klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
post Oli córki Kasi Kowalskiej
Styl życia

Pierwszy post ciężko chorej córki Kasi Kowalskiej!

Po długim milczeniu Ola opublikowała na Stories wzruszające podziękowania. Córka Kasi Kowalskiej wciąż dochodzi do siebie po zakażeniu koronawirusem.
Matylda Nowak
maj 02, 2020

Córka Kasi Kowalskiej ewidentnie wraca do zdrowia. Ola, która po zakażeniu SARS-CoV-12 w ciężkim stanie trafiła do szpitala, po trwającym ponad miesiąc milczeniu opublikowała pierwszy post na Stories. Wyraźnie poruszona Ola podziękowała za wsparcie, które otrzymała w trakcie choroby.

Córka Kasi Kowalskiej w Londynie walczy z koronawirusem. Czym zajmuje się na co dzień?

Córka Kasi Kowalskiej wraca do zdrowia

Pod koniec marca dowiedzieliśmy się, że córka Kasi Kowalskiej zachorowała na COVID-19. Ola była w dramatycznym stanie – dziewczyna miała kłopoty z oddychaniem i lekarze skontaktowali z jej znaną mamą, żeby powiadomić ją o konieczności zaintubowania córki.

Kasia Kowalska przeżywała prawdziwy koszmar. Nie dość, że jej dziecko walczyło o życie, to jeszcze na dodatek robiło to w odległym o ponad półtora tysiąca kilometrów mieście. Ola studiuje modę w Londynie i po zakażeniu koronawirusem trafiła do jednego z tamtejszych szpitali. Tymczasem, jej mieszkająca w Polsce mama – w związku z ograniczeniami wprowadzonymi na czas trwania epidemii – nie mogła polecieć do Wielkiej Brytanii. 

Pierwszy post Oli Kowalskiej

Ola Kowalska (córka piosenkarki nie nosi nazwiska swojego ojca, Kostka Yoriadisa) powoli dochodzi do siebie. Zwykle aktywna w mediach społecznościowych Ola od połowy marca była w nich zasadzie nieobecna. Teraz powróciła z wyjątkowo wzruszającym postem.

Fot.: Instagram

Córka Kasi Kowalskiej opublikowała na Stories wzruszające podziękowanie. Przy zdjęciu, na którym widać ją jako niemowlaka w objęciach znanej mamy, 23-latka napisała:

Kocham was wszystkich bardzo mocno. Dziękuję za wszystkie wasze życzenia i życzliwe słowa, one zawsze wywoływały uśmiech na mojej twarzy w tym trudnym okresie. Wsparcie i miłość, które otrzymałam, są po prostu niesamowite i rozgrzewają moje serce. Nawet nie wiem, co powiedzieć. Dziękuję, dziękuję, dziękuję i kocham was wszystkich.

Zobacz także: Apel Kasi Kowalskiej, której zakażona córka w ciężkim stanie trafiła do szpitala, wstrząsnął internautami. Znalazło się jednak kilku hejterów, którzy zaatakowali wokalistkę...

Pierwszy post Oli Kowalskiej bardzo nas ucieszył. I mam nadzieję, że córka piosenkarki szybko wróci do formy. Mamy też nadzieję, że Ola odzyska pełnię zdrowia. Koronawirus w skrajnych przypadkach powoduje bowiem bowiem nieodwracalne zmiany w płucach. A ich zwłóknienie może postępować nawet pomimo wyzdrowienia. 

Zdjęcie główne: ONS

Komentarze
córka Kasi Kowalskiej w szpitalu koronawirus
Styl życia Córka Kasi Kowalskiej pokazała się szpitalnym łóżku!
Córka znanej piosenkarki wciąż dochodzi do siebie po tym, jak jak ponad miesiąc temu zachorowała na koronawirusa. Choć widać po niej osłabienie, Ola wygląda ślicznie!
Matylda Nowak
maj 03, 2020

Ola Kowalska powoli wraca do zdrowia! Córka znanej wokalistki niedawno opublikowała pierwszy po długiej przerwie post na Stories . Dzień później pokazała, jak wygląda ponad miesiąc po tym, jak zachorowała na COVID-19. Co ciekawe, Ola wyraźnie wciąż przebywa w szpitalu . Koronawiurs musiał dokonać niezłego spustoszenia w organizmie 23-latki... View this post on Instagram A post shared by Kasia Kowalska_Official (@kasia_kowalskaofficial) on Aug 23, 2018 at 1:24am PDT Córka Kasi Kowalskiej w szpitalu O chorobie córki Kasi Kowalskiej pierwszy raz pisaliśmy pod koniec marca . To wtedy piosenkarka opublikowała na Instagramie wstrząsający apel o pozostanie w domu. Pretekstem do nagrania filmiku była wiadomość o ciężkim stanie jej córki. Chora na koronawirusa Ola Kowalska trafiła wtedy do szpitala. Lekarze poinformowali mamę dziewczyny, że ma ona problemy z oddychaniem i najprawdopodobniej będą musieli ją zaintubować.  Fot.: Instagram Miesiąc po tych dramatycznych wydarzeniach Ola Kowalska pokazała się na Instagramie. Bez makijażu, szczuplutka i blada, Ola wygląda na 10 lat młodszą. Córka Kasi Kowalskiej  zapozowała do opublikowanego na Stories zdjęcia w szpitalnym łóżku . Przy swoim fotce napisała: Piotr Zioła to jedyna osoba, której będę pozować, będąc w szpitalu.  Zobacz także:  Ola Kowalska obecnie przebywa w szpitalu w Londynie. Czym córka Kasi Kowalskiej zajmuje się na co dzień? Historia córki Kasi Kowalskiej to dowód na to, jak poważnym zagrożeniem jest koronawirus. Zdrowa 23-latka przez COVID-19 trafiła do szpitala na ponad miesiąc. I nie wiadomo, kiedy z niego wyjdzie, ani w jakim stanie! Pozostaje nam tylko nadzieja, że choroba nie uszkodziła płuc Oli i córka Kasi Kowalskiej będzie mogła wkrótce wrócić do normalnego życia.  Zdjęcie główne: Instagram

Przeczytaj
Kasia Kowalska
Styl życia Kasia Kowalska wydała krótkie oświadczenie i zwróciła się z prośbą do fanów
Kasia Kowalska nie zdradziła, jaki jest stan zdrowia jej córki, jednak odniosła się do tego, co przyniosły jej ostatnie dni i podziękowała za wsparcie.
Marta Średnicka
kwiecień 08, 2020

Rodzina Kasi Kowalskiej w ostatnich tygodniach przechodzi trudne chwile. Pod koniec marca piosenkarka poinformowała fanów w social mediach, że jej córka Ola przebywa w szpitalu w Londynie. Nie wspomniała dokładnie, czym spowodowany jest jej zły stan zdrowia. Zdradziła jednak, że Aleksandra Julia Yoriadis została intubowana. Zaapelowała również do wszystkich, by ci spędzali czas w domu i przestrzegali zasad kwarantanny. Dzisiaj dostałam telefon z Anglii, z jednego ze szpitali, w którym leży moja córka. Spytali się mnie, czy zgadzam się na jej intubację. Chciałabym tym filmikiem sprowokować was do myślenia, czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu i czy naprawdę jest to konieczne - mówiła w filmie Kasia Kowalska. Zasugerowała tym, że hospitalizacja jej córki prawdopodobnie ma związek z koronawirusem. Spekulacje podsycił fakt, że na profilu Oli na Instagramie pojawił się post przedstawiający koronę. Córka piosenkarki nie opisała jednak zdjęcia. Od tego czasu Kasia Kowalska sporadycznie zabiera głos w tej sprawie.  Zobacz także: Kasia Kowalska chciała sprowadzić córkę do Polski Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez (@olahontaz) Mar 24, 2015 o 11:15 PDT Apel i podziękowania Kasi Kowalskiej  W ostatnim czasie pojawiło się wiele plotek na temat stanu zdrowia Oli, które przeplatały się z prawdziwymi informacjami. Niezależnie od ich treści, na profilach Kasi Kowalskiej pojawiło się mnóstwo słów wsparcia płynących od koleżanek i kolegów z branży artystycznej oraz od fanów, którzy życzyli i modlili się o zdrowie jej 23-letniej córki, której stan, jak poinformowała wokalistka jest obecnie stabilny. Od tamtej pory gwiazda milczała. 7 kwietnia 2020 roku na jej profilu na Facebooku pojawiło się jednak krótkie oświadczenie.  Bardzo dziękuję wszystkim za...

Przeczytaj
Newsy Córka Kasi Kowalskiej jednak nie miała koronawirusa
Choć początkowo podejrzewano u Oli Kowalskiej Covid-19, ostatecznie nie potwierdzono tej choroby. Co tak naprawdę dolegało córce gwiazdy?
Laura Osakowicz
maj 05, 2020

W połowie marca, 23-letnia córka Kasi Kowalskiej trafiła do jednego z londyńskich szpitali. Piosenkarka opublikowała wtedy na swoim Instagramie dramatyczny film, w którym apelowała do wszystkich, aby pozostawali w domu. Stwierdziła, że jak widać, chorują także młodzi ludzie. Wszystko wskazywało więc na to, że Ola Kowalska trafiła do szpitala z powodu ciężkich objawów Covid-19. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez (@olahontaz) Lut 14, 2020 o 3:40 PST Zobacz także:  Prokuratura bada sprawę koncertu Kasi Kowalskiej - w sieci hejt za hipokryzję  Ola Kowalska jednak nie miała koronawirusa Przez wiele tygodni wszyscy martwiliśmy się stanem zdrowia córki Kasi Kowalskiej. Wiedzieliśmy, że Ola znajduje się w śpiączce i oddycha z pomocą respiratora. Przerażona mama wielokrotnie dzieliła się swoimi przeżyciami na Instagramie - cierpiała z powodu braku kontaktu z córką . Próbowała nawet ściągnąć Olę do Polski prywatnym samolotem, a we wszystkim pomóc jej miała Dominika Kulczyk . Rzeczywiście Kasia Kowalska nie użyła nigdy słów 'koronawirus' ani 'Covid-19', ale także nie zdementowała informacji o zarażeniu jej córki . Okazuje się, że początkowo podejrzewano zarażenie u Oli, jednak kilka testów wykonanych w szpitalu nie potwierdziło u niej obecności nowego wirusa.  Kasia nigdy nie powiedziała, że Ola ma koronawirusa.  Początkowo były takie podejrzenia, ale kilkukrotny test tego nie potwierdził  - powiedział w rozmowie z Pudelkiem przedstawiciel gwiazdy. Ola na szczęście ma się już dobrze, prawdopodobnie wyszła już także ze szpitala. Na co jednak chorowała córka Kasi Kowalskiej? Tego nadal nie wiemy.  Zobacz także: Ola Kowalska pokazała się w szpitalnym łóżku Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Przeczytaj
Kasia Kowalska córka chora Ola koronawirus
Styl życia Mamy informacje o stanie zdrowia córki Kasi Kowalskiej!
Jest nadzieja! Kasia Kowalska poinformowała fanów o aktualnym stanie zdrowia swojej zakażonej koronawirusem córki.
Matylda Nowak
marzec 28, 2020

Z Wielkiej Brytanii dotarły do nas dobre wiadomości! Kasia Kowalska opublikowała na Instagramie post, z którego wynika, że życie jej córki – przynajmniej na chwilę obecną – nie jest zagrożone . Dzień wcześniej gwiazda poinformowała fanów, że studiująca w Anglii Ola zaraziła się koronawirusem i w ciężkim stanie trafiła do szpitala. View this post on Instagram A post shared by Kasia Kowalska_Official (@kasia_kowalskaofficial) on Mar 28, 2020 at 9:02am PDT Co się dzieje z córką Kasi Kowalskiej? Piosenkarka opublikowała na Instagramie zdjęcie dwójki swoich dzieci – Aleksandry i Ignacego. Przy fotce Kowalska napisała tylko: Dziękuję z całego serca za wasze wsparcie. Oli stan jest dziś stabilny. Kasia Kowalska uniemożliwiła komentowanie swojego postu o stanie Oli. Zrobiła to zapewne po niedawnym szokującym ataku hejterów , którzy zarzucali jej wykorzystywanie kłamstwo. View this post on Instagram A post shared by (@olahontaz) on Mar 24, 2015 at 11:15am PDT Zobacz także: Sprawdź, jak odróżnić koronawirusa od zwykłej grypy czy alergii! Przypominamy, że Ola jest córką byłego partnera Kowalskiej, muzyka Kostka Yoriadisa. 23-letka mieszka w Wielkiej Brytanii, gdzie studiuje projektowanie w London College of Fashion.  Zdjęcie główne: ONS

Przeczytaj