"Rodzina leci do kina" to kolejna specjalna akcja Multikina skierowana do rodziców z dziećmi. W ramach inicjatywy przy zakupie biletu ulgowego dla dziecka rodzic lub opiekun za swój bilet zapłaci 3 zł mniej w stosunku do normalnej ceny. Bilet rodzinny przysługuje maksymalnie dwóm rodzicom lub opiekunom. Z ulgi można skorzystać przez cały tydzień na seanse 2D oraz 3D, rozpoczynające się do godziny 17. Multikino serdecznie zaprasza miłośników kina familijnego!

Reklama

"Hotel Transylwania 2"

To druga część zabawnych przygód bohaterów hotelu Transylwania! Zarząd hotelu postanawia zmienić nieco jego regulamin. Gośćmi hotelu mogą być nie tylko upiory, ale i ludzie.. ci odważniejsi ludzie! Dodatkowo Drac zauważa, że jego wnuk nie przejawia cech wampira! Wraz z Frankiem, Murrayem i Griffinem postanawiają to zmienić i poddać biedaka wampirzemu treningowi. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy hotel odwiedza Vlad.. ojciec Draca. Pierwsza część przygód bohaterów Hotelu Transylwania podbiła serca widzów na całym świecie!

"Piotruś. Wyprawa do Nibylandii"

Nie ma chyba dziecka, które nie znałoby tej baśni. Film powstały na podstawie, należących do klasyki, tekstów J.M. Barriego opowiada historię osieroconego chłopca, który przypadkowo trafia do magicznej krainy, zwanej Nibylandią. Joe Wright sprawił, że po raz kolejny możemy być świadkami narodzin legendy, jaką jest Piotruś Pan.

Zobacz także

Reklama

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie Multikina!

Zdjęcia: fotolia.pl, materiały PR

Reklama
Reklama
Reklama