klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Jak zmienił się Jasiek z "BrzydUli"? Wydoroślał i zmężniał [ZDJĘCIA]
Styl życia

Pamiętacie Jaśka z 'BrzydUli'? Zupełnie zmienił fryzurę i jest nie do poznania

Minęło 10 lat od zakończenia emisji serialu "BrzydUla", a grający Jaśka- Wacław Warchoł w ogóle nie przypomina dawnego siebie. Zobaczcie, jak bardzo się zmienił!
Milena Majak
sierpień 19, 2019

Polska wersji "BrzydUli" cieszyła się niebywałą popularnością. Same z zapartym tchem śledziłyśmy losy Uli Cieplak oraz Marka Dobrzańskiego. Uwagę zwracali jednak nie tylko główni bohaterowie. Z pewnością wiele z was doskonale pamięta brata serialowej aparatki. Jasiek Cieplak był ułożonym nastolatkiem, którego nie sposób było nie rozpoznać głównie dzięki bujnej fryzurze. Grający go Wacław Warchoł z czasem zmienił się wręcz nie do poznania. Dzisiaj aż trudno go rozpoznać.

Wakacyjne metamorfozy gwiazd. One zaszalały z fryzurą!

Metamorfoza Jaśka z "BrzydUli"

Serial "BrzydUla" był emitowany w latach 2008-2009, a w telewizji do tej pory można obejrzeć emocjonujące powtórki niektórych odcinków. Dzięki temu bardzo łatwo zauważyć, jak zmienili się aktorzy tej produkcji. Kojarzycie rezolutną i uroczą Beti? Grająca ją Kalina Janusiak miała wówczas tylko 8 lat. Jej serialowy brat, w którego wcielił się 17-letni wówczas Wacław Warchoł, również zapadł nam w pamięć. Dzisiaj ten młodzieniec ma 28 lat.

Przez ten cały czas był aktywny zawodowo, chociaż trudno mówić w jego przypadku o zawrotnej karierze aktorskiej. Zagrał m. in. w filmie "Dywizjon 303. Historia prawdziwa". Z jego Instagrama możemy wywnioskować, że sporo czasu poświęca tworzeniu wzorów tatuaży, ale również robieniu ich. Jego pierwsze prace można obserwować właśnie w mediach społecznościowych aktora. Niektóre zdjęcia sugerują, że zajął się także piercingiem.

Uwadze nie umyka zupełnie nowy image młodego aktora. Po jego bujnej fryzurze niestety nie ma już śladu. Serialowy Jasiek zdecydował się ogolić na łyso. Widać też, że dba o sylwetkę. W naszej galerii możecie zobaczyć jego aktualne zdjęcia. Uprzedzamy jednak, że jeśli kiedykolwiek do niego wzdychałyście, serce Wacława jest zajęte... :)

Tak serialowy Jasiek wyglądał w 2008 roku i w 2009 roku:

Zdjęcie: Michal WARGIN/East News; VIPHOTO/East News

Zdjęcie główne: Michal WARGIN/East News

1 z 3

Wacław Warchoł

Wacław Warchoł
Instagram.com/wgwarchol https://www.instagram.com/p/Be51aVuj3wB/
2 z 3

Wacław Warchoł

Wacław Warchoł
Instagram.com/wgwarchol https://www.instagram.com/p/ByDY-33om6H/
3 z 3

Wacław Warchoł

Wacław Warchoł
Instagram.com/wgwarchol https://www.instagram.com/p/Byxuo7vI_e1/
Komentarze