klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

Pamiętacie agentkę Scully z "Z Archiwum X"? Dziś Gillian Anderson wygląda zupełnie inaczej!

Gillian Anderson to najlepszy przykład na to, że można nie korzystać z chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej, aby nadal wyglądać pięknie i kobieco.
Milena Majak
październik 10, 2019

Zagrała w kultowym serialu "Z Archiwum X" i mimo ról w innych znanych produkcjach, Gillian Anderson nadal kojarzona jest jako agentka FBI, Dana Scully. Serial miał premierę w 1993 roku, kiedy to aktorka miała zaledwie 25 lat. Teraz to 51-letnia, dojrzała kobieta, dla której czas dosłownie stanął w miejscu. Jak wygląda?

Wakacyjne metamorfozy gwiazd. One zaszalały z fryzurą!

Jak zmieniła się Gillian Anderson?

Rola w "Z Archiwum X" była pierwszą serialową propozycją, którą Gillian otrzymała. Szybko okazało się, że produkcja zarabia krocie, więc pojawiały się kolejne sezony. Zakończono na 10. w 2002 roku. W międzyczasie Gillian dostała kilka innych intratnych propozycji, a solidna praca nad warsztatem dziennikarskim pozwoliła jej opanować wręcz do perfekcji amerykański oraz brytyjski akcent. To jeszcze bardziej otworzyło jej drogę na rynku filmowym. Do tej pory została nominowana aż 37 razy i siedem razy zgarnęła nagrodę - Złoty Glob, Emmy, Saturn, Amerykańska Gildia Aktorów Filmowych, BIFA, IFTA. 

Przez te 26 lat od premiery "Z archiwum X", Gillian praktycznie w ogóle się nie zmieniła. Ma perfekcyjną sylwetkę, niezmienione rysy twarzy, nadal ten sam piękny i ciepły uśmiech. Jedynie fryzura różni się od tej z czasów bycia agentką Scully. Pozbyła się rudych pasm na rzecz tych w kolorze blond i drastycznie je skróciła. Aktorka bez wątpienia stawia na naturalność i na próżno szukać w jej twarzy jakichkolwiek działań medycyny estetycznej.

Zobaczcie w naszej galerii jej aktualne zdjęcia.

Zdjęcie główne: Materiały prasowe

1 z 3

Gillian Anderson

Gillian Anderson

(fot. Marechal Aurore/ABACA/Abaca/East News)

2 z 3

Gillian Anderson

Gillian Anderson

(fot. Rex Features/East News)

3 z 3

Gillian Anderson

Gillian Anderson

(fot. Gustavo Valiente / i-Images/i-images/East News)

Komentarze