klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

Pamiętacie Łukasza Czarneckiego z 'Tańca z Gwiazdami'? Ledwo go rozpoznaliśmy!

Metamorfoza Łukasza Czarneckiego z "Tańca z Gwiazdami" to chyba największe zaskoczenie 2018 roku. Tancerz jest po prostu nie do poznania!
Milena Majak
marzec 19, 2018

Po występach w kilu edycjach w "Tańcu z Gwiazdami" Łukasz Czarnecki zniknął z mediów na bardzo długo. Na jego temat nie pojawiały się żadne informacje. Aż do teraz :). Szczególnie internautki nie mogą oderwać wzroku od jego najnowszych zdjęć!

Wakacyjne metamorfozy gwiazd. One zaszalały z fryzurą!

Metamorfoza Łukasza Czarneckiego

Łukasza Czarneckiego zapamiętałyśmy jako bardzo utalentowanego tancerza o szczupłej sylwetce. Teraz jednak zupełnie nie przypomina siebie sprzed 10 lat. Pozbył się dłuższych włosów, zapuścił brodę, a po rezygnacji z tańca towarzyskiego, rozpoczął pracę nad sylwetką. Szybko znalazł nową pasję, którą stały się treningi na siłowni

Przygodę z z programem rozpoczął w 2007 roku i tańczył wówczas z Anną Samusionek. Początki niestety nie były zbyt łatwe, ponieważ para zajęła dziewiąte miejsce. Udział w kolejnej edycji przyniósł już oczekiwany sukces. Czarnecki zdobył Kryształową Kulę razem z Anną Guzik, od której jurorzy nie mogli oderwać wzroku. Ósma odsłona "Tańca z Gwiazdami", w której Łukasz wystąpił z Natalią Lesz, ponownie zapewniła mu rozgłos. Razem udało im się wytańczyć miejsce w finale, ale bój o statuetkę przegrali z Agatą Kuleszą i Stefano Terazzino.

Zobacz także: Jak Kasia Zielińska wyglądała zanim stała się sławna? Już mają 18 lat była piękna!

Na planie dziewiątej edycji programu tańczył ze swoją obecną partnerką życiową, Francys Sudnicką, z którą zajął ósme miejsce. 

Później Czarnecki kilkakrotnie znalazł się na czwartym lub dalszym miejscu. Ostatecznie pożegnał się z programem w 2014 roku, kiedy razem z Martą Wierzbicką odpadli jako pierwsza para. Po tym tancerz przestał się pojawiać w mediach. Zresztą, nie było chyba nawet takiej potrzeby. Co robił w tym czasie? Solidnie pracował nad swoim wyglądem, czego efekty możecie zobaczyć w naszej galerii.

Rozpoznalibyście dawną gwiazdę TVN?

Zdjęcie główne: Ons.pl

1 z 5

Łukasz Czarnecki

Łukasz Czarnecki
Instagram.com/lucas_czarnecki https://www.instagram.com/p/BgW8A4MF5EB/?taken-by=lucas_czarnecki
2 z 5

Łukasz Czarnecki

Łukasz Czarnecki
Instagram.com/lucas_czarnecki https://www.instagram.com/p/BgZk4VaFAJG/?taken-by=lucas_czarnecki
3 z 5

Łukasz Czarnecki

Łukasz Czarnecki
Instagram.com/lucas_czarnecki https://www.instagram.com/p/Bfd1HKBgNY2/?taken-by=lucas_czarnecki
4 z 5

Łukasz Czarnecki

Łukasz Czarnecki
Instagram.com/lucas_czarnecki https://www.instagram.com/p/BeOFrAJDrqS/?taken-by=lucas_czarnecki
5 z 5

Łukasz Czarnecki

Łukasz Czarnecki
Instagram.com/lucas_czarnecki https://www.instagram.com/p/BbSCcehDkrg/?taken-by=lucas_czarnecki
Komentarze