klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Anna Lewandowska i Foods by Ann
Styl życia

Produkty Foods by Ann w Lidlu. Do kupienia aż 7 rodzajów przekąsek

Zdrowe przekąski Anny Lewandowskiej ponownie pojawiły się w Lidlu. Tym razem wybór produktów, jak i wersji smakowych jest większy niż kiedykolwiek wcześniej.
Milena Majak
maj 04, 2020

Nie da się ukryć, że Anna Lewandowska ma nosa do biznesu i wie, jak spełnić wymagania klientów, a jednocześnie ich zaskoczyć. Dlatego w Lidlu co jakiś czas pojawiają się produkty spożywcze sygnowane nazwiskiem trenerki. Tym razem będą dostępne w dyskoncie od 4 maja aż do wyczerpania zapasów. 

Przekąski Anny Lewandowskiej w Lidlu

Zdjęcie: Materiały prasowe

KWC 2021: hity do makijażu, które pokochały Wizażanki

Przekąski Anny Lewandowskiej w Lidlu

Oferta produktów Anny Lewandowskiej, które trafiły do tymczasowej sprzedaży w Lidlu, jeszcze chyba nigdy nie była tak bogata. Tym razem do kupienia jest aż siedem rodzajów przekąsek:

  • Smoothie Bowl - 4,59 zł
  • Pudding - 4,59 zł
  • Zupa - 4,59 zł 
  • Owsiane ciasteczka - 6,29 zł zamiast 6,99 zł
  • Orzechy w czekoladzie - 7,99 zł
  • Choco Bite - w sklepie Anny Lewandowskiej dostępne są tylko w paczkach, a w Lidlu można kupić je na sztuki za 2,49 zł.
  • Baton w czekoladzie - ten rodzaj zdrowej przekąski również dostępny jest normalnie tylko w paczkach, a w Lidlu jedna sztuka kosztuje 4,49 zł.
Przekąski Anny Lewandowskiej w Lidlu

Zdjęcie: Materiały prasowe

Do tej pory ceny były nieznacznie obniżane, a tym razem zrobiono wyjątek. Cena trzech pierwszych produktów jest wyższa o kilka groszy, a cena orzechów w czekoladzie jest taka sama, jak w sklepie internetowym Foods by Ann. Prawdopodobnie wynika to z tego, że podczas robienia zakupów online konieczne jest dopłacenie za wysyłkę, a tutaj dostajemy produkty od ręki, więc zdecydowano o pozostawieniu kwoty wyjściowej.

Jak widać, pojawiły się jednak małe odstępstwa, które z pewnością ucieszą wszystkich, którzy szukają drobnej przekąski po treningu czy między posiłkami. Chodzi o ciasteczka owsiane czy batoniki, które obecnie w sklepie online trenerki nie są na razie sprzedawane na sztuki.

W Lidlu można kupić oczywiście różne wersje smakowe wyszczególnionych produktów. Ich skład jest dopracowany przez Annę Lewandowską, która czuwa nad całym procesem produkcji oraz połączeń smakowych. Nie zawierają polepszaczy smaku - są wyprodukowane wyłącznie na bazie naturalnych komponentów. Wiele osób docenia niską cenę, która idzie w parze z jakością. 

A gdyby tego było mało, zakup produktów Foods by Ann wiąże się również z konkursem, w którym jeśli tylko macie ochotę, możecie wziąć udział. Do wygrania jest personalizowany rower Plumbike, pięć sportowych zegarków Suunto oraz 10 voucherów o wartości 100 zł do sklepu online Anny Lewandowskiej na zakup spożywcze. 

Zdjęcie główne: Instagram.com/annalewandowskahpba

Komentarze
Styl życia Batony Anny Lewandowskiej w Lidlu! Zapłacicie tyle za przekąskę?
Dzięki tej akcji przekąski Foods by Ann wyprzedają się w ekspresowym tempie! Są tańsze, ale nadal tak samo zdrowe :).
Milena Majak
styczeń 03, 2018

Anna Lewandowska ponownie zaskoczyła fanów. Jej produkty Foods by Ann można teraz kupić w popularnym dyskoncie. Radzimy jednak spieszyć się z zakupami, bo zdrowe smakołyki żony Roberta Lewandowskiego bardzo szybko znikają z półek. Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba) Wrz 8, 2017 o 8:29 PDT Foods by Ann w Lidlu Linia przekąsek Foods by Ann dostępna jest w Polsce już od dłuższego czasu. Co więcej, Anna Lewandowska stale poszerza ofertę ekologicznych produktów . Niedawno uzupełniła ją o nowe  smaki batonów proteinowych , chipsy , a także musli i koktajle w proszku . A to wszystko jest oczywiście ekologiczne - produkowane ze 100-procentowo naturalnych składników. Foods by Ann nie zawierają GMO , konserwantów , laktozy oraz  tłuszczów trans .  Zobacz także:   Razem schudli... 180 kg! Te zdjęcia robią ogromne wrażenie A teraz wybrane produkty z oferty Foods by Ann są dostępne w... Lidlu ! Dla fanów Anny Lewandowskiej, to z pewnością niemałe zaskoczenie. Po raz pierwszy w tym dyskoncie pojawiają się jej przekąski. Cena pozytywnie zaskakuje, bo jedne z najbardziej popularnych smakołyków kosztują mniej niż w sklepie internetowym marki .  W aktualnej gazetce promocyjnej możemy zobaczyć, że do kupienia są: batony proteinowe - cena regularna to 3,89 zł, musli w saszetkach - cena regularna to 4,29 zł, chipsy z batatów lub topinamburu i marchwi - cena regularna to 4,99 zł chipsy z ziemniaków - cena regularna to 4,29 zł smoothie - cena regularna to 4,49 zł shake - cena regularna to 4,49 zł A poniżej na zdjęciu aktualnej gazetki możecie zobaczyć, ile te same produkty kosztują w Lidlu : Zdjęcie: Materiały promocyjne Promocja może i nie jest ogromna, ale biorąc pod uwagę fakt, że do zamówienia internetowego musimy doliczyć jeszcze koszty wysyłki , warto wybrać się na zdrowe...

Przeczytaj
Styl życia Czekają nas kolejne bójki w Lidlu? Dyskont sprzedaje przekąski Ani Lewandowskiej za bezcen
Anna Lewandowska znowu zaskakuje i po raz kolejny nawiązała współpracę z Lidlem. Jakie produkty można kupić i ile kosztują?
Milena Majak
sierpień 09, 2018

9 sierpnia do Lidla trafiły produkty Foods by Ann ! Limitowana oferta zazwyczaj rozchodzi się na pniu. Tym razem do sprzedaży nie trafiły jednak ani muesli, ani proteinowe batony. Tych produktów chciałaby spróbować nawet największa fanka fast foodów... Foods by Ann w Lidlu Anna Lewandowska stworzyła całkiem niezłe imperium. Niedawno postanowiła poszerzyć je o kolejną markę - Baby by Ann . Ale to jednak Foods by Ann cieszy się największą popularnością, więc też asortyment jest stale poszerzany. Ostatnio w sklepie online pojawiły nawet lody sorbetowe oraz suplementy diety .  Zobacz także:  Sekret idealnej cery Anny Lewandowskiej rozwiązany! Używa łatwo dostępnych kosmetyków Trenerka nawiązała współpracę z wieloma ekologicznymi sklepami stacjonarnymi oraz stacjami paliwowymi, gdzie jej produkty cieszą się sporą popularnością. Ale jeszcze większa radość następuje, gdy produkty Foods by Ann pojawiają się w tymczasowej ofercie Lidla. I tak jest również tym razem! Zdjęcie: Screen z gazetki Lidl Tym razem do kupienia będą zupy, smoothie bowl oraz puddingi, a także owoce w czekoladzie  (mniam!). Trzeba się jednak spieszyć, ponieważ produkty będą krótko na półkach. Gdzie ich szukać? Tradycyjnie przy kasach. Ceny również są atrakcyjne, ale trudno nam powiedzieć, czy zostały znacząco obniżone, ponieważ wymienionych produktów nie ma w sklepie internetowym Foods by Ann . Jest kilka możliwości - albo cieszą się sporą popularnością, albo nie miały jeszcze premiery . Nowością na pewno są zupy, o których trenerka wspomina na Instagramie. Post udostępniony przez Foods by Ann (@foods_by_ann) Sie 9, 2018 o 4:25 PDT Oto ile zapłacicie za produkty Foods by Ann w Lidlu: Zupa - 4,29 zł Smoothie bowl - 4,29 zł Pudding - 4,29 zł Owoce w czekoladzie - 7,99 zł Ilość produktów jest ograniczona, a ponieważ zawsze cieszą się...

Przeczytaj
Czy Anna Lewandowska używa Photoshopa?
Styl życia Ciało Anny Lewandowskiej to efekt Photoshopa? To zdjęcie wywołało burzę
Trenerka słynie z naturalności - kocha luźny sportowy styl, delikatny makijaż. Dlaczego więc nowe zdjęcie na jej Instagramie wzbudziło tyle emocji?
Milena Majak
październik 17, 2016

Anna Lewandowska  od jakiegoś czasu prowadzi własny sklep internetowy, w którym można zakupić zdrowe produkty żywieniowe. Foods by Ann zyskały sporą popularność. Co więcej, asortyment sklepu internetowego, stale się powiększa, a na Instagramie  trenerki pojawiają się kolejne zdjęcia reklamujące markę. Nie da się ukryć, że żona Roberta Lewandowskiego dba o to, by każde zdjęcie wyglądało zachęcająco. I musimy przyznać, że fotografie dań, które przyrządza, wyglądają niezwykle apetycznie. Jej fani zauważyli jednak, że najnowsze zdjęcie sylwetki trenerki różni się nieco od pozostałych. Czy Lewandowska używa Photoshopa? Większość komentujących zasypywała Ann Lewandowską komplementami. Twierdzili, że "wygląda obłędnie" i "daje im wiele motywacji". Inni jednak zarzucili jej, że przesadziła z Photoshopem… @foods_by_ann to kolejny etap mojej drogi do zdrowego życia, na którą Was stale zapraszam. Zdrowie stawiam na pierwszym miejscu! Siła, determinacja i pracowitość to kolejne cechy utożsamiające mnie oraz markę Foods by Ann To dla Was produkty, które sama codziennie wykorzystuję . Surowce, z których powstały, zostały sprawdzone, pochodzą z certyfikowanych ekologicznych upraw. Mam nadzieję, że Foods by Ann znajdą stałe miejsce i w Waszych kuchniach. ✌ ️✌ ✌ JUŻ NIEDŁUGO MOJE PRODUKTY ZNADJĄ SIĘ NA POLKACH SKLEPÓW ... Chciałabym aby ich prosta forma ułatwiała zdrowe gotowanie i stały się inspiracją do kulinarnych poszukiwań nowych smaków i rozwiązań. ‼️Już dziś znajdziecie na mojej stronie KOLEJNE NOWOŚCI Foods by Ann‼️ ➡️ www.sklep.hpba.pl : Nowości: ✔️Acerola ✔️Woda Kokosowa ❤️ ✔️Guarana Cieszę się jak dziecko i działam dalej Zdj. Marta Wojtal❤️❤️❤️ dziękuję ➡️Starting from today you can find NEW PRODUCTS from Foods by Ann! ️ ➡️ www.sklep.hpba.pl ✔️Acerola ✔️Coconut water...

Przeczytaj
Styl życia Wojna o śniadanie na Instagramie Lewandowskiej. Fani: 'Chyba Pani sufit spadł na łeb'
Anna Lewandowska znowu naraziła się fanom. Burzę na jej Instagramie wywołał przepis na zdrową jaglankę. Jeden składnik kosztuje aż kilkadziesiąt złotych!
Milena Majak
maj 09, 2018

Anna Lewandowska bardzo często publikuje przepisy na zdrowe dania oraz desery . Jej blog pęka od nich w szwach. I jak nietrudno się domyślić, oczywiście nie wszystkim odpowiadają składniki, z których trenerka przyrządza potrawy. Ich cena niejednokrotnie przewyższa możliwości przeciętnie zarabiającej osoby. Zobacz także:   Anna Lewandowska ma nową fryzurę! Zupełnie jak z lat 90. Niedawno dodany przepis na zdrową jaglankę o poranku przelał jednak czarę goryczy. Tym razem fanki nie zostawiły na Lewandowskiej suchej nitki. Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba) Maj 6, 2018 o 12:46 PDT Przepis Lewandowskiej na jaglankę Śniadanie, które zaproponowała Lewandowska, jest proste, smaczne, pożywne i zapewnia sporo energii na bardzo długo . Gwarantujemy, że nie poczujecie się po nim głodne. Ale nie to było przedmiotem rozmowy sfrustrowanych internautek . W komentarzach pod zdjęciem jaglanki z jagodami goji pojawiło się wiele krytycznych wpisów. - Niestety, chciałabym jeść te wszystkie potrawy, o których mówi Ania, ale nie stać mnie na większość produktów lub po prostu nie są dostępne w moim mieście, a z przesyłką wychodzi jeszcze drożej. Szkoda, że jak się jest bogatym, to się nie myśli o biedniejszych. Biedny schudnie z głodu, bo nie jest mu potrzebna dieta? Błędne założenie. - Chyba pani sufit na łeb upadł?! Dla kogo są te śniadania? Chyba nie dla przeciętnego Polaka… - Pewnie śledzą panią same celebrytki, które stać na takie coś. Czy rzeczywiście jest o co się kłócić? Słoiczek masła ghee o pojemności  500 g kosztuje w sklepie Foods by Ann 49,99 zł . Ten o pojemności 300 g już 34,99 zł . Wydanie jednorazowo takich pieniędzy rzeczywiście może troszeczkę nadszarpnąć nasz miesięczny budżet. Ale masła ghee używa się podczas gotowania bardzo oszczędnie , więc jest bardziej wydajne niż to zwykłe....

Przeczytaj