Wejdź
Styl życia

Rozprawiamy się z najsłynniejszymi mitami w branży beauty!

Czy peeling można robić codziennie? A czy kremów z filtrem używamy tylko latem? Jeśli nie wiecie, w co wierzyć, podpowiadamy w naszym nowym formacie wideo.
Sylwia Niemczyk
wrzesień 30, 2019

Skąd czerpiecie wiedzę na temat kosmetyków? Na pewno tak jak i my z internetu. Ale tam pośród sprawdzonych informacji (oczywiście z Wizaz.pl :), pełno jest też tych wprowadzających w błąd. Dodatkowo na pewno znacie kosmetyczne zabobony, informacje, które nie mają żadnego potwierdzenia w badaniach czy po prostu zwykłe plotki, powtarzane sobie od lat z ust do ust. Często gubimy się w morzu tych informacji i nie wiemy, w co wierzyć. Dlatego postanowiłyśmy zebrać te najpopularniejsze mity i wyjaśnić, krok po kroku, co jest prawdą, a co kompletną bzdurą. Tak powstał nasz nowy format wideo "Fakty i mity".

"Fakty i mity - zobacz nowy format wideo Wizaz.pl

W rolę detektywa szukającego tylko sprawdzonych informacji wciela się nasza redaktorka Zofia Gil-Wąsowicz. Wizażystka, która pracuje przy sesjach zdjęciowych, a z wykształcenia jest kosmetologiem, rozprawia się z mitami na temat pielęgnacji, kosmetyków, medycyny estetycznej. Co wzięła na pierwszy ogień? Peelingi. Czy wy też powtarzacie jak mantrę zdanie, że nie wolno robić ich codziennie. Ale czy na pewno? Sprawdźcie, co w tej sprawie odkrywa nasza eksperta!

Komentarze

Nasze akcje