klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

Pamiętacie Mateusza Zapotockiego z 'Top Model'? Po udziale w programie diametralnie się zmienił!

Mateusz Zapotocki z "Top Model" miał charakterystyczne kręcone włosy. Niedawno postanowił je zgolić i teraz wygląda zupełnie inaczej!
Milena Majak
listopad 20, 2018

Uczestnicy "Top Model" już w programie przechodzą niebywałe metamorfozy. Kolejne zmiany czekają ich, kiedy wracają do normalnego życia, bo zwykle wracają też do poprzedniego wyglądu lub decydują się na jeszcze bardziej drastyczną ingerencję w urodę. Takim przykładem jest Patryk Grudowicz, który powiększył usta.

Na diametralną zmianę zdecydował się również model z 6. edycji programu, Mateusz Zapotocki. To jeden z najbardziej charakterystycznych uczestników "Top Model". Mimo że odpadł bardzo szybko (zajął 10. miejsce), z powodzeniem robi karierę w modelingu. Kręcone i krótko obcięte włosy były jego znakiem rozpoznawczym, ale... niespodziewanie postanowił się ich pozbyć. Zgolił kędziory i od razu wygląda zdecydowanie poważniej. W naszej galerii możecie znaleźć jego nową fryzurę. Myślicie, że wygląda w niej lepiej?

Wakacyjne metamorfozy gwiazd. One zaszalały z fryzurą!

Metamorfozy w "Top Model"

Mateusz Zapotocki to niejedyny uczestnik programu, który dokonał metamorfozy. Bardzo głośno było o tym, jak zmieniła się Olga Kaczyńska - widocznie schudła, a jej buzi dziś już raczej nikt nie odważyłby się porównać do "księżyca w pełni". Chociaż nadal ma coś w sobie z "baby face"

Bardzo głośno było również o zwyciężczyni pierwszej edycji "Top Model", Paulinie Papierskiej. Nieśmiała modelka skradła serca widzów. Pochodzi z trudnej rodziny, małego miasteczka, a na dodatek nie znała wtedy angielskiego. Pracowała w sesjach w Polsce i Azji, a także występowała w kampaniach polskich marek, a niedawno urodziła dziecko.

Zdjęcie główne: Instagram.com/spectomodels

1 z 4

Metamorfoza Mateusza Zapotockiego

Metamorfoza Mateusza Zapotockiego
Instagram.com/mateuszzapotocki https://www.instagram.com/p/BqRiL3nh9VD/
2 z 4

Metamorfoza Mateusza Zapotockiego

Metamorfoza Mateusza Zapotockiego
Instagram.com/mateuszzapotocki https://www.instagram.com/p/BpWlo9ThOUW/
3 z 4

Metamorfoza Mateusza Zapotockiego

Metamorfoza Mateusza Zapotockiego
Instagram.com/mateuszzapotocki https://www.instagram.com/p/BpJs9E6BUO3/
4 z 4

Metamorfoza Mateusza Zapotockiego

Metamorfoza Mateusza Zapotockiego
Instagram.com/mateuszzapotocki https://www.instagram.com/p/BqFPZNJh4F5/
Komentarze