klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Poruszające pożegnanie Pawła Królikowskiego na wiosennej ramówce Polsatu
Styl życia

Poruszające pożegnanie Pawła Królikowskiego na wiosennej ramówce Polsatu

Nagła śmierć Pawła Królikowskiego to wielka strata dla polskiej kinematografii. Nic więc dziwnego, że podczas wiosennej ramówki Polsatu gwiazdy pożegnały zmarłego aktora, który przez kilka lat był jurorem „Twoja twarz brzmi znajomo”. Te słowa wzruszają do łez.
Urszula Jagłowska
marzec 05, 2020

Pomimo wielu zachwytów nad stylizacjami gwiazd, tegoroczna wiosenna ramówka Polsatu, która miała miejsce w środowy wieczór, 4. marca, nie należała do najszczęśliwszych.  27. lutego, w godzinach porannych zmarł Paweł Królikowski, którego mogliśmy oglądać w kultowym polsatowskim programie „Twoja Twarz brzmi znajomo”. Nic więc dziwnego, że podczas wydarzenia inaugurującego nowości, które pojawią się wiosną na antenie Polsatu, stacja postanowiła oddać hołd aktorowi. 

Zdjęcie: EastNews

Tak wyglądały ostatnie chwile Krzysztofa Krawczyka. Mówił o żonie, że jest "promykiem słońca", a tuż przed śmiercią opublikował wpis...

Poruszające pożegnanie Pawła Królikowskiego na wiosennej ramówce Polsatu

Paweł Królikowski od lat pojawiał się na wielkich galach i ramówkach Telewizji Polsat, a widzowie stacji pokochali go jako szczerego, zabawnego i bardzo podnoszącego na duchu jurora „Twoja twarz brzmi znajomo”. Niestety nagła śmierć aktora, po wieloletniej walce z chorobą, sprawiła, że stacja postanowiła godnie uczcić jego odejście podczas tegorocznej wiosennej ramówki.

Rozglądam się po sali i brakuje mi mojego kędzierzawego przyjaciela, którego znałam 30 lat.- zaczęła swoją przemowę Nina Terentiew. Zawsze mówił do mnie szefie. Paweł jest tam gdzieś, patrzy na nas, Szefie, szykuje się wielki bankiet. Pawełku, szkoda ze Cię z nami nie ma, ale kochamy Cię tak jak zawsze – dodała.

Zdjęcie: EastNews

Dyrektorka programowa Polsatu wspominała także początki współpracy ze zmarłym aktorem oraz wspomniała, jak duże ciepło od niego biło:

Kochał ludzi. Był w 12 edycjach naszego programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i właściwie nie powiedział nikomu nic, co by kogoś zabolało, bo nie lubił tego... bo kochał ludzi. Nie ma co gadać. Po prostu Pawełku tęsknimy wszyscy za Tobą i będziemy tęsknić. - zakończyła przemowę Nina Terentiew. 

Następnie na ekranie pojawiło się wzruszające nagranie wspominające najlepsze momenty aktorka w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, a zebrani goście nie kryli wzruszenia.

Zdjęcie: EastNews

Przypominamy, że również na tegorocznej wiosennej ramówce TVP, stacja postanowiła uczcić śmierć Pawła Królikowskiego podniosłymi słowami oraz minutą ciszy.

Zdjęcie: EastNews

Komentarze
Antek Królikowski pokazał zdjęcie z ojcem sprzed lat
Styl życia Antek Królikowski pokazał wzruszające zdjęcie z tatą z dzieciństwa: „Tatuś obchodziłby dziś 59. urodziny”
Antek Królikowski pokazał dotąd niepublikowane zdjęcie z dzieciństwa w towarzystwie swojego niedawno zmarłego ojca. Ta fotografia wzrusza do łez.
Urszula Jagłowska
kwiecień 01, 2020

Znany i lubiany aktor, Paweł Królikowski , po latach walki z chorobą odszedł pod koniec lutego w wieku zaledwie 58 lat, pozostawiając w żałobie ukochaną żonę, Małgorzatę Ostrowską-Królikowską oraz czworo dzieci. Juror „Twoja twarz brzmi znajomo” ostatnie miesiące życia spędził w szpitalu w bardzo złym stanie zdrowia, jednak jego nagła śmierć była dla wszystkich wielkim zaskoczeniem. Odejście aktora wspominała na Instagramie jego rodzina , ale też  wielu polskich celebrytów postanowiło uczcić pamięć Królikowskiego w pełnych emocji wpisach w mediach społecznościowych. Także stacje Polsat oraz TVP postanowiły podczas swoich wiosennych ramówek minutą ciszy oddać hołd swojemu gwiazdorowi. Zdjęcie: EastNews Dziś, niespełna miesiąc po śmierci Pawła Królikowskiego , jego najstarszy syn, Antek Królikowski , postanowił uczcić dzień urodzin swojego ojca . Antek Królikowski pokazał zdjęcie z ojcem sprzed lat Antek Królikowski silnie przeżył śmierć swojego ojca i w ciągu minionych tygodni wielokrotnie wspominał śmierć ukochanego taty w mediach społecznościowych. Dziś młody aktor zdecydował się na kolejne wspomnienie Pawła Królikowskiego. Z okazji przypadających na 1. kwietnia urodzin Pawła Królikowskiego, który obchodziłby teraz 59. urodziny , Antek pokazał dotąd niepublikowane zdjęcie sprzed lat, na którym jako kilkuletni chłopiec wtula się w ramiona taty. Tatuś obchodziłby dziś 59. Urodziny #kiedyśbyłojakośfajniej – podpisał fotografię Antek Królikowski. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski) Mar 31, 2020 o 9:57 PDT Wiele osób ze świata polskiego show biznesu zareagowało na post Antka, m.in. Barbara Kurdej-Szatan , Marcelina Zawadzka , Rafał Maślak , Paulina Krupińska ,...

Przeczytaj
Artyści żegnają Pawła Królikowskiego
Styl życia Gwiazdy żegnają Pawła Królikowskiego: „uczyniłeś nasz świat lepszym”
Paweł Królikowski zmarł w wieku 58 lat. Aktora pożegnało wielu kolegów i koleżanek z branży.

Niewyobrażalna tragedia dotknęła rodzinę Królikowskich. Juror „Twoja twarz brzmi znajomo” i gwiazdor kultowego serialu TVP „Ranczo”, Paweł Królikowski, zmarł rankiem 27. lutego 2020 roku . Wiadomość potwierdził brat artysty, Rafał Królikowski. Artyści żegnają Pawła Królikowskiego Paweł Królikowski długo zmagał się z chorobą neurologiczną. Problemy ze zdrowiem rozpoczęły się już  4 lata temu, kiedy wykryto u niego tętniaka mózgu, którego usunięto w 2015 roku. Pod koniec 2019 roku kolejna niezbędna była operacja neurochirurgiczna. Mężczyzna  trafił do szpitala tuż przed Bożym Narodzeniem , w piątek 20. grudnia. Niestety z powodu infekcji, aktor przez kolejne tygodnie musiał pozostawać pod stałą kontrolą specjalistów w szpitalu. Dziś wiadomość o śmierci Pawła Królikowskiego zaskoczyła wszystkich . W sieci pojawiło się wiele wzruszających wpisów gwiazd, które z wspominają 58-letniego artystę. Katarzyna Zielińska wspomina Pawła Królikowskiego Żegnaj Pawle. Zabrakło dzisiaj na zawsze Twojego uśmiechu. To bardzo smutny czas. Dziękuję za wspólne chwile R.I.P. – napisała Zielińska. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska) Lut 27, 2020 o 5:22 PST Kuba Wojewódzki wspomina Pawła Królikowskiego Mówiłeś żeby w mediach nigdy nie stracić tajemnicy... Będę to zawsze pamiętał - napisał Kuba Wojewódzki. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Kuba Wojewódzki (@kuba_wojewodzki_official) Lut 27, 2020 o 6:49 PST Krzysztof Ibisz żegna Pawła Królikowskiego Pawle, swoim talentem, dobrocią, życzliwością i ciężką pracą uczyniłeś nasz świat lepszym miejscem. Ale Twoim...

Przeczytaj
Paweł Królikowski nie żyje! Aktor miał 58 lat
Styl życia Paweł Królikowski nie żyje. Aktor miał 58 lat
Znany i lubiany aktor i juror „Twoja twarz brzmi znajomo” przegrał walkę o życie. Artysta zmarł dziś nad ranem.

Paweł Królikowski nie żyje.  Aktor zmarł po długiej chorobie walcząc z powikłaniami po wycięciu tętniaka mózgu. Mężczyzna  trafił do szpitala tuż przed Bożym Narodzeniem , w piątek 20. grudnia. Od tamtej pory wciąż przebywał na oddziale neurochirurgicznym pod stałą obserwacją lekarzy. Informacje o śmieci artysty potwierdził jego brat, Rafał Królikowski. Aktor zmarł w wieku 58. Zostawił żonę, także aktorkę, Małgorzatę Ostrowską-Królikowską oraz piątkę dzieci: Antoniego , Julię , Marcelinę , Ksawerego i Jana oraz nowo narodzonego wnuczka .  Zdjęcie: EastNews Królikowski długo walczył z chorobą Paweł Królikowski długo zmagał się z chorobą neurologiczną. Problemy ze zdrowiem rozpoczęły się już 4 lata temu, kiedy wykryto u niego tętniaka mózgu.  Uratowała mi życie moja żona i uratował mi życie mój profesor Ząbek. I okazało się, że mogę żyć, że mogę się z wami spotykać - mówił po powrocie na plan „Twoja twarz brzmi znajomo”. W grudniu 2019 roku Paweł Królikowski ponownie trafił do szpitala i przeszedł operację, co potwierdził jego syn, Antek Królikowski. Rodzina postanowiła nie zdradzać jednak szczegółów dotyczących powodu, dla którego stan zdrowia artysty się pogorszył. W styczniu jego żona Małgorzata Ostrowska-Królikowska zapewniała, że mąż czuje się dobrze, ale musiał zostać w szpitalu pod obserwacją specjalistów z powodu infekcji.   Paweł jest w dobrej formie. Niestety, zostanie jeszcze w szpitalu, bo wkradła się jakaś infekcja. To się zdarza. Konsultuję wszystko na bieżąco z lekarzem - mówiła Małgorzata Ostrowska-Królikowska w rozmowie z „Faktem”. Ciężki stan zdrowia sprawił, że aktor nie tylko musiał pożegnać się z rolą jurora w „Twoja twarz brzmi znajomo” , ale też kilka dni temu postanowił złożyć rezygnację z funkcji prezesa Związku Artystów Scen Polskich,...

Przeczytaj
Antek i Paweł Królikowscy nagrali razem piosenkę. "Tata mój" wzrusza do łez
Styl życia Antek i Paweł Królikowscy nagrali razem piosenkę. "Tata mój" wzrusza do łez
Wspólna piosenka Antka i Pawła poruszyła fanów rodziny Królikowskich. Słowa utworu pokazują wyjątkową więź ojca z synem.
Milena Majak
luty 28, 2020

Śmierć Pawła Królikowskiego wstrząsnęła światem mediów. Jego koledzy i koleżanki z branży opublikowali wiele wzruszających wpisów, w których wspominają 58-letniego aktora . Dużo mówi się też o pięknym pożegnaniu, które opublikowała rodzina  zmarłego artysty. Jednak prawdziwym wyciskaczem łez jest piosenka , którą Antek nagrał razem z tatą. Jej słowa pięknie opisują relację między synem i ojcem. Piosenka Antka Królikowskiego i Pawła Królikowskiego Antoni i Paweł Królikowscy w ramach charytatywnej akcji nagrali utwór "Tata mój" . Autorem piosenki jest Tomasz Szczepanik z grupy Pectus. Mimo że powstała w 2013 roku, teraz wiele osób zaczęło ją przypominać. Utwór jest pełen pozytywnych emocji, ale słuchając go właśnie teraz, kiedy wiadomo, że Paweł Królikowski nie żyje, trudno powstrzymać łzy. Antoni jest pierwszym synem Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej oraz Pawła Królikowskiego. Urodził się w 1989 roku. Raczej nie zastanawiał się długo nad obraniem drogi zawodowej. Po prostu postanowił pójść w ślady w rodziców . Obecnie jest jednym z bardziej rozchwytywanych aktorów młodego pokolenia. Nie jest tajemnicą, że Antek i Paweł mieli ze sobą świetny kontakt. Łączyła ich wyjątkowa relacja ojciec-syn.  Mnie zawsze imponowała twoja samodzielność. Antek, kiedy miał 19 lat, wyniósł się z domu, zarabiał na siebie, a my z żoną mieliśmy poczucie, że stoimy w odwodzie i ubezpieczamy tyły […]. Antek naprawdę od urodzenia był niebanalny i niesamowicie rozgarnięty – tak powiedział o Antku w rozmowie z Vivą, Paweł Królikowski.  Co myślicie o tej piosence? Zdjęcie główne: Instagram.com/antek_krolikowski

Przeczytaj