Basia Kurdej Szatan i Rafał Szatan pochwalili się fanom nowym członkiem rodziny. Aktorka opublikowała na Instagramie urocze zdjęcie w towarzystwie malucha i zdradziła kilka szczegółów o najmłodszej domowniczce. Fani i przyjaciele celebryckiej pary nie mogą wyjść z zachwytu.

Reklama

Zobacz także: Jak poznali się Rafał i Basia Kurdej-Szatan?

Basia Kurdej-Szatan pokazała nowego członka rodziny

Basia Kurdej-Szatan zaintrygowała swoich fanów najnowszym postem na Instagramie. Okazało się, że rodzina gwiazdy „M jak miłość” właśnie się powiększyła. Jeśli jednak spodziewacie się, że aktorka już urodziła swoje drugie dziecko, musimy nieco was rozczarować. Blond piękność i jej ukochany mąż, Rafał Szatan, zaadoptowali uroczego szczeniaczka.

Nasza nowa domowniczka. Oto księżniczka Betty. Zwariowaliśmy ze szczęścia – napisała na swoim instagramowym koncie Basia Kurdej-Szatan.

Nie trzeba było długo czekać na reakcję zachwyconych fanów, którzy rozpływają się nad urodą małego buldożka francuskiego.

Sama słodycz. Cudna – pisze jedna z fanek.
Jaka piękna – dodaje inna.
Cukiereczek – wtóruje kolejna.

Gwiazda nie ukrywa, że dwumiesięczny szczeniak wprowadził do jej domu dużo radości i najwyraźniej jest spełnieniem marzeń aktorki, jej męża oraz ich 8-letniej córki Hani. Trudno się dziwić, dom aktorskiego małżeństwa jest wypełniony miłością, a już niebawem zakochani przywitają na świecie swoje długo wyczekiwane drugie dziecko.

Reklama
Zobacz także

Ciąża Basi Kurdej-Szatan

O drugiej ciąży Basi Kurdej-Szatan spekulowano od dawna, jednak po wielu niesprawdzonych plotkach i długich staraniach artystycznego małżeństwa o drugie dziecko, wreszcie się udało. Basia Kurdej-Sztan i Rafał Szatan spodziewają się dziecka. Choć para przez niemal pięć miesięcy ukrywała błogosławiony stan aktorki, który motywowała strachem o rozwój maleństwa i ewentualne poronienie, to od początku maja coraz chętniej chwali się rosnącym ciążowym brzuszkiem. Co więcej zakochani znają już płeć maleństwa, a także wybrali dla swojej pociechy imię, którego jak dotąd jeszcze nie zdradzili.My z niecierpliwością czekamy na ogłoszenie radosnej nowiny o narodzinach dzidziusia Szatanów oraz ogłoszenie jego imienia.Zdjęcie: Instagram

Reklama
Reklama
Reklama