klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Pamiętacie Winnie Cooper ze „Słodkich lat”? Teraz jest nie do poznania!
Styl życia

Pamiętacie Winnie Cooper ze „Słodkich lat”? Teraz jest nie do poznania!

Kochały się w niej tysiące nastolatków. Dziś wcielająca się w Winnie Cooper - Danica McKellar jest już po czterdziestce. Poznalibyście ją na ulicy?
Urszula Jagłowska
grudzień 27, 2018

Od premiery „Cudownych lat” minęło już 30 lat! Amerykański serial z Fredem Savagem i Danicą McKellar w rolach głównych pod koniec lat 80. i na początku 90. zdobył szaloną popularność bawiąc i wzruszając do łez miliony widzów na całym świecie. Jak dziś wygląda główna bohaterka?

Przeczytaj także: Jak się zmienił Kostek z "Listów do M."? Dzisiaj to już nastolatek!

Wakacyjne metamorfozy gwiazd. One zaszalały z fryzurą!

Jak teraz wygląda Winnie Cooper ze „Słodkich lat”?

Nastoletnie przygody Kevina Arnolda, jego dziewczyny Gwendolyn Cooper znanej jako Winnie i ich przyjaciół z zapartym tchem w latach 90. śledził cały świat. To właśnie z perspektywy głównego bohatera, w którego wcielał się Fred Savage mogliśmy poznać życie typowej amerykańskiej rodziny totalnie różniącej się od ekscentrycznych, nieco patologicznych Bundych, którzy na początku lat 90. także podbijali serca polskich widzów. Od tamtej pory minęło już sporo czasu, a serialowe dziecięce gwiazdy będące wzorem dla milionów nastolatków zmieniły się nie do poznania.

Choć największą karierę zrobił główny bohater „Cudownych lat” Fred Savage, to o jego serialowej miłości Winnie, granej przez wtedy 13-letnią Danicę McKellar, słuch zaginął. Rezolutna, ciemnooka brunetka będąca wzorem dla milionów nastolatków postanowiła wycofać się z życia publicznego i skupić na nauce.

Ambitna McKellar porzuciła aktorstwo na rzecz kariery naukowej. Choć na początku studiów na Uniwersytecie Kalifornijskim wybrała kierunek związany z filmem, to bardzo szybko odkryła swoje zamiłowanie do przedmiotów ścisłych. Dziś 43-letnia była dziecięca serialowa gwiazda jest prawdziwą gwiazdą matematyki. Napisała kilka podręczników i jest współautorką twierdzenia matematycznego "The Chayes-McKellar-Winn Theorem".  Prywatnie jest również szczęśliwą żoną prawnika Scotta Sveslosky'ego i mamą ośmioletniego synka Draco, którego ojcem jest jej pierwszy mąż, kompozytor Mike Verta.

Przeczytaj także: Jak dziś wygląda Fuller z "Kevina samego w domu"? Ma już 36 lat i nadal gra w filmach 

Pomimo iż McKellar zrezygnowała z pracy jako aktorka, to sporadycznie bierze udział w produkcjach filmowych wybierając małe rólki. W 2013 zdecydowała się pojawić w teledysku Avril Lavigne do piosenki "Rock N Roll", a rok później wystąpiła w amerykańskiej edycji „Tańca z gwiazdami”. Od czasu do czasu pokazuje się także na czerwonym dywanie.

Jedno musimy przyznać- pomimo iż Danica McKellar ma już 43 lata, to nieskazitelnej cery i idealnej figury mogłaby jej pozazdrościć niejedna nastolatka. W naszej galerii znajdziecie zdjęcia serialowej Wiennie. Bardzo się zmieniła?

Zdjęcie: Instagram

1 z 5

Metamorfoza Danici McKellar

Metamorfoza Danici McKellar
Instagram https://www.instagram.com/p/BeXGhoKAHRw/
2 z 5

Metamorfoza Danici McKellar

Metamorfoza Danici McKellar
Instagram https://www.instagram.com/p/BngqXFUgHuV/
3 z 5

Metamorfoza Danici McKellar

Metamorfoza Danici McKellar
Instagram https://www.instagram.com/p/Bl8tjKrgbjB/?utm_source=ig_embed
4 z 5

Metamorfoza Danici McKellar

Metamorfoza Danici McKellar
Instagram https://www.instagram.com/p/Bn101aggVR5/
5 z 5

Metamorfoza Danici McKellar

Metamorfoza Danici McKellar
Instagram https://www.instagram.com/p/BnrEAx_F3JX/
Komentarze