klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Big Brother: jak dziś wygląda Karolina Pachniewicz z 1 edycji?
Styl życia

Pamiętacie Karolinę Pachniewicz, najmłodszą uczestniczkę 1. edycji „Big Brothera”? Jest już babcią!

Karolina Pachniewicz była najmłodszą uczestniczką pierwszej edycji hitu TVN „Big Brother”. Od tego czasu minęło już 19 lat, a w życiu kobiety dużo się pozmieniało. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje autorka kultowego powiedzonka „Gulczas, a jak myślisz?”?
Urszula Jagłowska
czerwiec 18, 2020

Karolina Pachniewicz zyskała sławę w 2001 roku dzięki udziałowi w pierwszej edycji kontrowersyjnego show, „Big Brother” i choć dziewczyna nie wygrała programu, to dała się zapamiętać sympatykom formatu, jako pewna siebie, przebojowa i charyzmatyczna osóbka. Ówczesną 21-latkę widzowie pokochali nie tylko dzięki zabawnym powiedzonkom, ale też dziecięcej infantylności. Teraz 40-letnia Karolina w niczym nie przypomina tej samej bohaterki domu, Wielkiego Brata, jaką poznaliśmy 19 lat temu. Czym się zajmuje i jak obecnie wygląda?

Pamiętacie sierżant Kasię z „13 posterunku”? Jak dziś wygląda i czym się zajmuje grająca ją Aleksandra Woźniak?

Karolina Pachniewicz z „Big Brothera” jest babcią

Choć od premiery pierwszej edycji „BigBrothera” minęło już ponad 19 lat, to fani formatu nadal pamiętają takich uczestników jak zadziorny przystojniak Piotr „Gulczas” Gulczyński, znana z charakterystycznego śmiechu Manuela Michalak, zabawny Klaudiusz Ševković, czy zawsze rozważny Janusz Dzięcioł. Do najbardziej rozpoznawanych postaci show należała również najmłodsza mieszkanka domu Wielkiego Brata, Karolina Pachniewicz, która na oczach widzów wdała się w burzliwy romans z innym uczestnikiem – Grzegorzem Mielcem. Dziewczyna była w nim tak zakochana, że po eliminacji chłopaka z programu, sama zrezygnowała z dalszej walki o główną nagrodę i opuściła „Big Brothera”. Niestety ich związek, nie przetrwał zbyt długo, a para rozstała się kilka tygodni po opuszczeniu domu.

Zobacz także: Jolanta Rutowicz zoperowała sobie nos: „efekt przeszedł moje najmilsze oczekiwania”

Po odejściu z domu Wielkiego Brata, dziewczyna postawiła na karierę. Razem z innymi uczestnikami „Big Brothera” zagrała w filmie Jerzego Gruzy „Gulczas, a jak myślisz...”, po czym szybko wycofała się z show biznesu. Młoda celebrytka zupełnie nowego formatu poszła na studia, a następnie zdecydowała się wyjechać do Wielkiej Brytanii, gdzie poznała ukochanego Davida, z którym zamieszkała w Manchesterze. Choć para nie ma wspólnych dzieci, to Karolina jest szczęśliwą babcią przyszywanych wnuczek swojej pasierbicy. Była uczestniczka „Big Brothera” nadal mieszka w Wielkiej Brytanii, gdzie pracuje jako tłumaczka w szpitalu. Wolny czas kobieta  poświęca na zabawę z wnuczkami oraz uwielbia malarstwo.

Metamorfoza Karoliny Pachniewicz z „Big Brothera”

Pomimo iż od zakończenia pierwszej edycji„Big Brothera” minęło już 19 lat, czas dla Karoliny jakby się zatrzymał. Kobieta nadal zachwyca dziewczęcym urokiem i pozostała wierna krótkim ciemnym pasmom, jakie poznaliśmy w domu wielkiego brata.

W naszej galerii znajdziecie więcej zdjęć Karoliny.

Zdjęcie: EastNews

1 z 5

Metamorfoza Karoliny Pachniewicz z „Big Brothera”

Metamorfoza Karoliny Pachniewicz z „Big Brothera”
Instagram https://www.instagram.com/p/B6KzsX7lRRy/
2 z 5

Metamorfoza Karoliny Pachniewicz z „Big Brothera”

Metamorfoza Karoliny Pachniewicz z „Big Brothera”
Instagram https://www.instagram.com/p/B_X8X0wpFwa/
3 z 5

Metamorfoza Karoliny Pachniewicz z „Big Brothera”

Metamorfoza Karoliny Pachniewicz z „Big Brothera”
Instagram https://www.instagram.com/p/CAvEh5uJTMB/
4 z 5

Metamorfoza Karoliny Pachniewicz z „Big Brothera”

Metamorfoza Karoliny Pachniewicz z „Big Brothera”
Instagram https://www.instagram.com/p/CA2EZRYpfXy/
5 z 5

Metamorfoza Karoliny Pachniewicz z „Big Brothera”

Metamorfoza Karoliny Pachniewicz z „Big Brothera”
Instagram https://www.instagram.com/p/B4urwcblqoo/
Komentarze
Oleh
Instagram@just_oleg.official
Newsy Internauci są wściekli na Oleha z "Big Brothera".  "Wykorzystałeś Madzię, żeby się wypromować"
Madzia przeżywa trudne chwile po rozstaniu z Olehem, a on świetnie bawi się na siłowni i promuje akcję charytatywną. Czyżby próbował ocieplić swój wizerunek po rozstaniu?
Redakcja Wizaz.pl
październik 03, 2020

Oleh Riaszeńczew rozstał się z Madzią Wójcik , ale najwidoczniej nie czuje się na siłach, żeby komentować powód rozpadu związku. Ona rozpacza, a on bryluje na siłowni, wspierając akcję charytatywną. Internauci nie pozostawili na nim za to suchej nitki. Oleh wspiera akcję charytatywną Madzia nagrałą obszerną relację na InstaStories, w której opowiedziała, jak bardzo czuje się zawiedziona, jak cierpi i jak bardzo straciła zaufanie do ludzi .  Zawalił się mój kolorowy świat, straciłam wiarę w ludzi, zawiodłam się, rozczarowałam, pekło mi serce, poczułam się zraniona, zdradzona i w jakimś stopniu oszukana. Nikomu nie życzę takiego bólu, smutu i żalu - pisała Madzia. Wiele osób oczekiwało, że Oleh ustosunkuje się w jakikolwiek sposób do słów byłej dziewczyny. Na próżno.  Oleh milczał i dopiero kilka dni później na jego profilu pojawił się post. O dziwo, zupełnie nie dotyczył rozstania. Opublikował za to zdjęcie z siłowni, na którym pręży mięśnie.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Oleh Riashentsev (@just_oleg.official) Paź 3, 2020 o 3:43 PDT Bardzo lubię pomagać innym, służyć pomocą i również chciałbym zachęcić do tego Was! Biorąc udział w ogólnopolskiej akcji organizowanej przez Fundację ,, Na Ratunek Dzieciom z Choroba Nowotworowa” oraz aplikację ACTIVY, możesz wesprzeć dzieci walczących z nowotworem - napisał Oleh. Internauci jednak nie skupili się na szczytnej akcji. Jak nietrudno się domyślić, armia fanów Madzi...

Przeczytaj