klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

One wzięły udział w kontrowersyjnym programie 'Warsaw Shore'. Teraz są nie do poznania...

Imprezowanie do białego rana przyniosło im sławę. A jak teraz wyglądają kontrowersyjne uczestniczki "Warsaw Shore"?
Milena Majak
grudzień 06, 2017

Od emisji pierwszego odcinka "Warsaw Shore" minęły już cztery lata i od tamtego czasu sporo się zmieniło - a najbardziej jego uczestniczki. Niektóre z nich są wręcz nie do poznania...

Wakacyjne metamorfozy gwiazd. One zaszalały z fryzurą!

Jak zmieniły się uczestniczki "Warsaw Shore"?

"Warsaw Shore" to jeden z bardziej kontrowersyjnych programów, które wyemitowano na antenie MTV. Niemal natychmiast zyskał ogromną popularność. Casting pozwolił zdecydować, kto powinien zamieszkać w wynajętym domu. To właśnie głównie za sprawą uczestników pierwsza edycja zapadła nam chyba najbardziej w pamięć. Wśród nich znaleźli się oczywiście panowie - Paweł Cattaneo, Wojciech Gola, Mariusz "Śmietana" Śmietanowski, Paweł "Trybson" Trybała.

Zobacz także: Pamiętacie Peggy ze "Świata według Bundych"? Tak zmieniła się od czasów serialu

Ale najwięcej kontrowersji z reguły budziło zachowanie uczestniczek, a były nimi Ewelina Kubiak, Anna "Duża" Ryśnik, Anna "Mała" Aleksandrzak oraz Eliza Wesołowska. Dziewczyny zwracały na siebie uwagę nie tylko wulgarnym zachowaniem, ale również wyglądem. Widzowie wytykali im przerysowany makijaż, pomarańczową od solarium i samoopalaczy skórę oraz styl ubierania się. Wyzywające spódniczki mini, niebotycznie wysokie szpilki na platformie oraz bluzki odsłaniające brzuch i eksponujące piersi każdego tygodnia wywoływały niemałe poruszenie.

Takie zachowanie zagwarantowało im oczywiście ogromną sławę, ale widzowie nie zostawiali (i nadal nie zostawiają) na nich nawet suchej nitki. Czym się teraz zajmują? Większość z nich stała się celebrytkami, które pojawiają się na rozmaitych eventach branżowych. Współpracują z butikami, reklamując na swoich profilach społecznościowych obuwie oraz ubrania. Ewelina oferuje usługi przedłużania rzęs, Eliza jest szczęśliwą mamą dwóch dziewczynek oraz żoną Pawła Trybały.

Jak teraz wyglądają uczestniczki pierwszej edycji "Warsaw Shore"? Zajrzyjcie do naszej galerii!

Zdjęcie główne: Facebook.com/EwelinaWarsawShoreMTV

1 z 4

Anna "Mała" Aleksandrzak

Anna

(fot. Facebook; Facebook)

2 z 4

Ewelina Kubiak

Ewelina Kubiak

(fot. Facebook; Facebook)

3 z 4

Anna "Duża" Ryśnik

Anna

(fot. Facebook; Facebook)

4 z 4

Eliza Wesołowska

Eliza Wesołowska

(fot. Facebook; Facebook)

Komentarze