klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
jane seymour w Playboyu
Styl życia

Pamiętacie serialową Dr Quinn? Jane Seymour ma już 67 lat i... zgodziła się na sesję dla "Playboya"

67-letnia Jane Seymour, znana m.in. z kultowego serialu "Dr Quinn", zdecydowała się na sesję w magazynie dla panów! Przesadziła? Zobaczcie zdjęcia.

Kiedy na ekranach telewizorów pojawił się serial o młodej lekarce, główna bohaterka stała się dla wielu kobiet wzorem do naśladowania. Choć od tego czasu minęło ponad 20 lat, to jednak większość osób nadal kojarzy 67-letnią Jane Seymour właśnie z tą produkcją. Choć potem mogliśmy ją oglądać w takich projektach, jak "Pięćdziesiąt twarzy Blacka", "Polowanie na druhny" czy "Eliksir miłości", to dla wielu na zawsze pozostanie serialową "Dr Quinn".

Polecamy:  Kendall Jenner pokazała nagie zdjęcia na Instagramie! Uwagę przykuwa... pewien defekt

KWC 2021: hity do makijażu, które pokochały Wizażanki

Jane Seymour w "Playboyu"

Aktorka postanowiła odświeżyć swój wizerunek i właśnie zdecydowała się na odważną sesję w "Playboyu". Choć magazyn zdążył już wrócić do nagich sesji, 67-letnia aktorka nie zdecydowała się rzecz jasna na pełną nagość. Zdjęcia są powściągliwe, ale bardzo sensualne. Jane Seymour jest bardzo zadowolona z efektów sesji:

Polecamy:  Za piękna na miłość? Ta dziewczyna uważa, że wyjątkowa uroda nie pozwala jej znaleźć chłopaka

Jestem podekscytowana i nareszcie mogę się z wami tym podzielić. Ostatnio w moim domu odbyła się moja sesja oraz wywiad dla "Playboya". Opowiadam o karierze, rodzinie - czytamy w poście na Instagramie.

Zdjęcia nie odkrywają zbyt wiele, ale na pewno poruszają wyobraźnię wielu mężczyzn. W komentarzach pod opublikowanymi materiałami zdjęciowymi nie brakuje zachwytów nad wyglądem Jane. 

Polecamy:  Jessica Mercedes dwa tygodnie po operacji szczęki. Sama śmieje się ze swojego wyglądu

"Wyglądasz oszałamiająco". 

"Wyglądasz jakbyś miała 30 lat". 

Gustowne, klasyczne, ponadczasowe piękno, które przypomina nam i światu, że zmysłowość nie jedynie domeną osób poniżej 21. roku życia. Brawo dla "Playboya" za udział w tej prawdzie. Ona lepiej dba o swoje ciało niż młodsi ludzie" - czytamy w komentarzach.

Przyznajemy, że Jane Seymour zupełnie nie wygląda na swój wiek. Takiego ciała mogłaby jej pozazdrościć niejedna 30-latka. Aktorka twierdzi, że prawdziwe piękno pochodzi z wnętrza i radzi aby otworzyć swoje serca i pozwolić mu po prostu się uzewnętrznić;)

Polecamy:  Nie uwierzycie, jak Red Lipstick Moster wyglądała w liceum! To nie ta sama osoba...

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram

Komentarze