klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Rodzina Pawła Królikowskiego pożegnała go we wzruszający sposób
Styl życia

Rodzina Pawła Królikowskiego pożegnała go we wzruszający sposób

Mimo ogromnego bólu, Antoni Królikowski zdobył się na opublikowanie zdjęcia ojca, w którym publicznie go pożegnał.
Milena Majak
luty 27, 2020

Niewyobrażalna tragedia dotknęła rodzinę Królikowskich. Znany między innymi z serialu "Ranczo" Paweł Królikowski zmarł rankiem 27 lutego 2020 roku. Smutną wiadomość potwierdził brat aktora, Rafał Królikowski. 

KWC 2021: hity do makijażu, które pokochały Wizażanki

Żona i dzieci żegnają Pawła Królikowskiego

Paweł Królikowski zmarł w wieku 58 lat po długich zmaganiach z problemami neurologicznymi. W 2015 roku usunięto mu tętniaka mózgu. Operacji neurochirurgicznej musiał poddać się również w 2019 roku. To ona była powodem nieobecności aktora w finale 11. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie występował w roli jurora. Niestety komplikacje, które pojawiły się w kolejnych tygodniach sprawiły, że Paweł Królikowski pozostawał pod stałą obserwacją lekarzy w szpitalu. Aż do dzisiaj...

Wiadomość o śmierci Pawła Królikowskiego obiegła polskie media. W sieci pojawiło się pierwszy wpis, który opublikował najstarszy syn aktora, Antoni Królikowski. 

Dzisiaj, po wielu miesiącach walki z chorobą, odszedł Paweł Królikowski. Nasz ukochany Tata i Mąż. Zawsze będziesz w naszych sercach. Do zobaczenia Tato - pisze Antoni Królikowski.

Paweł Królikowski osierocił piątkę dzieciAntoniego, JulięMarcelinę, Ksawerego i Jana oraz niedawno narodzonego wnuczka. Wszyscy mają artystyczne zacięcie - czym dokładnie się zajmują?

Zdjęcie główne: East News

1 z 6

Antoni Królikowski

Antoni Królikowski

Urodził się w 1989 roku i jest najbardziej medialnym dzieckiem Małgorzaty i Pawła. Dzięki związkowi z Julią Wieniawą zyskał ogromny rozgłos. Nie można mu jednak odmówić talentu aktorskiego, który można podziwiać w serialu "Diagnoza" czy filmie "Miasto 44" oraz najnowszym "Bad Boy". Obecnie związany jest z Kasią Dąbrowską.

(fot.: Ons.pl)

2 z 6

Jan Królikowski

Jan Królikowski
Instagram.com/jan_ignacy https://www.instagram.com/p/B4wzyfUn_og/

Drugi syn Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego urodził się w 1992 roku i jest już szczęśliwym ojcem. Matką niedawno narodzonego chłopca jest gwiazda serialu "M jak Miłość" Joanna Jarmołowicz. Zajmuje się komponowaniem muzyki. Gdzie można posłuchać jego twórczości? Skomponował na przykład muzykę do filmu krótkometrażowego "Noc Życia", który został wyreżyserowany przez jego starszego brata.

3 z 6

Julia Królikowska

Julia Królikowska

Julia urodziła się w 1999 roku i od wielu lat gra razem z mamą w serialu "Klan". Dosłownie dorastała na oczach widzów, dzięki czemu mogli zobaczyć, jak z małej i nieśmiałej dziewczynki zmienia się w piękną i pewną siebie młodą kobietę. Julia unika jednak rozgłosu i trzyma się z daleka od blasku fleszy oraz ścianek.

(fot.: Agencja Forum)

4 z 6

Marcelina Królikowska

Marcelina Królikowska

Marcelina Królikowska przyszła na świat w 2001 roku i jak na razie kontynuuje naukę. Jest bardzo utalentowaną fotografką, a w wolnych chwilach zajmuje się przekłuwaniem uszu znajomych. Jeśli wierzyć informacjom zawartym na jej Instagramie, tworzy także przypinki w stylu vintage i jest związana z marką odzieżową "Sadzonka".

(fot. Screen z InstaStories z Instagram.com/antek.krolikowski)

5 z 6

Ksawery Królikowski

Ksawery Królikowski

Ksawery Królikowski urodził się w 2007 roku. Jest najmłodszym dzieckiem Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i nieżyjącego już Pawła Królikowskiego. Na razie skupia się na nauce, z daleka od blasku fleszy. 

(fot.: Justyna ROJEK/East News)

6 z 6

Paweł Królikowski z żoną

Paweł Królikowski z żoną

Małgorzata Ostrowska - Królikowska ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. Później otrzymała propozycje zagrania ról epizodycznych i tak pojawiła się między innymi w "Rozmowach Kontrolowanych". Od 1997 roku gra rolę Grażyny Lubicz w serialu "Klan". To właśnie dzięki niej zdobyła największą popularność.

(fot.: East News)

Komentarze