linii golarek Philips Series 9000 organizuje konkurs, którego zwycięzca odbędzie lot w kosmos.
Materiał partnera
listopad 12, 2014

  Philips wprowadził właśnie do swojego portfolio rewolucyjne golarki, które są przyszłością golenia. Z tej okazji już niedługo ruszy konkurs Misja Kosmos , w ramach którego, choć brzmi to dość niewiarygodnie, Philips przekaże zwycięzcy bilet na lot w kosmos ! Aby stać się drugim Polakiem w historii, który znajdzie się w przestrzeni kosmicznej, należy nagrać filmik pokazujący, jak można pokonać prawa fizyki. Autorzy 6 najlepszych zgłoszeń otrzymają kolejne wyzwania - po jednym opracowanym przez współpracujących z Philipsem videoblogerów: adBustera i SciFan oraz jedno wybrane spośród pomysłów internautów. Po drugim etapie zostanie wybrany zwycięzca, który otrzyma niewiarygodną szansę odbycia podróży na wysokość 100 km. Można więc liczyć na kosmiczną zabawę i rewolucyjne wyzwania. Tak samo rewolucyjne są nowe modele golarek Philips Series 9000, których głowice dzięki autorskiej technologii ContourDetect poruszają się w ośmiu różnych kierunkach, tak, aby wykryć kształt twarzy i się do niego dostosować. Dzięki temu, aby usunąć włoski z trudno dostępnych miejsc, szczególnie tam, gdzie rosną one w różnych kierunkach, nie trzeba już golić tego samego miejsca na twarzy lub szyi kilka razy, narażając tym samym skórę na niepotrzebne podrażnienia. Golarki wyposażone są także w zaawansowany system precyzyjnych ostrzy V-Track , które skutecznie wyłapują i usuwają najbardziej przylegające włoski, przez co usuwają do 20% więcej włosków w każdym ruchu*.  Dzięki personalizacji ustawień, mężczyźni mogą z kolei dostosować golarkę do typu skóry i włosów, co zapewnia optymalny komfort na wszystkich partiach twarzy i szyi. 75 lat historii i doświadczenia w opracowywaniu nowych technologii, które całkowicie zmieniły podejście mężczyzn do golenia, pozwoliło marce Philips na stworzenie golarek 9000 series - jak dotąd najbardziej...

Przeczytaj
Sypiając z innymi
Styl życia Przedpremierowy pokaz filmu "Sypiając z innymi" w "Kinie na Obcasach"
W ramach cyklu "Kino na Obcasach", Multikino zaprasza na przedpremierowy pokaz filmu "Sypiając z innymi", który odbędzie się już 13 października.
Sylwia Kazimierczuk
październik 01, 2015

Lainey i Jake spali ze sobą tylko raz, ale za to ten pierwszy. Kilka lat później, wpadają na siebie przypadkiem. Jake to nałogowy kobieciarz, a Lainey uzależniła się od niewłaściwego faceta, który ma żonę i dziecko w drodze. Na kilometr widać, że są dla siebie stworzeni, tylko oni wciąż tego nie wiedzą. Może wszystko by się zmieniło, gdyby tylko przestali sypiać z innymi... Takiej chemii na ekranie między bohaterami komedii romantycznej brakowało od lat. Są nie tylko świetni, ale też wiarygodni, seksowni, zabawni i w tym wszystkim...niezwykle poruszający - Kate Erbland, Indiewire.com Kolejna odsłona projektu „Kino na obcasach” odbędzie się 13 października w wybranych  kinach sieci Multikino : Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Katowice, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Pasaż, Zabrze i Silver Screen Łódź.

Przeczytaj
mikołaj krawczyk
ONS
Styl życia Sąd ograniczył prawa rodzicielskie Mikołajowi Krawczykowi! Co się stało?
Aneta Zając po raz kolejny walczyła z Mikołajem Krawczykiem w sądzie. Co się stało?
Agnieszka Pulikowska
listopad 03, 2019

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk byli w związku przez 7 lat. W 2012 roku postanowili jednak się rozstać. Owocem ich związku są dwaj synowie, o których i tym razem walczyli. Mikołaj Krawczyk ma ograniczone prawa rodzicielskie Tego chyba nikt się nie spodziewał - sąd ograniczył Mikołajowi Krawczykowi prawa rodzicielskie, pomimo tego, że proces rozpoczął się od jego pozwu. W jakiej obecnie sytuacji jest aktor? Według wyroku sądu, jego prawa rodzicielskie są ograniczone w stopniu pozwalającym Anecie zając samodzielnie decydować o niektórych kwestiach, które dotyczą synów, jak np. wyjazdy poza Polskę. Wyrok jednak musi się jeszcze uprawomocnić. Dlaczego jednak w ogóle do tego doszło? Zobaczcie także:   Aneta Zając zdradziła, co zrobiła, aby schudnąć aż 10 kg   Nieprawomocny wyrok [...] w sprawie ograniczenia praw rodzicielskich mojego klienta podyktowany jest wymaganiami proceduralnymi i dotyczy tylko niezbędnej sfery decyzyjości w niewielkim, aczkolwiek niezbędnym do funkcjonowania dzieci w codziennym życiu zakresie - czytamy w oświadczeniu przesłanym do redakcji "Party" przez radcę prawnego, Annę Borkowską z kancelarii Borkowska&Partners, reprezentującą Mikołaja Krawczyka. Czy zatem aktor nie ma już szans na równe prawa w opiece nad synami? Przypominamy, że sądowa batalia pomiędzy dawnymi partnerami trwa już ok. 6 lat... Taka decyzja sądu podyktowana jest przebywaniem dzieci na stałe przy matce i dużym konfliktem między rodzicami. Proces jednakże zapoczątkowany został przez mojego klienta, a jego głównym roszczeniem było zwiększenie zakresu opieki nad synami - ustanowienie opieki naprzemiennej. Wyrok ten jest nieprawomocny, a ponieważ jest niesatysfakcjonujący, mimo że zakres opieki mojego klienta został nieznacznie zwiększony, po zapoznaniu się z jego uzasadnieniem będziemy wnosić o apelację. [...] Mój mocodawca zwrócił się także o pomoc do...

Przeczytaj
anita z śopw urodziła córeczkę
Styl życia Anita z "ŚOPW" urodziła! Na Instagramie pojawiło się pierwsze zdjęcie z córeczką
Córeczka Anity Szydłowskiej i Adriana Szymaniaka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" właśnie przyszła na świat. Dumni rodzice pochwalili się zdjęciem nowo narodzonego dziecka, a fani pospieszyli z gratulacjami.
Milena Majak
lipiec 08, 2020

Anita z "ŚOPW" podzieliła się na Instagramie radosną nowiną - drugie dziecko jej i Adriana przyszło na świat rankiem 7 lipca. Szczęśliwi rodzice zdecydowali się pokazać pierwsze zdjęcie córeczki . Widać też, że Anita po porodzie wygląda i czuje się świetnie. Wręcz emanuje szczęściem! Jak ma na imię córka Anity i Adriana z "ŚOPW"? Druga ciąża była dla nich sporym zaskoczeniem. Mimo że planowali powiększenie rodziny, nie spodziewali się, że nastąpi to tak szybko. To Adrian zwrócił uwagę Anicie, że coś może być na rzeczy. Tydzień po tej sytuacji okazało się, że faktycznie niedługo ponownie zostaną rodzicami .  Dziewięć miesięcy później na świat przyszła ich upragniona córeczka , której imienia na razie nie zdecydowali się zdradzić. Prawdopodobnie ogłoszą to po około miesiącu od narodzin przy okazji sesji zdjęciowej, jak to miało miejsce w przypadku Jerzyka. Patrząc na zamieszczone przez nich zdjęcie trudno oprzeć się wrażeniu, że poród odbył się bez komplikacji . Anita wygląda na zaskakująco wypoczętą i przede wszystkim szczęśliwą. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Anita Szydłowska (@anitaczylija) Lip 8, 2020 o 4:03 PDT Pierwsze dziecko pary przyszło na świat w czerwcu 2019 roku. Niedługo później okazało się, że  Jerzyk będzie miał siostrzyczkę , o czym Anita i Adrian zawsze marzyli. Sami są jedynakami, więc nie mieli szansy doświadczyć więzi, która zwykle łączy rodzeństwo. W jednym z wywiadów przyznali, że doskonale znają uczucie towarzyszącej pustki, więc nie chcieli "skazywać" na to samo synka. Teraz, kiedy na świecie jest już jego siostrzyczka, Anita i Adrian nie będę musieli się o to martwić. Witamy na świecie! :) Zdjęcie główne: Instagram.com/anitaczylija

Przeczytaj