klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Pamiętacie mamę Kevina z „Kevin sam w domu”? Teraz jest nie do poznania!
Styl życia

Pamiętacie mamę Kevina z „Kevin sam w domu”? Dziś jest nie do poznania!

Od premiery „Kevin sam w domu” minęło już 29 lat. Zobaczcie, jak dziś wygląda Catherine O’Hara grająca mamę Kevina. Poznałybyście ją na ulicy?
Urszula Jagłowska
grudzień 04, 2019

Kiedy słyszymy „Kevin sam w domu” pierwszym skojarzeniem jest Boże Narodzenie, kolejnym - dwóch niezbyt rozgarniętych złodziejaszków, przechytrzonych przez sprytnego blondynka. Dla niektórych jednak ten kultowy film kojarzy się z wykrzywioną z żalu i niedowierzania twarzą rudowłosej piękności, która w drodze na upragnione wakacje orientuje się w samolocie, że brakuje jej synka. Długi, donośny i przeraźliwy okrzyk „Kevin!” od prawie trzech dekad co roku towarzyszy nam w okresie świątecznym. Jak dziś wygląda Catherine O’Hara grająca mamę Kevina?

Przeczytaj także: Jak dziś wygląda Fuller z "Kevina samego w domu"? Ma już 36 lat i nadal gra w filmach

Nie tylko Doda i Sykut-Jeżyna! Zobacz, jak polscy celebryci sami obcinają i farbują swoje włosy

Jak wygląda teraz mama „Kevina samego w domu”?

Kanadyjską aktorkę Catherine O’Harę kojarzymy głównie z ról powściągliwej piękności Delii z „Soku z żuka” oraz roztrzepanej mamy gromadki dzieci z „Kevina samego w domu”. Choć O’Hara pojawiała się na ekranach od 1974 roku, to właśnie rola mamy Kevina przyczyniła się do tego, że kariera aktorki nabrała tempa.  Warto nadmienić, że O’Hara po „Kevinie” wystąpiła w wielu innych dobrych filmach, jak „Dick Tracy” „Miasteczko Halloween”, „Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń”, czy „Pan i Pani Kiler”. Niestety trzeba powiedzieć jedno – czas nie był dla niej łaskawy.

Przeczytaj także: Pamiętacie złośliwego brata Kevina McCallistera? Dziś jest nie do poznania! 

65-letnia O’Hara z biegiem lat przybrała na wadze, przefarbowała włosy na blond i w niczym już nie przypomina ognistowłosej Kate McCallister.. Zobaczcie w naszej galerii, jak dziś wygląda Catherine O’Hara.

Jeśli chcecie obejrzeć aktorkę w kultowej komedii, dzięki której jest znana na całym świecie,  przypominamy, że emisjaKevina samego w domu” tradycyjnie została zaplanowana przez Polsat na Wigilię, 24. grudnia 2019. Najprawdopodobniej film będzie można obejrzeć o godzinie 20:00.

Zdjęcia: Kadr z filmu/East News

1 z 3

Catherine O’Hara

Catherine O’Hara
2 z 3

Catherine O’Hara

Catherine O’Hara

(fot. EVERETT COLLECTION/EAST NEWS)

3 z 3

Catherine O’Hara

Catherine O’Hara
Komentarze
Powstanie nowa wersja „Kevin sam w domu”
Newsy "Kevin sam w domu" ma ukryty mroczny przekaz. Fani filmu są przerażeni!
Po wielu latach od premiery miłośnicy Kevina dostrzegli wyjątkowo przerażający przekaz jednej ze scen. Też to widzicie?
Redakcja Wizaz.pl
grudzień 20, 2020

Nie ma świąt bez seansu "Kevina samego w domu" . Cieżko uwierzyć, że od jego premiery minęło już 30 lat! Prawdziwi fani potrafią go oglądać bez końca i wciąż wyszukiwać ciekawostki na jego temat. Tym razem odkrycie zmroziło fanów. Okazuje się, że w kultowym filmie mogły znaleźć się motywy satanistyczne . Jak to możliwe? Kluczowa jest jedna z ostatnich scen.  Zobacz także:   Matka "Kevina samego w domu" odtworzyła słynną scenę 30 lat później  Mroczny wątek z filmie "Kevin sam w domu" Według fanów Kevina, matka chłopca Kate McCallister sprzedała swoją duszę diabłu po to, aby wrócić do domu. Miłośnicy filmu przyjrzeli się bliżej scenie z lotniska -  Gus Polinski proponuje jej, że umożliwi jej szybki powrót do 10-letniego syna. Z pozoru to godny podziwu gest człowieka, który chciał pomóc zrozpaczonej matce. W rzeczywistości m otywy tego bohatera mogły być zupełnie inne.  Gdy lot powrotny zostaje odwołany, Kate w scenie z lotniska mówi, że zrobi absolutnie wszystko, aby jak najszybciej znaleźć się w domu. Są święta, czas dawania nadziei. Nie dbam o to, czy będę musiała porwać wasz samolot, oddać wszystko, co posiadam,  czy nawet zaprzedać duszę samemu diabłu. Wrócę do domu do syna!   - mówi matka Kevina. Wtedy pomoc proponuje jej Gus Poliński i gwarantuje jej, że zawiezie ją do syna. Według fanów to nie przypadek, że mężczyzna podchodzi do niej akurat wtedy, kiedy wypowiada ona słowa o zaprzedaniu duszy. To jednak nie wszystko. Użytkownicy Reddita satanistycznego motywu dopatrują się także w tym, jak Gus przedstawił się Kate : "Allow me to introduce myself", co jest fragmentem piosenki The Rolling Stones "Sympathy for the Devil". Nie bez znaczenia jest...

Przeczytaj
Kevin sam w domu
CAP/RFS/Capital Pictures/East News
Newsy "Kevin sam w domu" w Polsacie na Boże Narodzenie - kiedy stacja wyemituje świąteczny hit?
"Kevin sam w domu", niezmiennie pojawi się na antenie Polsatu na święta. W Wigilię zobaczymy przygody Kevina i rodziny McCallisterów. Czy to już tradycja? Z pewnością!
Marta Średnicka
listopad 20, 2020

Święta Bożego Narodzenia 2020 z powodu pandemii będą inne niż poprzednie. Jedno jest jednak pewne i niezmienne. "Kevin sam w domu" znowu pojawi się na antenie Polsatu. Stacja nie zawiedzie widzów i w tym roku powtórzy emisję hitu, który właśnie obchodzi 30-lecie istnienia i towarzyszy nam podczas Bożego Narodzenia od lat.  Dla Polaków będą to już 17 święta w towarzystwie rodziny McCallisterów. "Kevin sam w domu" w Wigilię w Polsacie Film "Kevin sam w domu" jest już świąteczną tradycją. W tym roku zobaczymy go na antenie Polsatu w Wigilię o godz. 20:00. Historia Kevina, który omyłkowo zostaje sam w domu na święta, co roku gromadzi miliony widzów przed telewizorami. Mierzący się z włamywaczami chłopiec, który doświadczając samotności, zaczyna doceniać swoją rodzinę wciąż elektryzuje widownię. W zeszłym roku hit filmowy zgromadził przed telewizorami 3,76 mln widzów. Czy w 2020 uda się pobić rekord? "Kevin sam w domu" tylko raz miał zniknąć ze świątecznej ramówki. W 2010 roku reakcja fanów na decyzję o rezygnacji z emisji przerosła oczekiwania Polsatu. Na Facebooku pojawiła się petycja do stacji, a na wydarzenie zapisało się prawie 50 tys. użytkowników. Polsat ugiął się wtedy pod naciskiem próśb widzów i w ostatniej chwili zmienił decyzję.  Zobacz także:   Na tę scenę w 'Kevin sam w domu' nikt nie zwrocił uwagi! A ona zmienia sens filmu!  

Przeczytaj