klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Fotolia, materiały PR
Styl życia

Prezenty dla fanki gadżetów – 6 pomysłów

Udany prezent to taki, który wywołuje uśmiech radości na twarzy obdarowanej osoby. Zobacz 6 przedmiotów, które zachwycą każdą fankę przydatnych gadżetów!
Agata Kufel
grudzień 14, 2015

1. Nowoczesny smartfon – np. elegancki Samsung Galaxy S 6 – podbije serce każdej kobiety, która ceni sobie funkcjonalność i nowoczesny design.

2. Selfie stick – coś dla fanek Instagrama, które z tym sprytnym urządzeniem będą mogły odkryć zupełnie nowy wymiar selfie :)

3. Rozdzielacz do słuchawek– dzięki niemu wspólne oglądanie filmów w podróży i dzielenie się ulubioną muzyką staną się proste, jak nigdy dotąd.

4. Zabawny pendrive - pozwoli przechować ważne pliki, które w razie potrzeby będą dosłownie  pod ręką. I do tego tak uroczo wygląda!

5. Powerbank –niezastąpiony w kryzysowych sytuacjach, gdy nie mamy dostępu do gniazdka a nasz telefon woła o pomoc. Polecamy kobiecą wersję w formie miłego kociaka :)

6. Podkładka pod laptop – takie udogodnienie przypadnie do gustu każdej kobiecie, która lubi surfować po internecie nie wstając z kanapy.

Poznaj kobiece oblicze nowych technologii na platformie Pięknie Proste, która już od roku pokazuje fascynujący świat nowinek technicznych. Każda z Ambasadorek w cyklu autorskich wpisów odkrywa niezliczone funkcje i możliwości mobilnych urządzeń Samsung oraz dzieli się listą przydatnych aplikacji i gustownych akcesoriów. Nową ambasadorką projektu jest Różena Opalińska - dyrektor kreatywna i stylistka mody.

materiał powstał we współpracy z firmą Samsung

1 z 6

Samsung Galaxy S 6

Samsung Galaxy S 6
2 z 6

Selfie Stick, H&M

Selfie Stick, H&M
3 z 6

Rozdzielacz do słuchawek, Spinning Hat

Rozdzielacz do słuchawek, Spinning Hat
4 z 6

Pendrive, Tracer

Pendrive, Tracer
5 z 6

Powerbank, H&M

Powerbank, H&M
6 z 6

Podkładka pod laptop, Empik

Podkładka pod laptop, Empik
Komentarze