klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Rajstopy organiczne SLUGS & SNAILS
materiały PR
Styl życia

Rajstopy organiczne dla dzieci SLUGS & SNAILS

Marka SLUGS & SNAILS ma swoje korzenie w Irlandii i jak większość nowoczesnych marek dziecięcych powstała z powodu luki na rynku.
Lena Grabowska
kwiecień 15, 2015
Slugs & Snails rajstopy organiczne

Jak wybrać kosmetyk do skóry wrażliwej? 5 zasad!

Co wyróżnia markę SLUGS & SNAILS?

Rodzice nie mogąc znaleźć produktów spełniających ich oczekiwania postanowili sami stworzyć organiczne rajstopy dla swojego synka. Wszystkie artykuły marki wykonane są z organicznej bawełny i posiadają certyfikat GOTS. Materiały barwione są wyłącznie naturalnymi barwnikami, dzięki czemu nie powodują podrażnień i alergii. Brak sztucznych barwników zwiększa też trwałość bawełny.

Slugs & Snails rajstopy organiczne

Początkowo oferta zawierała tylko rajstopy dla chłopców ale wraz z wzrostem popularności marki rajstopy stały się unisex i dołączyły do nich bluzki, bluzy i spodenki. Marka przywiązuje dużą uwagę nie tylko do jakości tkanin, ale również do oryginalnych wzorów. Produkty SLUGS & SNAILS dostępne są w 22 krajach na świecie, a w 2013 i 2014 roku zdobyły nagrodę Junior Desing Awards.

Slugs & Snails rajstopy organiczne

Para rajstop kosztuje ok. 55zł i może je kupić w e-sklepie: alittlestory.pl

Sprawdź kolekcję dziecięcą 4F wiosna/lato 2015 oraz w co najlepiej ubrać dziecko do przedszkola. Dowiedz się też czym jest Swiss Ethical Kids Design.

Komentarze