klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

Ridge Forester z 'Mody na Sukces' ma już 68 lat! Jak się zmienił?

Od premiery "Mody na Sukces" minęły 33 lata, a dla niego czas się zatrzymał. Jak wygląda 68-letni Ronn Moss?
Milena Majak
maj 28, 2020

Wielowątkowość "Mody na Sukces" zawsze nas zaskakiwała. Gratulujemy wszystkim tym, którzy nadal wytrwale śledzą losy bohaterów :).

Zobacz także: Gwiazda Dirty Dancing bardzo się zmieniła! Jak teraz wygląda filmowa Frances?

Mimo że już mało kto pamięta od czego wszystko się zaczęło, kto z kim brał ślub i jak wiele razy, to nazwiska pierwszoplanowych aktorów kojarzą wszyscy. Kiedy w 1987 roku pojawił się pierwszy odcinek serialu (a tak naprawdę opery mydlanej), jedną z ulubionych postaci stał się szybko Ridge Forester. Wielu kobietom aktor po prostu się podobał. 

Kiedy zaczynał przygodę z "Modą na Sukces" miał 35 lat. Ale czy w wieku 68 lat nadal wygląda równie atrakcyjnie?

Wakacyjne metamorfozy gwiazd. One zaszalały z fryzurą!

Jak wygląda teraz Ridge Forester?

Intrygi, tajemnice, pieniądze w "The Bold and the Beautiful" przyciągały przed telewizory miliony ludzi na całym świecie. Uwikłane w to wszystko był również Ridge Forester. Ten modowy magnat, zakochiwał się, żenił, rozwodził i tak przez 25 lat. Dzięki temu Ronn Moss zyskał niebywałą sławę. Niestety często padał z tego powodu ofiarą kpin i żartów internetowych memów.

Przez wiele lat aktor podchodził do tego raczej z uśmiechem na twarzy. Ale przyszedł taki czas, kiedy postanowił rozstać się z postacią Ridge'a Forestera. W 2012 roku podjął decyzję o tym, że pora postawić na rozwój osobisty i zacząć robić coś innego, nowego. Przyznał, że przecież przez ponad ćwierć wieku kojarzono go tylko z jedną rolą. Według niego "to szmat czasu". 

Zobacz także: Jak 32 lata później wygląda 'Ania z Zielonego Wzgórza'? Zobaczcie, jak się zmieniła

Od tamtej pory wiele się zmieniło. Ronn Moss zajmuje się obecnie muzyką. Gra w rock and rollowym zespole Player, gdzie śpiewa i gra na basie.

Ponadto Moss był dwukrotnie żonaty. Z pierwszą żoną, aktorką i pisarką Shari Shattuck, która urodziła mu dwie córki - Creason Carbo (1994) i Calee Modine (1998). Ale po 12 latach para rozwiodła się. Powodem był romans Shattuck. We wrześniu 2009 roku Ronn ponownie się ożenił. Wybranką jest Devin DeVasquez, eks-dziewczyna Playboy'a.

A jak się zmienił? Możecie zobaczyć w naszej galerii! Mamy wrażenie, że poświęca sporo czasu swoim włosom, a szczególnie siwiźnie, którą od czasu do czasu zakrywa... :)

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Zdjęcie główne: Screen z YouTube.com/vas

1 z 6

Ronn Moss

Ronn Moss

(fot. Ons.pl)

2 z 6

Ronn Moss

Ronn Moss
Instagram https://www.instagram.com/p/BVdH89dBJMb/?taken-by=ronnmoss
3 z 6

Ronn Moss

Ronn Moss
Instagram https://www.instagram.com/p/BOtWJhbBhrF/?taken-by=ronnmoss
4 z 6

Ronn Moss

Ronn Moss
Instagram https://www.instagram.com/p/BPggTbVBdih/?taken-by=ronnmoss
5 z 6

Ronn Moss

Ronn Moss
Instagram https://www.instagram.com/p/BWVeFK7B_YQ/?taken-by=ronnmoss
6 z 6

Ronn Moss

Ronn Moss
Instagram https://www.instagram.com/p/BYVJoRkhbPl/?taken-by=ronnmoss
Komentarze