klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
arleta kupiec
Styl życia

Polka zwyciężyła w brytyjskim 'Top Model'! Powtórzy sukces Anji Rubik?

Oto kolejny dowód na to, że uroda Polek jest doceniana na całym świecie! Arleta Kupiec wygrała brytyjską edycję "Top Model".
Agnieszka Pulikowska
kwiecień 12, 2018

23-latka z Dąbrowy Białostockiej wygrała brytyjski "Top Model UK" w kategorii "commercial". Arleta Kupiec pokonała 4 tys. kandydatek do tego tytułu. Nagrodą - oprócz tytułu - był kontrakt z agencją modellingową. Arleta przyznaje też, że po wygranej zwróciło się do niej wiele firm związanych ze światem mody w sprawie współpracy. Czy uda jej się powtórzyć sukces Ani Rubik?

Polecam:  Tak wygląda najładniejsza pupa świata! Lepsza niż Kim Kardashian?

KWC 2021: hity do makijażu, które pokochały Wizażanki

Kim jest Arleta Kupiec?

Jak mówiła w jednym z wywiadów, zawsze była pełna energii. Jako dziecko rozpoczęła przygodę z piłką ręczną, bardzo lubiła również tańczyć. Swój talent rozwijała w Domu Kultury, gdzie z czasem nawet prowadziła własne zajęcia. Po ukończeniu liceum wyjechała do Anglii, gdzie pracowała w restauracjach, na recepcji w hotelu jako hostessa, a także jako modelka. Startowała w konkursie Miss Polski UK&Ireland, gdzie nie udało jej się stanąć na podium, ale nie poddała się. Zgłosiła się do brytyjskiego "Top Model" i pokonała konkurencję! Jak na modelkę nie jest bardzo wysoka - ma 170 cm. Ale jej wymiary są już bliskie ideału: biust: 88 cm, talia: 67 cm, biodra: 90 cm.

Polecamy:  Tak wygląda najstarsza żywa Barbie świata!

A post shared by Arleta Kupiec (@arletakupiec) on

To była najpiękniejsza chwila jaką było mi dane przeżyć.
Łzy szczęścia płynęły, nie obchodziło mnie w tamtej chwili jak wyjdę na zdjęciach. Jestem taka szczęśliwa ❤️❤️ @topmodel.co.uk
#polskadziewczyna #polishgirl #me #topmodelwinner #topmodel #topmodeluk #blonde #poland #england #london #londyn #hotel #bialystok #białystok #polska - radosną nowinę o wygranej ogłosiła na Instagramie.

Polecamy:  To ona będzie druhną Meghan Markle! Czyżby miała przyćmić pannę młodą?

Jej profil na razie na Instagramie obserwuje ponad 29 tys. osób, ale ta liczba stale rośnie. Wygrana w kategorii Top Model Commercial 2018 zapewne pomoże Arlecie rozwinąć skrzydła w modelingu. Zobaczcie, jak śliczną dziewczyną jest Arleta. Jej zdjęcia znajdziecie w naszej galerii. 

1 z 5

Arleta Kupiec

Arleta Kupiec
Instagram https://www.instagram.com/p/BfTqMKChzyp/?taken-by=arletakupiec
2 z 5

Arleta Kupiec

Arleta Kupiec
Instagram https://www.instagram.com/p/BfhxPXFhJoN/?taken-by=arletakupiec
3 z 5

Arleta Kupiec

Arleta Kupiec
Instagram https://www.instagram.com/p/BgylZNVASTH/?taken-by=arletakupiec
4 z 5

Arleta Kupiec

Arleta Kupiec
Instagram https://www.instagram.com/p/BgrYok-AtKi/?taken-by=arletakupiec
5 z 5

Arleta Kupiec

Arleta Kupiec
Instagram https://www.instagram.com/p/BhWPQi1gM3g/?taken-by=arletakupiec
Komentarze