klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Jak zmieniła się Alutka z 'Rodziny Zastępczej'? [ZDJĘCIA]
Styl życia

Pamiętacie Alutkę z 'Rodziny Zastępczej'? Pierwszy raz od dawna pokazała się publicznie

Mimo upływu lat Joanna Trzepiecińska praktycznie w ogóle się nie zmieniła. Nie możemy jednak przestać patrzeć na jej obłędną fryzurę!
Milena Majak
lipiec 13, 2020

Do tej pory obecność Joanny Trzepiecińskiej na imprezach branżowych była rzadkością. Niedawno jednak pojawiła się na premierze opery "Borys Godunow" w Teatrze Polskim, gdzie paparazzi zrobili jej kilka zdjęć. Aż trudno oderwać od niej wzrok.

Wakacyjne metamorfozy gwiazd. One zaszalały z fryzurą!

Jak zmieniła się Joanna Trzepiecińska - Alutka z "Rodziny Zastępczej"?

Po zakończeniu emisji "Rodziny Zastępczej", serialowa Alutka nie dostała żadnej intratnej propozycji filmowej. Pojawiła się między innymi w "Notorycznych debiutantach" oraz "Pogodzie na piątek". Gościnnie możną ją było również zobaczyć w pojedynczych odcinkach takich produkcji, jak: "Ojciec Mateusz", "Barwy szczęścia" czy "Na dobre i złe".

Później skupiła się bardziej na doskonaleniu warsztatu aktorskiego na deskach teatru. Obecnie jest związana z kilkoma warszawskimi teatrami. Postanowiła przy tym wycofać się z polskiego show-biznesu. W chwili przyjęcia roli Alutki miała 34 lata. Teraz Joanna ma 54 lata, a my mamy wrażenie jakby czas się dla niej zatrzymał. 

Aktorka nie pojawia się zbyt często na ściankach, ale czasem robi wyjątek, jeśli chodzi o np. premiery teatralne. Na te okazje aktorka często stylizuje naturalnie kręcone włosy. Dla iektórych może to być zaskoczeniem, bo jako Alutka zawsze nosiła grzywkę oraz idealnie proste blond pasma. W dodatku nie rozstawała się z kolorowymi opaskami. Zobaczcie w naszej galerii jej najnowsze zdjęcia!

Zdjęcie główne: Instagram@joanna_trzepiecinska_fp

•Obserwuj

1 z 4

Metamorfoza Alutki

Metamorfoza Alutki
Facebook.com/Rodzina-Zastepcza https://www.facebook.com/275913781421/photos/a.10151265429411422/10154200941596422/?type=3
2 z 4

Metamorfoza Alutki

Metamorfoza Alutki

(fot.: East News/Artur Zawadzki)

3 z 4

Metamorfoza Alutki

Metamorfoza Alutki

(fot.: East News/Artur Zawadzki)

4 z 4

Metamorfoza Alutki

Metamorfoza Alutki

(fot.: East News/Artur Zawadzki)

Komentarze